[quote name='czarok']
[B] Psiak na trzech łapach żyje aktywniej niż człowiek na jednej nodze ( a zdaje się, że tak podświadomie traktujemy nasze psy - jak ludzi, którzy stracili nogę).[/B]
Nie wiem, czy udało mi się tym postem przekazać, to co chciałam ( mam nadzieję, że zrozumiecie)[/quote]
Też zrozumiałam. I przyznam, że sama podświadomie tak myślę, bo porównania są nieuchronne. Musimy nauczyć sie patrzeć i myśleć inaczej.