[quote name='Ania W']No mnie wpadł :oops:
Ja go dzisiaj odwiedziłam...Niestety nie znalazł dla mnie zbyt wiele czasu :razz:
Ona energii więcej niż niejeden młodziak!
Fotki w najbliższym czasie.[/quote]
Fajnie, że będą fotki, na Allegro się podstawi nowe. A ja myślałam, ze ktoś wypatrzył Rycha i chciał go poznać, może zabrać do siebie. Ale dobrze, że ma Ciebie, Aniu i chociaż od czasu do czasu ktoś go odwiedza. :lol: