-
Posts
15537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tomcug
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
tomcug replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
[quote name='wisela1']No, ale niestety kiedy któregoś zwierzaka pożegnam, to jakiś czas jestem taka rozmiękczona...[/quote] Ja też to mam. I niby człowiek po jakimś czasie dochodzi do siebie, ale na myśl o tych za TM ściska taka żałość :-(. C'est la vie, inaczej być nie może. -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
I po południu się pokażemy. -
Moskiewska stróżująca z ulicy- już w nowym domu!
tomcug replied to Rybka.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Rybka.']Fotki są, wrzucę jak wrócę do Lublina. Saba ma się dobrze, w końcu apetyt wrócił i sunia nabiera sił. A tymczasem uciekam odpoczywać dalej :)[/quote] No to spokojnie czekamy. Najważniejsze, że Saba ma domek. -
Psiaki znalezione w lesie błagają o pomoc-Warszawa
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Maluszki - takiego zastoju na wątku szczeniorków to jeszcze nie widziałam. Przecież malizny powinny być rozchwytywane!!!!!! -
Niech sobie obserwują, i tak nie zwracam na to uwagi. Najważniejsze, żeby ktoś odpowiedzialny się znalazł.
-
Szorstek w domu, Nelli pod opieką KŚ,prosi o DS i wsparcie finansowe
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zmysł']Może się uda. Mnie też ostatnio nie chcieli wpuścić, ale się jakoś udało[/quote] Ciekawe, czy udało się wejść do Szorstusia. -
Ale naprawdę milutka.
-
Misio,porzucony i ranny - ma domek, ale pamiętajmy o nim- W-wa
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Ale to oznacza, że łapkę można uratować, czy to jedna wielka niewiadoma? -
Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!
tomcug replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zmysł']super, wielkie dzięki:loveu: dogo mi działa, dlatego uda się wstawić emotkę;)[/quote] No proszę, od razu lepiej :multi:. -
Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!
tomcug replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
Rysiulek na Allegro. Nie wiedziałam, jakie dać zdjęcia, a że tych nowych nie ma za wiele to wstawiłam te z łańcuchem. Łańcuch beeee, ale Rychu wyszedł przystojnie bardzo. :cool3: [URL]http://www.allegro.pl/item370927593_rysiu_psie_serce_mix_teriera_pokochaj_go_.html[/URL] -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
tomcug replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
[quote name='wisela1']Ja już słysze i widze te miny i komentarze jak Busieńka do nas sie przeprowadzi... Ale wtedy to już będę miała kogo bronić. Będę silniejsza[/quote] A więc jednak.......... Elu, ja też mam staruszka - 12 letni kundelek. Nie przejmuję się komentarzami innych, bo to mój pies. Wierzę, że jeszcze wiele lat przed nami i zrobię wszystko, aby to były najlepsze lata.... -
[quote name='BajkaB']Z przykrością stwierdzam,ze nikt nagrody nie dostanie...A było o co walczyć,bo nagrodą było siarczyste liźnięcie właściciela łapy.. A łapa jest...BRAJLA!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: No wiesz, Edytko - a gdzie nagroda pocieszenia? :mad: To może poproś Brajla, coby siarczyście liznął Twój monitor, my wyliżemy swoje i będziemy się czuć, jakby to Brajluś nas wymamlał. :evil_lol: :loveu:
-
Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!
tomcug replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
Rysiu, pokazujemy się pięknie. Tak pomyślałam, może Allegro? Cudu się nie spodziewam, ale nie zaszkodzi. Zmysł, wystawić naszego Ryśka? -
Misio,porzucony i ranny - ma domek, ale pamiętajmy o nim- W-wa
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
No właśnie , jak łapka? -
ByŁa ŻywĄ PochodniĄ-maŁa Sunia Z Torunia znalazła domek!!!!!!!!
tomcug replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Ona jest taka ufna, dobrze, ze trafiła w dobre ręce. -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Podnoszę, bo pomoc potrzebna. -
Szorstek w domu, Nelli pod opieką KŚ,prosi o DS i wsparcie finansowe
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Będę dzisiaj w schronisku w Chrcynne (muszę porobić zdjęcia psiaków do adopcji) i....[B]będę niedaleko Ciebie Szorstuś, bym[/B] [B]Cię odwiedziła ale zapewne nikt mnie tam nie wpuści[/B] :shake:[/quote] Nie można nawet odwiedzić psianki? :-( :-( :-( -
Fruzia, sparaliżowana kotka, nie żyje :-((((((((((((((
tomcug replied to Tweety's topic in Kotki już w nowych domach
Fruziu, szukamy, szukamy...... -
Borysku, nie możemy stracić nadziei, bo wtedy wszystko straciłoby sens. Po każdym odnowieniu Allegro pojawia się obserwator, zastanawiam się, czy ktoś złośliwie to robi? :-(
-
Moskiewska stróżująca z ulicy- już w nowym domu!
tomcug replied to Rybka.'s topic in Już w nowym domu
A ja zapytam nieśmiało - czy jest szansa na wiadomości o suni od czasu do czasu? -
Psiaki znalezione w lesie błagają o pomoc-Warszawa
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zmysł']A u mnie wczoraj nic. Ani przez Explorera ani przez Mozillę. Nawet niezawodne do tej pory bramki proxy nie zadziałały.[/quote] To już właściwie nie mam pojęcia od czego to zależy. Miałam tylko 1 dzień z problemami na dogo i od tej pory wszystko ok. Za to pojawił spory problem na miau i dopiero gdy wpadłam na pomysł, by wejść przez Explorera udało mi się zalogować. Inni takich przeszkód nie mieli. Ale to wątek maluszków, więc w górę psinki! -
sunia też szorścikowata. Piękności :loveu: