[quote name='akucha']Chwasty to prymitywy. Nie są wrażliwe na słowo :evil_lol:[/quote]
Oj, Akucha ja tam bym uważała na prymitywy. One na nic nie są wrażliwe, dlatego rozpychają się łokciami na lewo i prawo i przez to potrafią być niebezpieczne. :razz: Znam kilka :diabloti:.
[quote name='malagos']Pogoda super! Stroisko też swietne! I jak wszystkie losy zostały kupione?
I co to za młoda gwardia stoiskowa? :cool3:[/quote]
Też jestem ciekawa, ale pewnie dzisiaj się nie dowiemy, bo zmęczona gwardia padła :evil_lol:.
Kakadu, nie podchodź tak do tego i nie znikaj. Na temat nowego regulaminu bazarku było wiele emocjonujących dyskusji, ale ja wiem jedno. Tak być nie może i albo regulamin ulegnie zmianie, albo dogo i cała idea straci swój sens.:-(
[quote name='Ulka18']Martusiu,
ktos zamknal bazarek :angryy: moze napisz, ze Frodziak jest na tymczasie, z opcja na znalezienie domu :roll:[/quote]
Nowe zasady bazarkowe, bardzo to pomaga nam wszystkim, baaardzooo :angryy: :angryy: :angryy:.