Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Jaśminku, kto ciebie pokocha?
  2. Edytko, nie mogę się napatrzeć na Twoje stadko. :loveu:
  3. Borysek chciałby do domku stałego. A tu wszędzie dosłownie wysyp szczeniorków. :shake:
  4. No trudno, więc jednak nie było to na poważnie. Szkoda!
  5. Maluchy takie bezdomne. :shake:
  6. Kaskaderek tak bardzo cierpi. Potrzebuje towarzystwa na cito.
  7. Rychu - jak zwykle jesteś "zagoniony", co? :lol: Ale ciotka i tak o tobie pamięta.
  8. Bardzo nieciekawie to wygląda. :-(
  9. Funiu, pokazujemy się z rana.
  10. [quote name='EVA2406']A szczeniaki mają jedną koncepcję : chcą mieć domki[/quote] No właśnie.
  11. Żabunia jest taka dobroduszna. Mam ciągle nadzieję, że ktoś szuka, tylko w innym miejscu. Z tą lecznicą to bardzo dobry pomysł.
  12. Ulka18 - sorry za offa, ale jak patrzę na tę uśmiechniętą kufę w Twoim awatarku to mam ochotę monitor wycałować. :loveu:
  13. [quote name='wisela1']Ty mnie tu nie podbieraj.... Poczekaj sobie do jutra. Ja też dziś miałam chiolernie podły dzień....[/quote] :placz: :placz: :placz:
  14. Dzisiaj nie było i tak pusto jakoś, brakuje mi czegoś. W pracy nietęgo, Ela nie chce dać fotek - idę sobie poryczeć i już :placz: :placz: :placz:. I nie wiem, kiedy wrócę no chyba, że Elunia ulituje się nad prześladowaną i poniewieraną ciotką.
  15. [quote name='wisela1']proszę wejsc...[/quote] Ciemność widzę, ciemność :razz:. Będą jakieś foteczki naszej Miss i pozostałych domowników? :cool3:
  16. Zmysł, jeśli możesz to podeślij mi zdjęcia psiaków mailem - tych, które nie mają domków. Trochę sie pogubiłam i nie wiem, które to. I jeszcze proszę, byś je podpisał, bo nie chcę pomieszać. Spróbuję poogłaszać, jak się uda. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  17. Kolejne szczeniaczki bez domku.
  18. Jaśmin jest piękny i jakie oryginalne imię. :lol:
  19. Kocham takie wątki. :loveu:
  20. O Plucika pewnie nie pytano. :shake:
  21. [quote name='Gosiapk']Z drugiej strony to fajnie bybyło gdyby Rychu miał cały ogród do biegania i skubania trawki.[/quote] A pewnie, pewnie!
×
×
  • Create New...