Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Rysiu, dzisiaj piękne słoneczko, pewnie wygrzewasz dooopkę. :cool3:
  2. Podniosę, bo sprawa bardzo pilna.
  3. [quote name='jotpeg']a ja uwielbiam to zdjecie, na ktorym Barry na kosiarke sie szczerzy :lol:[/quote] A ja uwielbiam wszystkie zdjęcia Zosi :loveu:. I zazdraszczam :evil_lol: tego wspaniałego ogrodu, ale tak niezłośliwie :p.
  4. [quote name='wisela1']ja też chcę takie posłanko jak ma Czotek. Zobać jak fajnie w nim wyglądam.... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/2544/kocitkoly5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=227&i=kocitkoly5.jpg"][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/2544/kocitkoly5.1d7315bdd1.jpg[/IMG][/URL][/quote] Ino ciasnawo tloseckę :evil_lol:
  5. A ja czekam na nowe wieści dotyczące zdrówka koteczki.
  6. Borysku, tak mi ciebie szkoda :-(.
  7. Edytko, a ja czekam na kolejne opowieści. Również uważam, że nasz rozum nie jest w stanie ogarnąć wszystkiego. Mam wrażenie, że zwierzęta więcej widzą i wiedzą od nas, tylko nie potrafią mówić, bo zdziwilibyśmy się nieraz ich mądrością.
  8. [quote name='EVA2406']Jest mi smutno i dziwi mnie to, że rodzinie z 1 psem, spod Poznania wszyscy dogomaniacy pomagają ( łącznie z propozycją wakacji za granicą), a Teresa ma taką iliość przygarniętych zwierząt ( które spotkała na swojej drodze) i tak mało osób zagląda na nasz wątek. Nie mam oczywiście nikomu za złe tamtej pomocy, tylko chciałabym również pomóc tej dzielnej kobiecie w utrzymaniu tego stadka.[/quote] Ewuś, ja też bym chciała, żeby chociaż ta lodówka się znalazła. Myślę, że może w końcu znajdzie się ktoś, kto ma używaną, ale sprawną. Nie wyobrażam sobie latem życia bez niej. Popytajcie znajomych, ja już zrobiłam wywiad i nic....
  9. Piękna i mądra sunia szuka domku. Rybko, cieszę się, że Saba robi takie postępy :multi:.
  10. Ja wchodzę przez rożne przeglądarki, najlepiej działa Mozilla Firefox, właściwie wszystko gra, kiedy używam tej przeglądarki. Jest tylko problem z edytowaniem podpisu, ale to też zmiennie - raz się udaje, za chwile nie.
  11. Maluszki, ile można czekać?
  12. Ta psina żyje i jest nadzieja dla niej. A ja nie mogę zapomnieć jak kilka lat temu gówniarze podpalili ON-ka na osiedlu. Znalazła go moja koleżanka, na kocu zaniosła do weterynarza, żeby uśpił, bo to była masakra. Boże, jak on cierpiał :placz:. I wiecie co? Podobno byli świadkowie i widzieli kto to zrobił, ale bali się zemsty. Najgorsze jest to, że ci zwyrodnialcy nie ponieśli żadnej kary. Ale może kiedyś życie odda im to, co zrobili :angryy:.
  13. Borysku, aukcja się kończy i znowu kicha :-(.
  14. Piękna ta Saba - Dorotka :loveu:
  15. [quote name='EVA2406']Nie wstydź się, jutro też dzień, a Misiowi w takim domku krzywda się nie dzieje.[/quote] Dokładnie.
  16. Szorstuś, biegnij do góry, może ktoś cię zobaczy.
  17. Można edytować podpis, kto może niech umieszcza banerek w podpisie.
  18. Pieniążki przelałam, jutro powinny być już na koncie. Ja również jestem bardzo ciekawa, jak sunia wygląda po kąpieli. :cool3:
  19. [quote name='anielica']Głupota, okrucieństwo ludzi przeraża... :shake: Piękne banerki, tylko mnie się podpis nie edytuje, cholewka :angryy:[/quote] Mnie też się nie edytuje, ale to już od kilku dni tak jest.
×
×
  • Create New...