Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. No ja też uwielbiam patrzeć na to stadko. :multi: :loveu:
  2. No to szukamy i podnosimy nieustannie.
  3. No znam ten ból. Ostatnio Katia (ten potworek z awatarka) umysliła sobie i śpi na moich nogach. Rano w ogóle ich nie czuję. A najlepsze jest to, że jak się przekręcę, to ona zaraz szuka, przydeptuje, aż znajdzie kończyny i całym ciężarem pada na nie :evil_lol:. A lekka i wiotka to ona nie jest. :diabloti:
  4. O nic nie pytam, chociaż jestem bardzo ciekawa. Zapytam w środę.
  5. Rychu, skacz do góry, chłopie.
  6. A jak tam postępy w adaptacji? Widać poprawę? Mała nie kąsa? ;)
  7. Ta sunia ma ujmujący pyszczek. :loveu:
  8. Ale będziemy podnosić i pokazywać psiaki.
  9. Tak mi przykro, kiedy wchodzę na tren wątek. Od miesięcy nic nie drgnęło. :-(
  10. Kaskaderku, pokazujemy cię uparcie.
  11. [quote name='Zmysł']jutro wyślę zdjęcia. na razie jest wstępne zainteresowanie Boryskiem i czarną sunią.[/quote] Byłoby świetnie, gdyby nie skończyło się na wstępnych negocjacjach.
  12. No to teraz prosimy bić się o cudnego Jaśminka. :lol:
  13. No proszę, nawet Bunia cieszy się Twoim szczęściem. Przyłączam się do gratulacji, wiem, jakie to przeżycie (chociaż było to dawnooooooo :cool1:).
  14. [quote name='EVA2406']Dobrze, że ja nie skorzystałam z tej metody wychowawczej[/quote] Zawsze uważałam, że podstawa w wychowaniu to zdrowy rozsądek, a nie uleganie nowym modom i trendom. Nie ma gorszej rzeczy niż eksperymentowanie na dzieciach. :shake: A ja za chwilęe powystawiam nowe Allegro dla wszystkich zwierzaków, bo dzisiaj się pokończyły. Nie było zainteresowania, niestety. :-(
  15. [quote name='EVA2406']Biedna Żabcia pewnie tęskni za domkiem, a domek słabo szuka[/quote] Albo wcale nie szuka. Ale jeśli sunia była bita, to lepiej, żeby nie szukali. :shake:
  16. [quote name='wisela1']Dzięki serdeczne.... Ja też bym chciała dokądś prysnąć chociaż na trzy doby.... ......pomarzyć dobra rzecz............ tyle że ja nawet tego nie potrafię..[/quote] Wiesz, Elu - ja sie przekonałam już dawno, że NAPRAWDĘ wypocząć to wielka sztuka. Bo trzeba rzucić wszystko za siebie, nie myśleć o pracy, psach, domu. Ja to bym chciała mieć taki wyłącznik, który po uruchomieniu pamięć kasuje na kilka dni chociaż. Ale robię to dla mojego syna - moje problemy nie mogą się odbijać na nim i póki nie wszedł jeszcze w tę wspaniałą dorosłość to niech się cieszy....... A jakbyś widziała, jak wczoraj po powrocie rzucił sie na nasze psy - ile było ściskania, mamlania, całowania - jakby się z rok nie widzieli. :lol: Bardzo mocno trzymam kciuki za Rexika, wierzę, że będzie dobrze. Bo Bunia to sobie poradzi w życiu ;).
  17. [quote name='EVA2406']Niestety, jest ich dużo i wydaje mi się, że coraz więcej. To chyba przez to nowoczesne bezstresowe wychowywanie :mad:[/quote] A żebyś wiedziała, teraz zbieramy sobie żniwo. :-(
  18. [quote name='EVA2406']No, wreszcie jesteś, bo jakoś tak smutno bez Ciebie.[/quote] Ojej :oops: :oops: :oops:.
  19. Pokazujemy Boryska wszystkim.
×
×
  • Create New...