-
Posts
15537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tomcug
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
tomcug replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
A jak tam dzisiaj? -
Szorstek w domu, Nelli pod opieką KŚ,prosi o DS i wsparcie finansowe
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Szorstuś w górę i pomożemy psince, Zmysł. Ja w to wierzę, chociaż czasami to trwa. -
Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!
tomcug replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania W']dzięki i przepraszam :) przy najbliższej okazji zmienię pierwszy post... Niestety właśnie jego wiek powoduje mój umiarkowany optymizm jeżeli chodzi o skuteczność poszukiwania mu domu :([/quote] Aniu, nie rób sobie wyrzutów, pomyłki się zdarzają. Ja również nie jestem zbytnią optymistką, jeśli chodzi o adopcję Ryska, chociaż wiem, ze są osoby, które chętnie adoptują staruszki. Problem w tym, że ostatnio to w ogóle żadnych psiaków nie ubywa - młody, stary, duży, mały, żaden nie ma wzięcia. :shake: Bardzo nieciekawie to wygląda. :-( -
Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!
tomcug replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania W']Tomcug dzięki wielkie... tylko jest jeden problem... Rysiek ma ok 8 -10 lat :( Niestety nie pomyślałam o zaktualizowaniu pierwszego postu. ja mu dawałam w Węgrowie 4 lata bez oglądania zębów(wrażenie ogólne i żywotność) ale w emirze okazało się, że zęby są w złym stanie. On pod względem temperamentu jest młodzikiem..ale lata swoje ma...[/quote] Już zaktualizowałam - to ważna informacja. Niektóre ogłoszenia dają się edytować, inne trzeba usuwa i umieszczać od nowa, ale już powinno być w porządku. ;) -
Psiaki znalezione w lesie błagają o pomoc-Warszawa
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
I do góry! -
Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!
tomcug replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
Rysio też ogłoszony: [URL]http://www.olx.pl/zwierzeta-cat-312[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/index.php?catid=135&set_add_ad_cat=[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?buyOrSell=2[/URL] I będzie jeszcze tu za jakieś 2 godzinki powinno się ukazać: [URL]http://www.eoferty.com.pl/1442_pozostale.html[/URL] -
Borysek ogłoszony: [URL]http://www.olx.pl/zwierzeta-cat-312[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/index.php?catid=135&set_add_ad_cat=[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?buyOrSell=2[/URL] I będzie jeszcze tu za jakieś 2 godzinki powinno się ukazać: [URL]http://www.eoferty.com.pl/1442_pozostale.html[/URL]
-
Szorstek w domu, Nelli pod opieką KŚ,prosi o DS i wsparcie finansowe
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Szorstek ogłoszony: [URL]http://www.olx.pl/zwierzeta-cat-312[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/index.php?catid=135&set_add_ad_cat=[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?buyOrSell=2[/URL] I będzie jeszcze tu za jakieś 2 godzinki powinno się ukazać: [URL]http://www.eoferty.com.pl/1442_pozostale.html[/URL] -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
tomcug replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
[quote=wisela1; [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/1286/parkahi4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=145&i=parkahi4.jpg"][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/1286/parkahi4.bb1cddff95.jpg[/IMG][/URL][/quote] Pięknie razem wyglądają. :loveu: :loveu: :loveu: -
Kaskaderek też chciałaby mieć swój dom.
-
Psiaki znalezione w lesie błagają o pomoc-Warszawa
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Maluszki, takie samotne. -
Borysku, ile jeszcze będziesz czekał.
-
Szorstek w domu, Nelli pod opieką KŚ,prosi o DS i wsparcie finansowe
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
SZorstuś kochany, taki biedny, ehhhhhhhhhhhhh.................... -
[quote name='fona']Zmysle, a ja wciaz chyba nie przekazalam 15 zl...[/quote] Fona, nic się nie martw - procenty rosną :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:.
-
Fruzia, sparaliżowana kotka, nie żyje :-((((((((((((((
tomcug replied to Tweety's topic in Kotki już w nowych domach
Fruzia nadal potrzebuje domku, bo go nie ma. :shake: -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
tomcug replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wiedźma']A najlepsze jest to, że Staszek stoi nad Bunią i pilnuje, jak mała śpi... I jak to miło popatrzeć, kiedy z przerażonego kłębuszka robi się panisko... He, ale ona Was poustawia (ustawiła?).[/quote] Wszystko sie zgadza :loveu: :loveu: :loveu:. Paniusia pełną gębą...no może paszczą. ;) -
No to będziemy po kolei jechać.
-
Nie żartuj nawet. Zwierzaki są żywe, wiercą się a Twoje zdjęcia są "w porzo". :loveu:
-
Psiaki znalezione w lesie błagają o pomoc-Warszawa
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Średnie maluchy się przypominają. -
Borysku piękny.
-
Szorstek w domu, Nelli pod opieką KŚ,prosi o DS i wsparcie finansowe
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Szorstuś kochany. -
Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!
tomcug replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania W']SPokojnie, Rysiu nie umiera... Ma się świetnie! Swoją drogą można pozazdrościć wigoru w tym wieku;-)[/quote] Nie, chyba źle się wyraziłam. Nawet do głowy by mi nie przyszło, że Rycho umiera. On mam jeszcze tyle spraw do załatwienia, nie ma czasu chłopak na umieranie :diabloti:. Ale dla swojego Pana znalazłby czas na pewno. :loveu: -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Śliczny psiak i takie wesołe pyszczydło. :p -
[quote name='Zmysł']Przypomniałem sobie, że na miau Cioteczki poogłaszały trochę Kaskaderka. Sprawdzę, gdzie.[/quote] No to zapytaj :p. Dzisiaj ogłaszałam zwierzaki na pinesce, wychodzą śliczne ogłoszenia. Tylko nie wiadomo, jakie tam zainteresowanie. Zmysł, możesz robić po kilka fotek każdego zwierzaka, na niektórych portalach można i po 5 umieszczać - im więcej, tym lepiej. :lol: