Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Chora prostata jest bardzo bolesna, właśnie niedawno mój psiak miał zabieg z tego powodu :-(. Bardzo pomogło, chociaż ryzyko było duże, bo to już 12 - letni pan. Jedno wiem, samo nie przejdzie :shake:.
  2. Fruzia jest wyjątkowa, więc i domek też ma być taki. :lol:
  3. W porządku - na razie podnosimy, potem poogłaszamy.
  4. Kaskaderek nadal szuka domku.
  5. Szukamy domków i pokazujemy psiaczki.
  6. Rysiu, skacz do góry, chłopie.
  7. Borysku, zobacz, no nikt!!!!!!!
  8. Maluszki - tu też pustki. :shake:
  9. [quote name='wisela1']Jeszcze cały ;-) ale baBunia nie chce go wpuścić na JEGO posłanko. Rozłożyła się PRINCESSA i roześmiana uruchomiła merdadełko...[/quote] No to już lekka przesada - Rexiulek nie może wejść na własne posłanko? :crazyeye: :evil_lol:. Ale się Bunia szarogęsi.
  10. Teraz biedzie już tylko lepiej. ;)
  11. Nadal nie dowierzam. Ten psiak będzie świetnym przyjacielem. :lol:
  12. Pomogę. Potrzebuję jeszcze tydzień na ogarnięcie się w pracy i zacznę ogłaszać. Tylko Aniu proszę byś powiedziała, które psy, fotki no i najważniejsze wiadomości o nich (tak, jak Laura, Lucy, Luci i Mini, bo nie znajdę wszystkiego biegając po wątku. Myślę, że tych psiaków jest sporo.
  13. [quote name='lamia2']Wysłałam zdjęcia Szorstka do Niemiec .... i został wybrany ..... w piątek jedzie do nowego domu ;)[/quote] Lamia, nie wierzę :loveu: To nie prima aprilis, prawda?
  14. Ten psiak tak kocha ludzi, że chciałby ciągle być przy nich. On cierpi i Opiekunowie też. :shake:
  15. Kaskaderek może też się doczeka.
  16. Fruziu,biegnij pokazać się wszystkim.
  17. A ciebie Rysiu będę uparcie podnosić.
  18. Tu więcej osób pamięta o Brunciolku. I będziemy pamiętać.
  19. I co? I co z windą? Udało sie? Sama wyszła, czy jeszcze się obawia Bunieczka?
  20. I nie ma chętnych na takiego superowego mordziaczka?
  21. Maluszki, biegnijcie do góry.
×
×
  • Create New...