Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. [quote name='malagos']E tam, mało, duzo, ale nie piszą tylko otworzyli buźki w zdziwieniu :crazyeye: i zachwycie, oczywiscie! Świetny ten Pańcio z pieskiem! :p[/quote] Witaj, Malagos :lol:. A filmik z Muszką pociągową widziałaś? Świetna mała! :multi: Tutaj link: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=QK3N7oP5VmM[/URL]
  2. Kolejna aukcja skończyła się przed chwilą. Wystawiam od nowa, zobaczymy. :cool1:
  3. [quote name='Zmysł']Jeszcze zadzwonią[/quote] Dobrze, ze jesteś optymistą.
  4. Właśnie, Edytka pewnie obmyśla plan nowego konkursu :eviltong:.
  5. [quote name='mysza 1']Dobrze, że sunia ma DT i śpi sobie na kanapach:evil_lol:[/quote] Pewnie, ale w swoim domku byłoby jeszcze lepiej. ;)
  6. [quote name='czarok']Pewnie wielu już widziało ten filmik - rewelka :lol: : [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=UXPJJeISuXo[/URL][/quote] Ja dopiero teraz widzę - niesamowite :crazyeye:.
  7. [quote name='Zmysł']Ja nic nie powiem, bo się rozpłynąłem[/quote] Nie dziwię się. Szkoda, że tak mało ludzi nas odwiedza. :shake:
  8. [quote name='Zmysł']Psiak wspaniały!![/quote] Ale nikt go nie chce. :-(
  9. A Rycho to stary leniuch i już :eviltong:.
  10. Maluszki nadal bez domu. Ani jeden nie zainteresował nikogo, przykre bardzo.
  11. [quote name='anouk92']Na razie nie ma problemów. Pani Alterka się rozchorowała i siedzi w domu więc Alter jest zachwycony taką sytuacją.[/quote] To może Pani będzie miała troszkę czasu na zrobienie fotek....Tak bardzo chciałabym zobaczyć ALTERKA :lol:
  12. [IMG]http://images34.fotosik.pl/267/533d5fd91fc2d173med.jpg[/IMG] No i co powiecie? :loveu:
  13. [IMG]http://images27.fotosik.pl/219/988490c566d23d55med.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://images34.fotosik.pl/267/0fb9caf66d5b075a.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://images27.fotosik.pl/219/756af1254f99f90dmed.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://images32.fotosik.pl/266/b42f354c74a7dea6med.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://images30.fotosik.pl/220/db0bff20cd23a67emed.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://images33.fotosik.pl/267/075c05500b217ebdmed.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://images26.fotosik.pl/220/2bce01c6da7ca284.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://images34.fotosik.pl/267/f4f5560aae24ff1fmed.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://images33.fotosik.pl/267/ccdcd8b02c3054d8med.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://images27.fotosik.pl/219/af37b1b870d593c9med.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://images32.fotosik.pl/266/fb038cccc840f9f7med.jpg[/IMG]
  24. Borys ma pecha - to wspaniały psiak, ale nikt tego nie dostrzega.
  25. Muszce się bardzo udało, ale mnie się nie udało wstawić zdjęć, za mały transfer. Dzisiaj spróbuję, proszę o troszkę cierpliwości. :oops:
×
×
  • Create New...