Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Bardzo niedobrze :shake:
  2. Kaskaderek ogłoszony: [URL]http://www.eoferty.com.pl/1328_koty.html[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?buyOrSell=2[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/index.php?catid=135&set_add_ad_cat=[/URL] [URL]http://www.olx.pl/zwierzeta-cat-312[/URL] cdn ;)
  3. Misia i Pluto ogłoszone: [URL]http://kupiepsa.pl/index.php?catid=135&set_add_ad_cat=[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/1330_psy.html[/URL] [URL]http://www.olx.pl/zwierzeta-cat-312[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?buyOrSell=2[/URL]
  4. Maluchy ogłoszone: [URL]http://kupiepsa.pl/index.php?catid=135&set_add_ad_cat=[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/1330_psy.html[/URL] [URL]http://www.olx.pl/zwierzeta-cat-312[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?buyOrSell=2[/URL]
  5. Super. Pierwsze moje skojarzenie: spacer jesienny po lesie :evil_lol:.
  6. [quote name='Zmysł']Nie spotkałem dzisiaj Boryska[/quote] Oj, to szkoda bardzo.
  7. [quote name='akucha']Chwasty to prymitywy. Nie są wrażliwe na słowo :evil_lol:[/quote] Oj, Akucha ja tam bym uważała na prymitywy. One na nic nie są wrażliwe, dlatego rozpychają się łokciami na lewo i prawo i przez to potrafią być niebezpieczne. :razz: Znam kilka :diabloti:.
  8. Bardzo smutny ten Kaskaderek.
  9. Dziękujemy za foteczki. :loveu: Bardzo przyjemne miejsce i ludziska dopisały!
  10. Ale te suczydła sliczne! Aż dziw, że nikt nie wypatrzył. :shake:
  11. [quote name='malagos']Pogoda super! Stroisko też swietne! I jak wszystkie losy zostały kupione? I co to za młoda gwardia stoiskowa? :cool3:[/quote] Też jestem ciekawa, ale pewnie dzisiaj się nie dowiemy, bo zmęczona gwardia padła :evil_lol:.
  12. Ojejku, jak się cieszę, że bidonik przyniósł trochę radości dzieciakowi :multi: :multi: :multi:.
  13. Kakadu, nie podchodź tak do tego i nie znikaj. Na temat nowego regulaminu bazarku było wiele emocjonujących dyskusji, ale ja wiem jedno. Tak być nie może i albo regulamin ulegnie zmianie, albo dogo i cała idea straci swój sens.:-(
  14. [quote name='Ulka18']Martusiu, ktos zamknal bazarek :angryy: moze napisz, ze Frodziak jest na tymczasie, z opcja na znalezienie domu :roll:[/quote] Nowe zasady bazarkowe, bardzo to pomaga nam wszystkim, baaardzooo :angryy: :angryy: :angryy:.
  15. Smutny ten kocik bardzo. :-(
  16. Borysku, nadal sam jesteś, bido. :shake:
  17. Życzę udanego festynu i czekam na fotorelację. :lol:
  18. Szorsteczku, samych dobrych dni w nowym domku!!!!!!
×
×
  • Create New...