Zaczęłam robić ogłoszenia kieleckim psiakom (Eliza mnie poprosiła, więc się zmobilizowałam i uczę się :oops:), myślę, że z tydzień zejdzie, potem będę wystawiać nasze maluchy, Boryska, Szorstka, pieski Pani Teresy i co tam będzie pasowało. Wakacje za pasem obiecuję popracować nad tym, co Wy na to? Dzisiaj wystawiłam w Moim Psie, zobaczcie.
[URL]http://www.psy.pl/adopcje/[/URL]