Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. [quote name='Zmysł']Pewnie, że dobrze, ale nie wiem, czy Rychu to docenia. A przynajmniej udaje, że go nic nie rusza. To zawadiaka i twardziel.[/quote] Ale gdyby miał swojego Pana to pokochałby całym psim sercem. :loveu:
  2. Borysek szuka nadal...
  3. [quote name='wisela1']Chyba BAOBAB[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  4. Teraz to już średniaki szukają domku.
  5. [quote name='t_kasiek']napewno taki własnie sie dla niej znajdzie !!!!!!!!!! :)[/quote] Wierzymy w to mocno.
  6. Oj, nie ma sprawiedliwości na tym świecie, nie ma. :shake: :evil_lol:
  7. Piękny Borys nadal bezdomny.
  8. I ja bardzo dziękuję. To wielka przyjemność czytać o szczęśliwym życiu ocalonych psiaków. :loveu:
  9. [quote name='Ania W']No mnie wpadł :oops: Ja go dzisiaj odwiedziłam...Niestety nie znalazł dla mnie zbyt wiele czasu :razz: Ona energii więcej niż niejeden młodziak! Fotki w najbliższym czasie.[/quote] Fajnie, że będą fotki, na Allegro się podstawi nowe. A ja myślałam, ze ktoś wypatrzył Rycha i chciał go poznać, może zabrać do siebie. Ale dobrze, że ma Ciebie, Aniu i chociaż od czasu do czasu ktoś go odwiedza. :lol:
  10. Nie musisz pytać - ja też wielokrotnie wystawiałam rzeczy na Allegro. Pobierana jest opłata od wystawienia towaru i od sprzedaży i to wcale niemało, niestety. Allegro to nie instytucja charytatywna, ktoś zbija tu majątek, ale czasami człowiek musi korzystać z tego portalu, bo wchodzi tam mnóstwo osób.
  11. [quote name='Ania W']Do Ryśka dzisiaj przyjadą goście...Ciekawe czy się przygotował na wizytę ;)[/quote] Czyżby komuś wpadł w oko nasz Rycho? Aniu, napisz proszę.
  12. Oj, z tego co pamiętam to Państwo go oglądali i stwierdzili, ze to nie ich piesek :shake:.
  13. A pewnie pewnie, bo ślicznota z niego, tylko nikt się nie poznał jeszcze.
  14. Niedługo trzeba będzie zmienić tytuł wątku.
  15. [quote name='KWL']Tak Fruzia mądra i dzielna ale największe brawa i podziw dla jej opiekunów którzy z wielkim uporem i cierpliwością walczą o przyszłość koteczki.[/quote] To niesamowite. I na dodatek właśnie tak powinien wyglądać domek stały. Czy są takie?
  16. [quote name='Wiedźma']Tak, mów do niej jeszcze! Ona się [B]TYLKO [/B]kawą ostatnio żywi![/quote] No to bardzo zdrowo i pożywnie :cool1:. Elu, kup sobie chociaż magnez w aptece, bo kawa w dużych ilościach bardzo wypłulkuje go z organizmu.
  17. A ja się tu zastanawiam, co się dzieje, że nasza Ela nie napisała jeszcze nic..... No to teraz do pracy biegniemy.
  18. Maluszki ciągle bezdomne. :shake:
×
×
  • Create New...