[quote name='malagos']E tam, mało, duzo, ale nie piszą tylko otworzyli buźki w zdziwieniu :crazyeye:
i zachwycie, oczywiscie!
Świetny ten Pańcio z pieskiem! :p[/quote]
Witaj, Malagos :lol:. A filmik z Muszką pociągową widziałaś? Świetna mała! :multi:
Tutaj link: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=QK3N7oP5VmM[/URL]