Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. [quote name='Wiedźma']A może by tak fotki?[/quote] Akurat, fotki :angryy:. Drugi dzień nie mam netu, łączę się przez modem, bo bez dogo to jak bez ręki. Ale spróbuj , Wiedźmo z tą zawrotną prędkością cokolwiek wstawić :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:. Wściekła jestem , bo nie wiem, za co płacę. Taki net to do ****. No dobra, trochę sobie ulżyłam i od razu lepiej :diabloti:. Nie gniewajcie się na mnie, kobitki - proszę. Elu, a co z tą Twoją księgową? Lepkie rączki miała, czy co? :diabloti:
  2. Ależ ona piękna. Wspaniałe stadko. :loveu:
  3. [quote name='Selenga']doczytałam że Rysio to staruszek i aż się cofnęłam do początku żeby zobaczyć ileż ten staruszek ma lat 8-10 to niemało ale miałam kiedyś foxteriera, dożył 16 lat, więc chyba przed terierowatym Ryskiem jeszcze lata życia :) czy on ma jakieś ogłoszenia poza stroną Emira?[/quote] No ja też mam 12 - letniego kundelka i trzyma sie świetnie, więc to nie jest taki znowu straszny wiek. Ale ludzie woląa młode psiaki do adopcji a ukrywanie wieku mija się z celem. Rysio ma Allegro i jest ogłoszony na 5 lub 6 portalach, na razie zero odzewu. :shake:
  4. To ja czekam. I zawiadamiam, ze dzisiaj uzupełniłam moje delfinarium o trzy wspaniałe okazy :loveu:. Elu, serdecznie dziękuję za paczuszkę, czy pieniądze są zaksięgowane?
  5. Kaskaderku, szukaj domku.
  6. Strasznie sympatyczne i wesołe suczynki. Tylko nadal bezdomne.
  7. No to czekamy cierpliwie.
  8. Nie zapomnimy, tylko teraz ja mam poważne problemy z wchodzeniem na dogo i pisaniem postów. :mad:
  9. Najważniejsze, że od czasu do czasu mamy troszkę wieści. No i że Muszka taka szczęśliwa razem z Wami! :loveu:
  10. Oj, to Pancio ma teraz niezły wydatek :roll:. Liczymy na sprawne rączki fachowców i nowe wieści. :p
  11. Kaskaderek nadal bezdomny.
  12. [quote name='wisela1']Zapomniałam sie wczoraj PUBLICZNIE ucieszyć z tego że POCZTA POLSKA zaczęła pracować. Właśnie wczoraj dostałam paczkę nadaną miesiąc temu w Szczecinie...;-)[/quote] Skoro szła miesiąc to musiał być priorytet! :evil_lol:
  13. Kurczę, i co ja mam napisać. Kolejne szczyniorki :-(. Chyba zaczniemy ogłaszać, bo nie widzę innej opcji.
  14. Najważniejsze, że domek w porządku.
  15. A co tu tak cicho z rana? Będą foteczki "odnowionej" Buni? :cool3:
  16. Fruziu, nie rób więcej takich niespodzianek.
  17. Kaskaderek nadal szuka.
×
×
  • Create New...