[quote name='wisela1']Ty mnie tu nie podbieraj.... Poczekaj sobie do jutra. Ja też dziś miałam chiolernie podły dzień....[/quote]
:placz: :placz: :placz:
Dzisiaj nie było i tak pusto jakoś, brakuje mi czegoś. W pracy nietęgo, Ela nie chce dać fotek - idę sobie poryczeć i już :placz: :placz: :placz:. I nie wiem, kiedy wrócę no chyba, że Elunia ulituje się nad prześladowaną i poniewieraną ciotką.
Zmysł, jeśli możesz to podeślij mi zdjęcia psiaków mailem - tych, które nie mają domków. Trochę sie pogubiłam i nie wiem, które to. I jeszcze proszę, byś je podpisał, bo nie chcę pomieszać. Spróbuję poogłaszać, jak się uda.
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]