Znalazłam wątek Hoteliku, trzeba by zapytać, czy są wolne miejsca. Ja dopiero wieczorem będę miała czas, to na spokojnie prześledzę wątek. Wiem, że ludzie bardzo chwalą.
Tu link, jak ktoś ma czas może poczytać, ja zaraz wybiegam do pracy, potem szkolenie.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100985[/URL]