Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. [quote name='Gosiapk']Ja bym nie ryzykowała na miejscu Eli :shake:[/quote] No ja też :evil_lol:.
  2. Patrzamy :evil_lol:, patrzamy :evil_lol: i domków szukamy.
  3. Ja również czekam.
  4. Poprawiam sie i wpadam do ciebie, Rysiu.
  5. [quote name='Zmysł']Sytuacja się tak wykrystalizowała, że zadne nie ma domku. Jutro być może będzie jedna opcja, ale też nie wiadomo. Chodzi o Lulkę[/quote] Bywa i tak :-(. To jak będę ogłaszać to kontakt na Ciebie podawać ? Tel mam, podaj jeszcze, proszę, na który mail mają się zgłaszać te tłumy chętnych na domki. :razz:
  6. Maluchy przesłodkie, zresztą nie ma chyba brzydkich psów, szczylków przede wszystkim. :lol: A czy któryś z nich znalazł dom, czy jeszcze się sytuacja krystalizuje?
  7. [quote name='Zmysł']I oczywiście to, co na dogo lubię najbardziej: [B]Bardzo proszę o przeniesienie wątku[/B][/quote] A ja zaraz zdejmuję Kaskaderka z Allegro. :lol: Czułam, ze się uda, już go nie wystawiałam na "animalsach", bo wiedziałam, że nie będzie potrzeba. Jak się cieszę, jejejej :laola:
  8. [quote name='Zmysł']Kaskader ma dom!!!!!!!!!!!! Został u swojej nowej Opiekunki, która zajmuje ok.60 metrowe mieszkanie na warszawskiej Pradze Południe. Pani jest zakochana w koteczku, trochę trwało, zanim go przyjęła, bo montowała zabezpieczenia w oknach. Kaskaderek w lecie będzie jeździł w szeleczkach do domku letniskowego, gdzie Pani lubi wypoczywać. Przedstawiciel Fundacji Maja wychodząc zostawił Panią na dywanie miziającą Kaskaderka :multi::multi::multi:[/quote] Kaskaderku - wszystkiego najlepszego. :loveu: :multi: :loveu: Obyś już nigdy nie zaznał bezdomności.
  9. [quote name='majqa']Czekam na mail kontaktowy do umieszczenia w treści ogłoszenia, bo zakładam, że podane imię i kom. są aktualne. Tomcug, wysłałam Ci na mail zestaw stron.[/quote] Właśnie doszło, dzięki :loveu:
  10. [quote name='Zmysł']Może w sobotę już uda się ją wymiziać[/quote] Koniecznie wymiziaj ja ode mnie. Uwielbiam takie "smoluchy" - oczywiście nie było to złośliwe stwierdzenie z mojej strony. ;)
  11. Słodkie psiaki. :multi: :loveu: Tylko domki potrzebne.
  12. [quote name='majqa']OKI. Czekamy na info i dane. Tekst zrobię. Tomcug, chcesz też mailem zestaw stron ogłoszeniowych, czy masz ich wystarczająco? Aha, na wielu stronach jest wymóg by fotka była mniejsza niż 100kb, na niektórych nawet mniej niż 40kb, czyli na bank trzeba wybrane przez Ciebie zdjątka pozmniejszać (nie zaszkodzi dać też wytrych zdanie - zdjęcia na życzenie mailem). Jeśli zechcesz skorzystać z podanych przeze mnie stron (niektóre lub wszystkie pewno znasz) to sprawdzaj outlooka, bo na Twój (a jako ogłoszeniodawca wpisuj swój mail, wtedy masz kontrolę nad ogłoszeniami) przyjdzie link aktywacyjny ogłoszenia.[/quote] Mam sporo portali, na których ogłaszam psiaki, ale podaj swoje strony, na pewno coś wykorzystam. ;)
  13. Grzesiuka to chyba Agnieszka. Jeśli tak to prosimy o adres mailowy i informację, czy pieniążki na leczenie potrzebne. Jeśli tak, to numer konta poprosimy.
  14. [quote name='Zmysł']Chyba w tym tygodniu zadzwonię do Misia. Zawsze się trochę boję wykonując ten telefon[/quote] Wstyd się przyznać, ale troszkę zapomniany Misio. Wiesz, Zmysł ja też boję się o Misia. I ta łapka - trzeba w końcu podjąć decyzję. :-(
  15. Borysku, nie choruj nam, piesku. :shake:
  16. [quote name='Zmysł']Poczekamy do końca tygodnia[/quote] Dobrze, a ja tu sobie zdjęcia powrzucam do folderu bo podejrzewam, że jednak trzeba będzie ogłaszać. Jak bedą jeszcze jakieś to dodawaj, wybierzemy najfajniejsze. Bo sunia musi mieć wspaniały domek! :multi:
  17. [quote name='Ania W']Dopiero wieczorem...No nic czekam niecierpliwie ![/quote] Ja też, chociaż nie wiem, czy cierpliwie. :razz:
  18. Jak Nelly troszke sie oswoi to też będziemy ogłaszać. Tylko z tego ogłaszania to niewiele wynika, ale trzeba coś robić i mieć nadzieję. :cool1:
  19. Zmysł, jeśli uznasz, że nikt jej nie szuka to daj znać, zacznę ogłaszać suńkę. I do kogo kontakt podawać?
  20. psiaki, psiakom, psiaków - nie ma gwiazdek? :diabloti:
×
×
  • Create New...