Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Smutne, ale spodziewałam się tego. :-( :-( :-(
  2. [quote name='Zmysł']Nikt nie dzwonił do Lamii?[/quote] Myslę, że Lamia by się nam pochwaliła, gdyby ktoś dzwonił.
  3. [quote name='Zmysł']I już pewnie nie może się doczekać festynu[/quote] Pewnie tak.
  4. [quote name='Rybka.']tomcug, masz jakieś foteczki suńki, które wklejałaś do wątku Leonka? Pani Tereska zakochała się i pyta czy będą nowe :) Zapytuje też co słychać u suski :)[/quote] Oj, dawno nie miałam żadnych wiadomości. Obiecuję dzisiaj napisać, poprosić o fotki i jakieś nowe informacje. A że się Pani Teresa zakochała to się nie dziwię. Matylda jest cudna!!!!!!
  5. [quote name='Rybka.']No co ty? Przecież taka kąpiel błotna świetnie robi na cerę... Więc taki Leonek w łóżku to dwa w jednym... Przytulanko i maseczka :)[/quote] O to to :eviltong:
  6. Noo to czekamy sobie.
  7. [quote name='Umka']Widać że była dobierana kolorystycznie do wnętrza mieszkania;)[/quote] Tak, tak - to bardzo ważne kryterium przy wyborze psiaka :eviltong:.
  8. [quote name='Zmysł']Rychu nie dotarł na Dzień Sierściucha. Nie chciało mu się[/quote] Ej no, jak to nie chciało mu się? :mad:
  9. Maluszki potrzebują ciepła, domku i swojego Człowieka. Jest może ktoś taki?
  10. Ja też się cieszę, ale nieco inaczej :cool1:.
  11. Szorstku, cisza. Nikt się tobą nie zainteresował. Bardzo liczyłam na Allegro. :shake:
  12. Przypomina sie nieustannie i niewiele z tego wynika. :-(
  13. Mam świeżutkie zdjecia Muszki, ale nie mogę ich na razie wstawić, bo jestem na szkoleniu. :razz: Spróbuję wieczorkiem :lol:.
  14. Cóż mogę powiedzieć, chyba tylko jeeeeeee :loveu: :loveu: :loveu:
  15. I co u Alterka? Są jeszcze problemy?
  16. Odkopałam wątek Dudusia, przydałyby się jakieś fotki, informacje.
  17. Dlaczego tak mało dogomaniaków podziwia Muszkę? Proszę się zachwycać, bo jest kim! :cool3:
  18. Fruzia, robi takie postępy! Jeszcze tylko dobry domek potrzebny!
  19. Szorstuś jest bardzo nieszczęśliwy w tym schronie. :-(
  20. Rysiu, dzisiaj pięknie świeci słonko, wygrzejesz kosteczki.
  21. [quote name='czarok'] [B] Psiak na trzech łapach żyje aktywniej niż człowiek na jednej nodze ( a zdaje się, że tak podświadomie traktujemy nasze psy - jak ludzi, którzy stracili nogę).[/B] Nie wiem, czy udało mi się tym postem przekazać, to co chciałam ( mam nadzieję, że zrozumiecie)[/quote] Też zrozumiałam. I przyznam, że sama podświadomie tak myślę, bo porównania są nieuchronne. Musimy nauczyć sie patrzeć i myśleć inaczej.
  22. I z samego rana podnosimy śliczności.
  23. Podam Ci tutaj, co tam: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
×
×
  • Create New...