Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Po kilku dniach nie ta Bunia :loveu: :loveu: :loveu:.
  2. Borysku, tak mi przykro, że nikt nie dostrzega twej urody i charakteru. :-(
  3. Rysiu - masz jakąś dziewczynę na oku? :razz:
  4. To jest bardzo pracochłonne, ale jeżeli chociaż jeden psiak znajdzie domek - warto!!!!!!
  5. Zaczęłam robić ogłoszenia kieleckim psiakom (Eliza mnie poprosiła, więc się zmobilizowałam i uczę się :oops:), myślę, że z tydzień zejdzie, potem będę wystawiać nasze maluchy, Boryska, Szorstka, pieski Pani Teresy i co tam będzie pasowało. Wakacje za pasem obiecuję popracować nad tym, co Wy na to? Dzisiaj wystawiłam w Moim Psie, zobaczcie. [URL]http://www.psy.pl/adopcje/[/URL]
  6. Biedne psiaki, od początku pechowce wyrzucone do lasu. I nie zanosi się na odmianę losu. :placz:
  7. [quote name='Zmysł']Pań to chyba kilka ma(albo kilkanaście;))[/quote] Obrotny chłopak :evil_lol:.
  8. Borysek nadal sam. I znowu jakaś wredota go obserwuje :angryy:. Złośliwa się zrobiłam okrutnie :oops:.
  9. Ewa, wiem, wiem - ale ciągle chciałabym czytać o tym, jak to naszej Muszce się powodzi. :p
  10. [quote name='Ziutka']Taaakkkkk :loveu: Moje Szczęście...Mój Anioł...Moje Życie :loveu: :cool3:[/quote] I takiej odpowiedzi oczekiwałam :loveu: :p. A Szorstusia podnosimy i pokazujemy. Może też będzie dla kogoś szczęściem, aniołem, życiem...... Marzę o tym.
  11. Elu, jesteś wyjątkową Osobą, tylko dzięki Tobie Rexik jest na tym świecie :loveu:. I Bunieczka znalazła swoje miejsce na ziemi. :multi: Musiałam Ci to napisać, bo niecodziennie spotyka się takich ludzi.
  12. [quote name='wisela1']Rexik kiedy "zrywał" sie z łańcucha ważył 12 kg, teraz 32..... Kocha jedzonko, fakt, ale i tak przebiera. Trzymam na lajtach ale coraz bardziej w te lajty przestaje wierzyć. Gotowanego nie daję bo ryż i warzywa zostawia... Dostaje ilość karmy obliczone na jego wielkość i wage. [B]Jak pomyśle że mogę zacząć dziać się jakieś złe rzeczy z jego stawami.... Skóra cierpnie... Jak go wynieśc...????[/B] Już Bunię wynosić wcale nie jest leciutko....[/quote] Tego samego się obawiam w przypadku Katii. Bo niby jest obżartuszkiem, ale ogólnie to jada niewielkie porcje i też zwracam uwagę na kalorie. Poza tym bardzo dużo biega, spaceruje a sadełko ma.
  13. [quote name='wisela1']Wdał się w mamunię ;-)[/quote] Ale ja znam wątek Reksika - gdy był taki samotny na łańcuchu przy budce to nie wyglądał tak obszernie. Mamusia zadbała, by psinka nadrobiła straty. :p A ma apetyt, czy takie skłonności? Bo moja sunia i jedno i drugie. Wystarczy zaszeleścić papierkiem, stuknąć talerzem i już jest przy mnie. A dźwięk otwierającej się lodówki to niczym najpiękniejsza poezja dla mojej Katii :evil_lol:.
  14. [quote name='Ziutka']Ciocia Ziuta też podźwignie Szorstusia :loveu:[/quote] I ja podrzucę pięknisia. Przepraszam za offa, ale muszę zapytać - ten piękniś z awatarka to Twój osobisty, Ziutka?
  15. Dianka szuka odpowiedzialnego Opiekuna.
  16. [quote name='Zmysł']wielkie dzięki, psiaczki są takie niepopularne:shake:[/quote] Pytanie - dlaczego? :crazyeye:
  17. Szczupły Borysek potrzebuję domku.
  18. [quote name='wisela1']Taka super fota i jeszcze NIKT nie widział.... Oj bolejemy bardzo nad tym faktem.....[/quote] Oj, widział, widział :p. Widzę, że Reksik jak moja Katia - szczupły inaczej :evil_lol:.
  19. [quote name='wisela1']Droga Asiu, czuję się, że tak powiem, DOTKNIĘTA :p[/quote] I bardzo słusznie :lol:.
  20. Borysek jest śliczny i ma świetną przemianę materii. :p
×
×
  • Create New...