Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. [quote name='Topi']Jak może być nieszczęsliwy skoro jest pod opieką EMIR ???[/quote] Ale wolałaby własny domek.
  2. Chciałabym, by były ode mnie, ale niestety nie są :evil_lol:. T od Ewy!!!! Borysek nie za bardzo chciał pozować, ale udało się. Dodałam jeszcze zdjęcia na Allegro, może to coś da?
  3. [IMG]http://images31.fotosik.pl/274/8506bf57907b1848.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://images31.fotosik.pl/274/66dcb570bdc3e83b.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://images24.fotosik.pl/224/a5a46ec947bc2ad9.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://images33.fotosik.pl/275/9845415371be547d.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://images32.fotosik.pl/274/996bc380f2cb1ded.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://images28.fotosik.pl/224/3c3d6ff2ff17aa60.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Zmysł']Ja już wpisałem na ten wątek Szorstka, ale małe szanse. A inne hoteliki? Tylko, czy damy radę utrzymać psiaka?[/quote] U Murki 10 zł za dużego psa, za mniejsze jeszcze taniej. Nie wiem, czy gdzieś znajdziemy taki hotelik - dobry i niedrogi. Jeśli zdecydowalibyśmy się na droższy to potrzebne byłyby konkretne deklaracje wpłat, żeby potem nie wymknęło nam się to spod kontroli.
  10. [quote name='wisela1']Buta nie dam... Mam aż 2 pary ! W tym cichobiegi za całe !5 PLN kupione pod targowiskiem....(ciiii.... szara strefa...! )[/quote] Elu, my jesteśmy bardzo zaradne małpy, zawsze coś tam znajdziemy do podziamania. Tylko nie wycofuj się, proszę. Już się pakujemy. :evil_lol:
  11. Serwuś, ja też pamiętam.
  12. Pańciostwa już bardzo dawno na dogo nie było. :shake:
  13. Oj, maluszki, maluszki :shake:.
  14. Fruzia, koteczka szuka wspaniałego domku.
  15. Brajlusiu kochany, co nowego? Zostawiłeś dzisiaj w łazience prezent Edytce? :razz:
  16. Łapki nie da się uratować, ale to jeszcze nie koniec świata. Tylko decyzja bardzo ciężka, bardzo. :shake:
  17. A ja przywitam się przed pójściem do pracy.
  18. Borysku, długo jeszcze będziesz czekał?
  19. [quote name='Gosiapk']No ja nie wiem... tego może już Twój kręgosłup nie przetrzymać Ela... tj. noszenia koleżanki tomcug do kuwety ;)[/quote] Ze Stasiem będą nosić ( a jest co :diabloti:) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:. A o zwierzaki się nie martw, Elu - zwalimy się całą ferajną, na pewno nie będziesz sie nudzić. I położymy się na kanapie i zażyczymy sobie pysznej strawy do łóżeczka i jakiegoś bucika oskubiemy. Nie będziesz narzekać na brak atrakcji, o nie!
  20. [quote name='wisela1']To ja sie dziwię że one Cię jeszcze nie zwolniły..........:evil_lol: U mnie normalka.... Po to mnie mają :diabloti: Czotek jest NOSZONY do kuwety... - To Staś wymyślił... My tylko po to żyjemy żeby im było dobrze...[/quote] To ja mam takie nieśmiałe pytanie: zaadoptujesz mnie? :oops:
×
×
  • Create New...