Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. [quote name='t_kasiek']i dlatego musi miec superowy domek :D:D:D[/quote] wyjątkowy ma być
  2. [quote name='wisela1']Bo mnie na to stac... a pan to się zastanów kogo żona tuczy jak pan żeś taki chudy...[/quote] :megagrin::roflt::megagrin:
  3. Rychu - śpij dobrze, psinko.
  4. Oj, Lamia, fakt - pierdoły z Was straszne :loveu: :loveu: :loveu:. Szorstuś tak lgnie do Was, myślę, ze to fantastyczny psiak. Byłby świetnym kompanem i oddanym przyjacielem. Aukcja na Allegro już się kończy, jak będę wystawiać nową to wstawię te foteczki.
  5. [quote name='wisela1']Bila, to ze zbioru textów ćwiczonych całymi dłuuugimi latami...[/quote] Wiesz, ale trzeba mieć też refleks i zareagować błyskawicznie. Mnie jak ktoś powie coś przykrego to momentalnie mam taką "gulę" w gardle i chce mi się płakać. Dopiero w domu jestem na siebie wściekła, że mogłam mu tak a tak "dowalić". Ale to już po fakcie.
  6. Maluszki bezdomne - wszystkie trzy.
  7. Borysku, cały czas o tobie pamiętamy.
  8. Mam prośbę, daj znać, jak dotrą pieniążki za kocyki. W poniedziałek powinny być na koncie.
  9. No też mam mieszane uczucia. :shake: Właśnie licytuję na bazarku u Osoby o ogromnym sercu, która przygarnia niechciane, niekochane i schorowane staruszki. I dla tej dziewczyny też nie będzie można wystawiać bazarków, bo Ona daje tym zwierzakom domki stałe. A przecież wszyscy wiemy, że schorowany staruszek wymaga specjalnego żywienia, o kosztach leczenie nie wspomnę. Allegro? Wiemy, jakie prowizje są pobierane od wystawienia, sprzerdaży. I jest to po prostu nie fair, bo uważam, że dogo jest po to, by pomagać wszystkim zwierzakom znajdującym się w potrzebie. I nie wiadomo, kiedy to będzie mój, czy Twój pies. Życie pisze różne scenariusze. A przekręty? Były, są i będą. Jak ktoś ma żyłkę do złodziejstwa to zawsze znajdzie sposób, by swoje umiejętności wykorzystać i już. Amen.
  10. [quote name='Wiedźma']HA!!! Wczoraj wieczorem miałam zaproponować zakłady, ile czasu upłynie, zanim Bunia wlezie Eli na kanapę. Dzwonię późną wieczorową porą i co słyszę? "Bunia leży koło mamuni i prosi o głaski"!!!![/quote] Bo Bunia to ma oczy chore, ale z główką wszystko u niej w porządku. :loveu: Bardzo szybko rozeznaje sie w sytuacji i na pewno chce nadrobić braki w miłości, o ile jest to w ogóle do odrobienia.
  11. Pomalutku Mała się przyzwyczai, na razie pewnie nie wiedziała, czego Reksik chce od niej. No to kłapnęła paszczą na wszelki wypadek :evil_lol:.
  12. Maluszki, już tak długo czekacie. :-(
  13. Borysku kochany :-(.
  14. Rychu asertywniak szuka swego miejsca na ziemi.
  15. [quote name='Ziutka']A ja nadal chora po sobotniej wizycie w Chrcynne...jak tylko troszkę mi gorączka przechodzi to siadam na dogo i zaglądam do Ciebie psino...ale ciągle bez zmian jak widzę :shake:[/quote] Biedna Ziutka :-(. A tu, jak widzisz, bez zmian na lepsze. :shake:
  16. Już dwie osoby obserwują maluszki na Allegro. :cool1:
×
×
  • Create New...