-
Posts
15537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tomcug
-
Szorstek w domu, Nelli pod opieką KŚ,prosi o DS i wsparcie finansowe
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Szorstuś bardzo potrzebuje domu, w schronisku się zmarnuje psiak. -
Borysku, szukamy domku dla ciebie.
-
Fruzia, sparaliżowana kotka, nie żyje :-((((((((((((((
tomcug replied to Tweety's topic in Kotki już w nowych domach
Bardzo dzielna koteczka. -
Moskiewska stróżująca z ulicy- już w nowym domu!
tomcug replied to Rybka.'s topic in Już w nowym domu
Ma charrrrakterek :diabloti:. Ale jest młoda i wszystko jeszcze można z nią zrobić. Właścicieli czeka dużo pracy i konsekwencja w postępowaniu - jak przy wychowywaniu dzieci. ;) -
Muszka-porzucona,potrącona przez samochód- MA WSPANIAŁY DOMEK
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Cieszę sie, że nie jest źle. Nasz Montuś dwa tygodnie temu przeszedł operację i myślałam, że nie przeżyje. Ma już 12 lat, bardzo ciężko wybudzał się z narkozy i ogólnie nie mógł się pozbierać. :shake: Starsze zwierzaki ciężko przechodzą zabiegi w narkozie, ale czasem to konieczność. Malagos, trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia Twojej Pelasi. -
Muszka-porzucona,potrącona przez samochód- MA WSPANIAŁY DOMEK
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
I jak z Pelasią? Bo paluchy już bolą. ;) -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zmysł']To ja bym zaproponował, oczywiście pod warunkiem, że zgodzi się Tomcug, przekazać 30 zł od niej otrzymane(które cały czas bezprawnie posiadam) na Koci Świat, gdzie zadłużenie w lecznicach sięga wielu tysięcy.[/quote] Oczywiście,że tomcug się zgodzi :eviltong:. Poza tym w tym tygodniu wyrównam rachunki za kocyki, ręczniczki, skarpetki zakupione na miau i znowu wpadnie troskę kasy. -
Fruzia, sparaliżowana kotka, nie żyje :-((((((((((((((
tomcug replied to Tweety's topic in Kotki już w nowych domach
I ja pokażę śliczną kocinkę. -
[quote name='Zmysł']Nikt nie zagląda do olbrzymka?[/quote] Ja zaglądam, tylko trochę po tajniacku, bo na szkoleniu jestem. :cool3: Ale po cichutku podniosę Boryska.
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
tomcug replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
[quote name='Olga132']mośka napisz jakaś relacje i przyslij mi zdjęcia - wstawimy na strone[/quote] Chętnie poczytam. :lol: -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
tomcug replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
[quote name='evita.']To jasne :lol: Ciekawa jestem tylko czy od razu "zaopiekują się" sunią czy będą do niej początkowo podchodzIli z rezerwą ;)[/quote] Myślę, że Ela nam będzie zdawać relacje, z radością poczytamy. -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
tomcug replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
[quote name='evita.']Ciekawe jak zwierzyniec przyjmie nową siostrzyczkę ? :lol:[/quote] Myślę, że zwierzyniec jest nauczony żyć w zgodnej symbiozie. -
Szorstek w domu, Nelli pod opieką KŚ,prosi o DS i wsparcie finansowe
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zmysł']A Szorstek niech szuka domu[/quote] I to biegusiem. :razz: -
Muszka-porzucona,potrącona przez samochód- MA WSPANIAŁY DOMEK
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406']To już wracaj Wujeczku ze stanu ciekłego w stan stały i szukaj więcej takich wspaniałych domków :evil_lol: ;)[/quote] Bo Zmysł ma złotą rękę :multi: :multi: :multi:. -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
tomcug replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Też tak myślę.......... -
Szorstek w domu, Nelli pod opieką KŚ,prosi o DS i wsparcie finansowe
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Ehhh....nie było mnie od soboty na dogo (choroba mnie całkiem po Chrcynne złozyła, pojechałam z gorączką ponad 38 :diabloti:) i dopiero teraz troszkę lepiej się czuje, myślałam, że coś się ruszyło u Szorstusia a tu klapa totalna :placz:[/quote] U Szorstusia wszystko niezmiennie :shake:. A Ty Ziutka, kuruj się i nie choruj więcej. Taka piękna pogoda sie zrobiła. -
Fruzia, sparaliżowana kotka, nie żyje :-((((((((((((((
tomcug replied to Tweety's topic in Kotki już w nowych domach
Fruzia się przypomina. -
Psiaki znalezione w lesie błagają o pomoc-Warszawa
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Maluszki szukają domków. -
Misio,porzucony i ranny - ma domek, ale pamiętajmy o nim- W-wa
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Dla mnie najdziwniejsze jest to, jak on utrzymuje równowagę. Bo obie brakujące łapki są po jednej stronie, więc to naprawdę ogromna sztuka. :multi: -
Psiaki potrzebują nowych, własnych domków.
-
Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!
tomcug replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']Wujek Zmysł to porządny gość więc na pewno dojechał, a Rycho, jak to Rycho, jak się uwalił na dachu budy, to w nosie miał podróźe ;)[/quote] Dużo stracił ;). -
Oby, oby...........
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
tomcug replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
[quote name='Zmysł'] Znalazłam fajny wątek :loveu:. Zmysł - te dzieciaki to może młodzi karatecy i ich sensei? Był pokaz? -
Psiaki znalezione w lesie błagają o pomoc-Warszawa
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoskaGoska']a jakiej wielokosci będę te szczeniaki? w ogloszeniu znalazlam, ze w Kielcach kobieta szuka szczeniaczka ( chlopca) , a nie wiem tez gdzie sá twoje malenstwa, jak cos to pisz na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] Ja jestem ze świętokrzyskiego, a szczeniaczki są w Warszawie - tylko wystawiam aukcję. Zmysł się wypowie, jakie będą pieski, bo je widział. Zajrzyj też na wątek kieleckich szczeniaków, mam je w podpisie, wystarczy kliknąć i wątek się otworzy. -
Psiaki znalezione w lesie błagają o pomoc-Warszawa
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zmysł']Tomcug, allegro kosztuje, a Ty tyle psiaków wystawiasz.Chciałbym się dorzucić do tych kosztów;)[/quote] Nie ma mowy, jak zbankrutuję to pogadamy, na razie jest wszystko w porządku. Ty działasz bardzo dużo tak bezpośrednio, "w terenie" i bardzo konkretnie, to ja chociaż tak. ;)