Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Borysku, śliczny psiaku.
  2. I ja podniosę, chociaż nadziei coraz mniej.
  3. Nie zdążyłam poczytać, przepraszam. Jestem padnięta, może jutro.
  4. Nie no - to u mnie domu ryczą, że rozpuszczam zwierzyniec do granic możliwości, ale Ela mnie przebiła!!!!! :crazyeye: Jeszcze nigdy moje psy nie jadły na leżąco i do tego na łóżku :evil_lol: :diabloti:.
  5. Ja dzisiaj wystawiłam Boryska kolejny raz. Oczywiście żaden z obserwatorów nie zamierzał się nim zainteresować. Ale psiak jest namiętnie obserwowany, zaczęło mnie to już mocno drażnić. :angryy:
  6. Znalazłam wątek Hoteliku, trzeba by zapytać, czy są wolne miejsca. Ja dopiero wieczorem będę miała czas, to na spokojnie prześledzę wątek. Wiem, że ludzie bardzo chwalą. Tu link, jak ktoś ma czas może poczytać, ja zaraz wybiegam do pracy, potem szkolenie. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100985[/URL]
  7. [quote name='Zmysł']ja to mam od ponad miesiąca. i wchodzę przez bramkę proxy, bo inaczej dogo widziałbym raz na trzy dni[/quote] Odpocząłbyś trochę od nas ;).
  8. [quote name='wisela1']I NAJWAŻNIEJSZE !!! Rezydencja Buni została wybudowana obok mamusinego biurka...[/quote] I JESZCZE WAŻNIEJSZE!!!! To dzienna rezydencja, nocki spędzamy z Mamunią w Jej osobistym łóżeczku, hę? :diabloti:
  9. [quote name='wisela1']o nieeee. Co to to nieeeeee. Nwet Staś dostaje po łapach jak tyka mój kubek NAWET PUSTY !!![/quote] E tam, Stasiowi nie wolno, ale Buni wolno wszystko! :evil_lol:
  10. No brawo, Bartuś. Morowy z ciebie chłopak! Tylko, żeby ci się w głowie od tych pochwał nie poprzewracało :razz:. A gruby wcale nie jesteś, jesteś szczupły...................inaczej :eviltong:.
  11. Ja jakoś nie mam problemów z wchodzeniem na dogo - na szczęście :p.
  12. Cudny, misiowaty Borysek...
  13. Elu, Bunia zaczyna Ci ufać, to pięknie....
  14. Oj, Szorściku. Tak myślę, u Murki jest świetny hotelik i niedrogi. Ja też bym się dołożyła do pobytu. Ale nie wiem, co na to inni, może się wypowiedzą.
  15. Oj, Fruziu, dzisiaj też słoneczko pięknie świeci.
  16. Maluszki to wyjątkowi pechowcy. Jak nic, to nic.
  17. A gdzie to wszyscy sie podziali? No, Rysiu?
  18. [quote name='Magadama']Witam! No właśnie. Wieści nie za dobre. U Wonderka wszystko w porządku na szczęście, ale Fela w klinice. Bardzo się o Nią martwię bo jest bardzo chora i nie wiadomo czy z tego wyjdzie. Jutro będą wyniki badań więc trzymajcie wszyscy kciuki. Reszta stada w dobrej formie, Wonder je ile "widzi" ale aż tyle to mu nie pozwalam, Kinia po swojemu cieszy się życiem. Tylko ta Fela kochana. To taki wyjątkowy kotek jest, cudowny. Nie wiem co to będzie.[/quote] Bardzo niedobrze. Trzymam kciuki, nic więcej zrobić nie mogę, niestety . :placz:
  19. Bardzo współczuję Pani Ludmile.
  20. [quote name='Zmysł']Pewnie wkrótce będą[/quote] No to czekamy nadal.
  21. Gdyby nie było takich zakończeń, to nikt nie widziałby sensu cokolwiek robić. To jest niezły motor....
  22. [quote name='Zmysł']Czy tylko my pamiętamy o psiaku?[/quote] I uparcie pokazujemy całemu światu.
  23. [quote name='Zmysł']I nikt o nie nie pyta[/quote] I to jest najbardziej przykre. Psiaki naprawdę ładne, co jest nie tak?
×
×
  • Create New...