Pomyśl tak: jestem tylko człowiekiem, nie nieomylną encyklopedią. Chciałam dla Dakoci jak najlepiej i może popełniłam błąd, ale zrobiłam to zupełnie nieświadomie. Za wszelką cenę chciałam pomóc.
Ja trzy lata temu też popełniłam taki błąd i nie mogę sobie tego wybaczyć, ale próbuję. I do końca nie wiem, co by było, gdyby.........