Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Szorstuś bardzo potrzebuje domu, w schronisku się zmarnuje psiak.
  2. Borysku, szukamy domku dla ciebie.
  3. Ma charrrrakterek :diabloti:. Ale jest młoda i wszystko jeszcze można z nią zrobić. Właścicieli czeka dużo pracy i konsekwencja w postępowaniu - jak przy wychowywaniu dzieci. ;)
  4. Cieszę sie, że nie jest źle. Nasz Montuś dwa tygodnie temu przeszedł operację i myślałam, że nie przeżyje. Ma już 12 lat, bardzo ciężko wybudzał się z narkozy i ogólnie nie mógł się pozbierać. :shake: Starsze zwierzaki ciężko przechodzą zabiegi w narkozie, ale czasem to konieczność. Malagos, trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia Twojej Pelasi.
  5. I jak z Pelasią? Bo paluchy już bolą. ;)
  6. [quote name='Zmysł']To ja bym zaproponował, oczywiście pod warunkiem, że zgodzi się Tomcug, przekazać 30 zł od niej otrzymane(które cały czas bezprawnie posiadam) na Koci Świat, gdzie zadłużenie w lecznicach sięga wielu tysięcy.[/quote] Oczywiście,że tomcug się zgodzi :eviltong:. Poza tym w tym tygodniu wyrównam rachunki za kocyki, ręczniczki, skarpetki zakupione na miau i znowu wpadnie troskę kasy.
  7. [quote name='Zmysł']Nikt nie zagląda do olbrzymka?[/quote] Ja zaglądam, tylko trochę po tajniacku, bo na szkoleniu jestem. :cool3: Ale po cichutku podniosę Boryska.
  8. [quote name='Olga132']mośka napisz jakaś relacje i przyslij mi zdjęcia - wstawimy na strone[/quote] Chętnie poczytam. :lol:
  9. [quote name='evita.']To jasne :lol: Ciekawa jestem tylko czy od razu "zaopiekują się" sunią czy będą do niej początkowo podchodzIli z rezerwą ;)[/quote] Myślę, że Ela nam będzie zdawać relacje, z radością poczytamy.
  10. [quote name='evita.']Ciekawe jak zwierzyniec przyjmie nową siostrzyczkę ? :lol:[/quote] Myślę, że zwierzyniec jest nauczony żyć w zgodnej symbiozie.
  11. [quote name='Zmysł']A Szorstek niech szuka domu[/quote] I to biegusiem. :razz:
  12. [quote name='EVA2406']To już wracaj Wujeczku ze stanu ciekłego w stan stały i szukaj więcej takich wspaniałych domków :evil_lol: ;)[/quote] Bo Zmysł ma złotą rękę :multi: :multi: :multi:.
  13. [quote name='Ziutka']Ehhh....nie było mnie od soboty na dogo (choroba mnie całkiem po Chrcynne złozyła, pojechałam z gorączką ponad 38 :diabloti:) i dopiero teraz troszkę lepiej się czuje, myślałam, że coś się ruszyło u Szorstusia a tu klapa totalna :placz:[/quote] U Szorstusia wszystko niezmiennie :shake:. A Ty Ziutka, kuruj się i nie choruj więcej. Taka piękna pogoda sie zrobiła.
  14. Dla mnie najdziwniejsze jest to, jak on utrzymuje równowagę. Bo obie brakujące łapki są po jednej stronie, więc to naprawdę ogromna sztuka. :multi:
  15. Psiaki potrzebują nowych, własnych domków.
  16. [quote name='Gosiapk']Wujek Zmysł to porządny gość więc na pewno dojechał, a Rycho, jak to Rycho, jak się uwalił na dachu budy, to w nosie miał podróźe ;)[/quote] Dużo stracił ;).
  17. Oby, oby...........
  18. [quote name='Zmysł'] Znalazłam fajny wątek :loveu:. Zmysł - te dzieciaki to może młodzi karatecy i ich sensei? Był pokaz?
  19. [quote name='GoskaGoska']a jakiej wielokosci będę te szczeniaki? w ogloszeniu znalazlam, ze w Kielcach kobieta szuka szczeniaczka ( chlopca) , a nie wiem tez gdzie sá twoje malenstwa, jak cos to pisz na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] Ja jestem ze świętokrzyskiego, a szczeniaczki są w Warszawie - tylko wystawiam aukcję. Zmysł się wypowie, jakie będą pieski, bo je widział. Zajrzyj też na wątek kieleckich szczeniaków, mam je w podpisie, wystarczy kliknąć i wątek się otworzy.
  20. [quote name='Zmysł']Tomcug, allegro kosztuje, a Ty tyle psiaków wystawiasz.Chciałbym się dorzucić do tych kosztów;)[/quote] Nie ma mowy, jak zbankrutuję to pogadamy, na razie jest wszystko w porządku. Ty działasz bardzo dużo tak bezpośrednio, "w terenie" i bardzo konkretnie, to ja chociaż tak. ;)
×
×
  • Create New...