Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Rysiu, ale leje. W nocy u nas szalała burza z piorunami i .......... wszyscy słodko spali łącznie z psami a ja jeszcze jakiś horror włączyłam. :angryy:
  2. Znowu posty przeskakują.
  3. [quote name='Zmysł']jutro jedzie na Śląsk. w zasadzie wszystko ustawione[/quote] To wspaniale! Zdejmę ogłoszenia jak już pojedzie do nowego domku. :lol:
  4. Dzisiaj cały dzień ogłaszam, zacznę jutro z rana, bo już mi się litery zamazują. :lol:
  5. [quote name='Zmysł']Osoby zainteresowane Lulką nie dojechały Nikt nie raczył nawet zadzwonić:angryy:[/quote] No jakoś nie jestem specjalnie zdziwiona. Ludzie są bardzo niefrasobliwi i pewnie dobrze im z tym. Co z tego, że ktoś czeka, planuje tak, by wszystko dograć. Nieważne :shake:. A co z Boryskiem? Pewnie to samo?
  6. Szukamy domku dla Boryska.
  7. Mnie się podoba, więc co, ogłaszamy? Może jeszcze ktoś się wypowie, doradzi. Ja niestety nie mam talentu, dlatego zdaję się na Was. O niepełnosprawności trzeba koniecznie napisać tak, jak to zrobiłaś, musi być uczciwie.
  8. [quote name='Zmysł']Wiadomości z domku: [I]Bardzo się pokochaliśmy. Kaskaderek chodzi za mną krok w krok. Ja też za nim świata nie widzę.[/I][/quote] Bardzo się cieszę :loveu: :loveu: :multi:
  9. [quote name='Ania W']Jakbyś była bez stroju to by zmysł na pewno zobaczył :eviltong:[/quote] :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
  10. [quote name='Ania W']Byłaby rewelacyjna dla starszej pani...[/quote] Też tak pomyślałam.
  11. Dzisiaj tak smaży, że chyba wszystkie psiaki i kociaki leżą pokotem. :cool1:
  12. Ciekawe, czy chociaż jeden szczylek znajdzie dom.
  13. Ale smaży słonko, prawda Rysiu?
  14. I tu: [URL]http://www.pineska.pl/?buyOrSell=2[/URL] Boryska nie ogłaszałam już skoro ma pojechać do domku.
  15. I tu: [URL]http://www.psy.pl/adopcje/[/URL]
  16. I maluszki jeszcze tutaj są: [URL]http://kupiepsa.pl/latestads.php[/URL]
  17. Udało się, jest BUBA! :loveu:
  18. Wstawiłam szczeniaki na: [URL]http://warszawa.olx.pl/zwierzeta-cat-312[/URL] Nie wiem, co się dzieje, ale zdjęcie Buby nie chce się wyświetlać. Poprawiałam 2 razy i nic. Spróbuje po południu.
  19. I ja pokażę ślicznego Boryska.
  20. [quote name='Zmysł']Cieszy się bardzo, szczególnie z obecności Cioteczek, bo wujków się boi[/quote] To pewnie przejściowa sytuacja - kiedy się przekona, że Wujkowie nie krzywdzą to też się będzie cieszyć.
  21. Szczeniaczki na Animaliach, ogłaszam każdego osobno. Trochę to więcej pracy, ale jak znajdzie domek to po prostu zdejmie sie ogłoszenie i nie będzie zamieszania - który jeszcze jest, którego nie ma itp. Zmysł, zerknij do ogłoszeń, może coś pozmieniać, zaraz będę działać na innych portalach. [URL]http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?module=0&rodzaj=3&kategoria=1&woj=7[/URL]
  22. Ja myślę, że Żabka bardzo się cieszy z odwiedzin. :loveu:
×
×
  • Create New...