Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. [quote name='Zmysł']Pracuję nad tym ale trochę ciężko. Głównie ze względu na starowinkę-grubolka, który jest oczkiem w głowie gospodarzy. A grubolek zaczyna jawnie okazywać niechęć do suni, która nie odstępuje na krok gospodyni.[/quote] Wiesz, Zmysł, czasami to wszystko się zmienia, psy ustalają sobie hierarchię przez pewien okres. Znam to z doświadczenia - przez wiele lat mieliśmy kundelka - rezydenta bardzo zaborczego, hałaśliwego i czasami uciążliwego dla otoczenia. :cool3: Rozpuszczonego i rozpieszczonego. Baliśmy się bardzo, co będzie, gdy pojawi się Katia i .....słusznie. Na początku bardzo ją "tępił" - podgryzał, przepychał, łapał zębami (na szczęście lekko, było to raczej ostrzeżenie). Wiedzielismy, że to on gra pierwsze skrzypce i zawsze pierwszego go witaliśmy po powrocie do domu, pierwszy dostawał michę, itp. Z czasem relacje się zmieniły, Monti złagodniał a Katia nabrała pewności siebie. W tej chwili stanowią naprawdę zgrany duet. Myślę, że nasz rezydent musiał zrozumieć, ze nadal jest bardzo ważny i niezastąpiony i nie został zepchnięty na boczny tor. Tylko pytanie, czy zawsze tak bywa? No właśnie, psy mają przeróżne charakterki i czasem nie da się przeskoczyć niechęci do nowego domownika.... Tak jest u Misia.............
  2. Borysku, szukaj domku na stałe.
  3. No to z rana pokażemy sierściuszka.
  4. Super, masz wyjątkowe stadko! :loveu: Moje psy przez te ostatnie upały w ogóle nic nie chciały jeść, tylko piły jak smoki. :shake:
  5. Funiu - czy ktoś cię pokocha?
  6. [quote name='EVA2406']Jasne, gdzie ona znajdzie taki luksus: pani, ogród, fotel. Szkoda, że to nie domek stały.........[/quote] Ale domyślam się, że nie może tam zostać :shake:.
  7. O, lapisl ma nawet awatarek z Bubą :razz: :evil_lol:.
  8. Jest czas i na pracę i na leżenie do góry brzucholkiem :p.
  9. Czy nikt nie zauważy tych ślicznych już nie takich znowu małych szczeniorków?
  10. [quote name='Zmysł']Niestety nie odpisała:shake:[/quote] No tak........
  11. [quote name='Zmysł']Jeszcze mocno "bojna" jest. Chowała się po krzaczorach i nie chciała się pokazać[/quote] Potrzebuje dużo czasu by zaufać człowiekowi. Widocznie nie miała lekkiego życia. :shake:
  12. Sunia - do góry biegniemy.
  13. [quote name='Zmysł']Dobrze, że jest jakieś zainteresowanie. Może coś z tego wyjdzie[/quote] Zawsze maluchy mają większe szanse, niż dorosłe psy. Ale są wyjątki - chociażby 3 maluchy (wiesz, o jakich psiakach mówię), u których od miesięcy zupełnie nic się nie dzieje. :shake:
  14. [quote name='Zmysł'][IMG]http://images25.fotosik.pl/240/af78cc33ccafc4b1med.jpg[/IMG][/quote] Nie wiem, co napisać - Żabcia pięknieje z dnia na dzień. To naprawdę cudowna sunia. :loveu:
  15. Ano niewiele, ale chociaż pamiętamy o Rysiu. ;)
  16. [quote name='Zmysł']Niestety, decyzja jeszcze nie podjęta. Rozmawiałem z Panią Ludmiła i mimo złych rokowań, rozmowy z Czarok, moich przemyśleń, Państwo wciąż zwlekają. Głównie Pan jest osobą, która nie chce podjąć tego kroku. Jeden z internistów orzekł, że jest 1% szans i tego się, brzydko mówiąc, "uczepiono". Ale Pani Ludmiła zapewniła mnie, że w wakacje ta decyzja zostanie podjęta na pewno.[/quote] Realista by powiedział - 1% to tak naprawdę nadzieja żadna. Może lepiej, jakby tego procenta nie było i przy okazji złudnych nadziei nie robiliby sobie. Ale ja naprawdę rozumiem Panią Ludmiłę i męża, to musi bardzo boleć. :-(
  17. [quote name='wisela1']Ano spali.... Wstajemy o 4,00. Dalej pada... Ale dobrze. Trawniki po wykopkach może się zazielenią... Rexiunia wybrał sobie najkrótszą trasę spacerową. I też dobrze bo COŚ zobaczyłąm. Nowa instalacja osiedlowa.... PRZEOGROMNIASTY baner wewnątrz osiedla który ma za zadanie doinformowywać mieszkańców że wykopki zawdzieczamy unijnej dotacji... Jak tak to mnie też sie należy dotacja.... Ja mam unijne stadko... Rexi[B]UNIA[/B] B[B]UNIA[/B] Fil[B]UNIA[/B] Czot[B]UNIA[/B] Feb[B]UNIA[/B] no i ....El[B]UNIA[/B] i Stasi[B]UNIA[/B] Na nockę rozłożyłam koc na mojej nowej podłodze... Dlaczego ja wcześniej na to nie wpadłam.... DAŁO SIĘ SPAĆ !!! Z powodu zaniechania wieczornego odgruzowania mieszkania nie mogłąm sie dokopać Buniowych szeleczek.. Poszła na spacerek bez ubranka... SAMA POBIEGŁA na najbliższy trawniczek siknęła i PĘDEM do drzwi klatki schodowej. Była szybciej ode mnie. To był slalom między zaparkowanymi autami na miarę medalu olimpijskiego... Cudnie dziewczyna zaczyna sobie radzić:-)[/quote] Unijne stadko zasługuje na unijne dotacje i wyjątkowe traktowanie. To fakt niezaprzeczalny :cool3:. Ela, strasznie jestem ciekawa, co było mało precyzyjne w pojęciu slalom. :evil_lol:
  18. [quote name='grunge13']Borusek jeszcze jest u mnie po południu pojedzie do swojego domku.... hehe ale z niego pieszczoch to jest taki typowy kanapowiec wczoraj jak i dzisiaj prawie cały czas lerzy na kanapie wszedzie jest mu źle tylko kanapa jest najlepsza :) hehe moja mama jak zwykle sie przyzwyczaiła i jakoś nie bardzo chce go oddać...no ale tak jest zawsze jak przywoze jakies szczeniaki ... :)[/quote] Borysek dd małego wie, co dobre i przyzwyczaja domowników do swoich wymagań. :evil_lol:
  19. Maryna to taka drobinka, że Rodzice nawet nie zauważą :diabloti: :evil_lol:.
  20. Aukcja cegiełkowa to dobry pomysł.
  21. Dla mnie też to dziwne, ale ja się nie znam za bardzo na szczeniorkach. :oops:
  22. Zmysł, co u Żabci słychać?
×
×
  • Create New...