-
Posts
15537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tomcug
-
Borysku, kto ciebie przygarnie będzie miał najbardziej oddanego przyjaciela na świecie.
-
Muszka-porzucona,potrącona przez samochód- MA WSPANIAŁY DOMEK
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Pewnie, że pomogę - to sama radość przecież :loveu:. -
Może Zmysł wróci a piesio już w nowym domku będzie!
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
tomcug replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Elu, niewielu użytkowników na dogo o tej porze, Ty jak zawsze ranny ptaszek. Coś mi się wydaje, że z tym Twoim Stasiem to całkiem niezłe stadko stworzyliście :loveu:. Podobne upodobania, zainteresowania, miłość do zwierzaków - super! A Dakoci zdróweńka od ciotki tomcug :p. -
Szorstek w domu, Nelli pod opieką KŚ,prosi o DS i wsparcie finansowe
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Ziutka, ile ogłoszeń - pięknie dziękujemy w imieniu Szorstusia! -
LEONEK - pamiętacie? MA JUŻ 2 LATA!!! PIĘKNIE WYRÓSŁ! nowe FOTY!
tomcug replied to anielica's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rybka.'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/237/64c6559670401443.jpg[/IMG][/URL][/quote] Ale też niezwykle rozkoszny :loveu:. -
[quote name='Zmysł']Wielkie dzięki Tomcug! Ale będziemy mieć fantów! Ja już wiele przekazałem Ani(od Mimiś, Argat, Fony, Tomcug), a jeszcze sporo mam. I idą pocztą dodatkowe![/quote] Zmysł, mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale włożyłam do fantów dwa śliczne kubaski, które wylicytowałam u Ciebie na bazarku (te z piesiami). Są piękne i niech dalej służą zwierzakom :p.
-
Aniu, spakowałam dzisiaj rzeczy do pudełka, jutro kupię papier, taśmę i postaram się wysłać paczuszkę. Jeśli nie zdążę, to po niedzieli. Mam nadzieję, że coś tam się przyda, lekka nie jest ;).
-
LEONEK - pamiętacie? MA JUŻ 2 LATA!!! PIĘKNIE WYRÓSŁ! nowe FOTY!
tomcug replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Jaki szczęśliwy ten Leoś :loveu:. Dla takich chwil warto żyć. :multi: -
Psiaki znalezione w lesie błagają o pomoc-Warszawa
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
No właśnie ja też sporo się nagimnastykowałam, żeby coś zmienić. :shake: Momentami udaje się edycja, za chwilę wyskakuje informacja o błędzie. Pewnie coś z serwerem. -
Muszka-porzucona,potrącona przez samochód- MA WSPANIAŁY DOMEK
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images31.fotosik.pl/237/f4d121c93d161aab.jpg[/IMG] A tu Muszka ze swoją Panią sprawdzają, co słychać na Dogomanii ;). -
Muszka-porzucona,potrącona przez samochód- MA WSPANIAŁY DOMEK
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Jakie wspaniałe wieści :loveu:. W razie nieobecności Zmysła proszę przesyłać foteczki do mnie, chętnie wstawię :lol:. Mój mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -
Też bym tak chciała!
-
[quote name='anouk92']Alterek dzisiaj trafił do nowego domku:multi: Domek sprawdzony bo to moja szefowa. Bardzo się cieszą że Alter z nimi zamieszkał, naprawdę będzie tam członkiem rodziny. Był troszkę przerażony nową sytuacją ale również bardzo zaciekawiony. Zwiedził kąty, zjadł całą miskę jedzenia. Jest troszkę nie ufny ale myślę że za 2 dni zacznie rozrabiać i dopiero wtedy pokaże swój charakterek:evil_lol:. Myślę że niedługo będą jakieś fotki i bieżące informacje. [COLOR=red]P.Joanna oraz wszystkie osoby zaangażowane w pomoc dla Alterka bardzo dziękują wszystkim którzy wspierali nas finansowo.[/COLOR] [COLOR=red]Szczególne podziękowania dla osób z Colli :loveu:- bez nich nie dalibyśmy rady![/COLOR] Zapłaciłam dzisiaj brakujące 475 zł za hotelik. [B] Zostało mi 110 zł i tu moja nieśmiała prośba czy ktoś będzie miał coś przciwko jeśli wpłace je na sunie w potrzebie z tego wątku?[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110544[/URL][/quote] Ludzie, jak ja się cieszę! :multi: :multi: :multi: Dopiero teraz doczytałam i normalnie nie wierzę! Aniu, Dogomaniacy pewnie nie będą mieli nic przeciwko, ale poczułam się w obowiązku zapytać Teresy z Collie, która zrobiła kwestę wśród znajomych na Alterka i stąd ta ogromna wpłata 300 zł. Ponieważ to wielka suma zapytałam Ją na pw, co o tym sądzi. Mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe, ale tak chyba wypadało. Jak odpisze, to dam znać. A ja też zaraz coś wyskrobię dla Juleczki, muszę ;).
-
Szorstek w domu, Nelli pod opieką KŚ,prosi o DS i wsparcie finansowe
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Szorstuś potrzebuje prawdziwego domku. -
Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!
tomcug replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
Rysiu, Pamiętam cały czas. -
KRAKÓW ZAKATOWANY PRAWIE NA ŚMIERĆ BOLEK udało się go sprowadzić.
tomcug replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wiedźma']Czy ja dobrze rozumiem, że ten ktoś opuścił ziemski padół?![/quote] No też tak to zrozumiałam. -
Cały czas czekamy z niecierpliwością!
-
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Matko, ile tu zwierzaków, ja po pensji wyślę parę groszy. TZ by pomógł, ale za daleko. :shake: -
[quote name='Ulka18']Sa jakies domki na horyzoncie?[/quote] Chyba tak, ale Zmysł powie, jak sytuacja się wyklaruje, bo Wujcio nie chce robić zbędnych nadziei. Akurat Alterek miał już wiele potencjalnych domków i ....nic nie wyszło.
-
Psiaki znalezione w lesie błagają o pomoc-Warszawa
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
A póki co to pokazujemy maluszki. -
Dudusiu, czy ktoś cię potraktuje poważnie i pokocha?
-
Misio,porzucony i ranny - ma domek, ale pamiętajmy o nim- W-wa
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Byłoby wspaniale, gdyby ta łapinka ocalała.