Ja w tym tygodniu powrzucam jeszcze na kilka portali jędrzejowskie bidy a potem hurtem nasze psiurki i kotecek też. Akurat poczekamy na zdjęcia już nie takich maluszków. :p
[quote name='Zmysł']Nie chcę ciągle nagabywać Pani Ludmiły, ale chyba na początku tygodnia wykonam do niej kolejny telefon[/quote]
Rozumiem, że decyzja jeszcze nie zapadła.