Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Szorstuś w górę i pomożemy psince, Zmysł. Ja w to wierzę, chociaż czasami to trwa.
  2. [quote name='Ania W']dzięki i przepraszam :) przy najbliższej okazji zmienię pierwszy post... Niestety właśnie jego wiek powoduje mój umiarkowany optymizm jeżeli chodzi o skuteczność poszukiwania mu domu :([/quote] Aniu, nie rób sobie wyrzutów, pomyłki się zdarzają. Ja również nie jestem zbytnią optymistką, jeśli chodzi o adopcję Ryska, chociaż wiem, ze są osoby, które chętnie adoptują staruszki. Problem w tym, że ostatnio to w ogóle żadnych psiaków nie ubywa - młody, stary, duży, mały, żaden nie ma wzięcia. :shake: Bardzo nieciekawie to wygląda. :-(
  3. [quote name='Ania W']Tomcug dzięki wielkie... tylko jest jeden problem... Rysiek ma ok 8 -10 lat :( Niestety nie pomyślałam o zaktualizowaniu pierwszego postu. ja mu dawałam w Węgrowie 4 lata bez oglądania zębów(wrażenie ogólne i żywotność) ale w emirze okazało się, że zęby są w złym stanie. On pod względem temperamentu jest młodzikiem..ale lata swoje ma...[/quote] Już zaktualizowałam - to ważna informacja. Niektóre ogłoszenia dają się edytować, inne trzeba usuwa i umieszczać od nowa, ale już powinno być w porządku. ;)
  4. Rysio też ogłoszony: [URL]http://www.olx.pl/zwierzeta-cat-312[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/index.php?catid=135&set_add_ad_cat=[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?buyOrSell=2[/URL] I będzie jeszcze tu za jakieś 2 godzinki powinno się ukazać: [URL]http://www.eoferty.com.pl/1442_pozostale.html[/URL]
  5. Borysek ogłoszony: [URL]http://www.olx.pl/zwierzeta-cat-312[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/index.php?catid=135&set_add_ad_cat=[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?buyOrSell=2[/URL] I będzie jeszcze tu za jakieś 2 godzinki powinno się ukazać: [URL]http://www.eoferty.com.pl/1442_pozostale.html[/URL]
  6. Szorstek ogłoszony: [URL]http://www.olx.pl/zwierzeta-cat-312[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/index.php?catid=135&set_add_ad_cat=[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?buyOrSell=2[/URL] I będzie jeszcze tu za jakieś 2 godzinki powinno się ukazać: [URL]http://www.eoferty.com.pl/1442_pozostale.html[/URL]
  7. [quote=wisela1; [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/1286/parkahi4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=145&i=parkahi4.jpg"][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/1286/parkahi4.bb1cddff95.jpg[/IMG][/URL][/quote] Pięknie razem wyglądają. :loveu: :loveu: :loveu:
  8. Kaskaderek też chciałaby mieć swój dom.
  9. Borysku, ile jeszcze będziesz czekał.
  10. SZorstuś kochany, taki biedny, ehhhhhhhhhhhhh....................
  11. [quote name='fona']Zmysle, a ja wciaz chyba nie przekazalam 15 zl...[/quote] Fona, nic się nie martw - procenty rosną :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:.
  12. Fruzia nadal potrzebuje domku, bo go nie ma. :shake:
  13. [quote name='Wiedźma']A najlepsze jest to, że Staszek stoi nad Bunią i pilnuje, jak mała śpi... I jak to miło popatrzeć, kiedy z przerażonego kłębuszka robi się panisko... He, ale ona Was poustawia (ustawiła?).[/quote] Wszystko sie zgadza :loveu: :loveu: :loveu:. Paniusia pełną gębą...no może paszczą. ;)
  14. No to będziemy po kolei jechać.
  15. Nie żartuj nawet. Zwierzaki są żywe, wiercą się a Twoje zdjęcia są "w porzo". :loveu:
  16. Średnie maluchy się przypominają.
  17. Borysku piękny.
  18. [quote name='Ania W']SPokojnie, Rysiu nie umiera... Ma się świetnie! Swoją drogą można pozazdrościć wigoru w tym wieku;-)[/quote] Nie, chyba źle się wyraziłam. Nawet do głowy by mi nie przyszło, że Rycho umiera. On mam jeszcze tyle spraw do załatwienia, nie ma czasu chłopak na umieranie :diabloti:. Ale dla swojego Pana znalazłby czas na pewno. :loveu:
  19. Śliczny psiak i takie wesołe pyszczydło. :p
  20. [quote name='Zmysł']Przypomniałem sobie, że na miau Cioteczki poogłaszały trochę Kaskaderka. Sprawdzę, gdzie.[/quote] No to zapytaj :p. Dzisiaj ogłaszałam zwierzaki na pinesce, wychodzą śliczne ogłoszenia. Tylko nie wiadomo, jakie tam zainteresowanie. Zmysł, możesz robić po kilka fotek każdego zwierzaka, na niektórych portalach można i po 5 umieszczać - im więcej, tym lepiej. :lol:
×
×
  • Create New...