[quote name='EVA2406']Jest mi smutno i dziwi mnie to, że rodzinie z 1 psem, spod Poznania wszyscy dogomaniacy pomagają ( łącznie z propozycją wakacji za granicą), a Teresa ma taką iliość przygarniętych zwierząt ( które spotkała na swojej drodze) i tak mało osób zagląda na nasz wątek.
Nie mam oczywiście nikomu za złe tamtej pomocy, tylko chciałabym również pomóc tej dzielnej kobiecie w utrzymaniu tego stadka.[/quote]
Ewuś, ja też bym chciała, żeby chociaż ta lodówka się znalazła. Myślę, że może w końcu znajdzie się ktoś, kto ma używaną, ale sprawną. Nie wyobrażam sobie latem życia bez niej. Popytajcie znajomych, ja już zrobiłam wywiad i nic....