Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Najgorsze, że nie wiadomo, co im dolega. I wszystkie chorują? Tak, jakby się zarażały od siebie, sama nie wiem. :shake:
  2. [quote name='Zmysł']Rozmawiałem z Panią Ludmiłą. Mimo, że to bardzo energiczna i pełna entuzjazmu osoba, dzisiaj była lekko przygnębiona. Wciąż nie mogą zdecydować sie na zabieg, głównie mąż jest niechętny, ale raczej w lipcu będzie zabieg.[/quote] Zmysł, ja się nie dziwię, Oni kochają te swoje psiaki i ciężko Im to wszystko ogarnąć. Tak to jest - rozum mówi, że to konieczne, serce boli. :-(
  3. [quote name='Daga & Maks']jest coraz piękniejsza :)[/quote] I taka radosna, pomimo tego, co ją spotkało.
  4. [quote name='Zmysł']Na miau Cioteczki wznowiły allegro Kaskaderkowi. Teraz też czekają na zdjęcia i mają być ogłoszenia na gumtree i szukajzwierza(czy jakoś tak).[/quote] No fajnie, my poogłaszamy gdzie indziej.
  5. Przysłowia żyją swoim życiem a szara rzeczywistość jest taka, jaka jest. A tymczasem Boryska podnosimy.
  6. [quote name='Zosia4']U nas tylko się chmurzy. A tu Barry tarza się w "trawie" : [IMG]http://img365.imageshack.us/img365/1252/b5am5.jpg[/IMG][/quote] Chyba raczej w "sianie" :evil_lol:.
  7. [quote name='Zmysł']A się nie chwaliłaś;). Bardzo się cieszę:multi:[/quote] Zmysł, a nie było słychać tego kamienia? :lol:
  8. Kaskaderek szuka domku, a ja dzisiaj znalazłam bardzo dobry domek dla koteczki, która przybłąkała się do naszej szkoły. Była podejrzanie gruba i tak przyjaźnie nastawiona do świata, że nie mogłam jej zostawić. Dokarmiałam, szukałam no i znalazłam - dzisiaj zabrał ją przemiły Pan z dobytkiem (ma 4 kociaki - w piwnicy się okociła). Po odchowaniu małych zabieram na sterylkę (Pan wyraził zgodę bez najmniejszych protestów) a mnie taaaaaaaki kamień z serca spadł, że chyba w Warszawie było słychać. :evil_lol:
  9. [quote name='wisela1']Dziś Bunię odwiedziła ciotka która ją wypatrzyłą w schronie.... Nie mogła sie napodziwiać... ja Bunieczka sie już zmieniła. Podobno nie można było jej nawet dotykac, psy ją gryzły... A jak weszła to zobaczyłą Bunieczke wyciągniętą na cała dłuygośc kanapy :-) a podobno ona była tylko takim pokurczonym kłębusiem....[/quote] Elu, dokładnie tak wyglądała na pierwszych zdjęciach. Ja tak po cichu to sobie chlipnęłam, jak zobaczyłam tą skuloną kupeczkę nieszczęścia. :-(
  10. [quote name='Zmysł']Ja też gram i nic:shake:[/quote] A ja już z tego "wyrosłam" - nawet trójki nigdy nie skreśliłam. Teraz wiem, że mogę liczyć na własne ręce do pracy. :evil_lol:
  11. Zosiu, u nas pogrzmiało, zachmurzyło się i znowu słonce pali. Straszna susza. :shake:
  12. [quote name='wisela1']Staś wyszedł ze śmieciami (zsyp na klatce) a Bunia wybrała sie na spacerek po korytarzu :-) Grzecznie poczekała aż mamacia złoży kanape i weszła jak do siebie... Wcześniej kiedy przysneła w swojej budce Staś sie martwił... Co ona taka jakaś...Dlaczego nie chce wejśc na kanape?/?..........[/quote] Noo to teraz już wchodzi i jest wszystko normalnie.
  13. Borysek pokazuje się wszystkim.
  14. [quote name='wisela1']Dziś badym świtem był wyścig do drzwi - kto pierwszy na spacer ? Bunieczka mi troszką zwymniotowała na spacerku :-( No i mogę napisać że Bunieczka jest NIeSAMOWITYM wprost przylepiszczem. Bije na łebka Rexi i Dakotkę razem wzietych. Dzisiaj przed świtem wkręciła sie do łóżna . Sprytnie to robi. Nie wskakuje tylko sie tak śmoesznie wciąga.... [B] W podtekście - wiem że mi nie wolno, ale ja bym tak baaaaardzo chciała..prooooooooszzę......[/B][/quote] I nie musi wcale długo prosić, prawda, Elu? :cool3:
  15. Czy to o to chodzi? [URL]http://dziennikmetro.pl/zwierzyniec/oddam-do-adopcji/psy/?&add=121[/URL] Bo ja korzystam z linków, które mi ludzie podrzucają, sama nie jestem za bardzo rozeznana w tych portalach ogłoszeniowych. Na jednym za Chiny nie mogę się zarejestrować, cały czas mnie wywala. Jeśli to chodzi o ten portal to popróbuję, ale chyba dopiero w piątek - dzisiaj szkolenie do wieczora a w czwartek plenarka :angryy:.
  16. I maluszki biegiem do góry. Allegro się skończyło, ale poczekam na nowe fotki i może każdemu zrobię oddzielną aukcję. Taka chyba lepiej przykuwa uwagę, niż zbiorówka.
  17. Podnosimy Kaskaderka, może ktoś dostrzeże.
×
×
  • Create New...