Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Jaśminku, szukaj domku.
  2. [quote name='EVA2406']i straszny wysyp szczeniaków i kociaków :-([/quote] To chyba wszędzie. :angryy:
  3. Ale i tak odwiedzamy naszego Ryśka.
  4. Kolejny psiak. :-(
  5. Troszkę spóźnione, ale bardzo szczere życzenia dla ślicznej Królewny, śpiącej na atłasach i koronkach. :loveu:
  6. [quote name='Zosia4'] No więc jak to tak pies z kotem ? :evil_lol:[/quote] Oczywiście, że tak ;). I niech to nikogo nie dziwi! :diabloti:
  7. Eluniu, ja dopiero dzisiaj życzenia przesyłam -100 lat, 100 lat i jeszcze raz :BIG::Rose:. Nie było mnie kilka dni, ale psychicznie odżyłam. Czasami jest to niezbędne, żeby nie zwariować.
  8. Nelly, widzę, że na razie cichutko u suni. Ale musisz znaleźć super domek. :loveu:
  9. To ja k się już wyklaruje i będzie wiadomo, czy ktoś zabrał jakiegoś szczeniaczka to resztę poogłaszam. Zmysł, możesz wysyłać maila, jak już będziesz miał fotki. :lol:
  10. A ja podniosę i pokażę wszystkim śliczną Żabcię.
  11. I ja podniosę z wielka ochotą.
  12. Elu - martwię sie o Reksiulka. Jak z nim?
  13. [quote name='Marzena&Gusti']Znów się posty poprzestawiały...[/quote] No dogo to norma. :cool3:
  14. Jeju, te maluchy to już chyba skazane na bezdomność. :-(
  15. Jaśminku, pokazuj sie wszystkim.
  16. No dokładnie. :-(
  17. Zmokła kura. :loveu:
  18. [quote name='Gosiapk']Kto prześladuje i poniewiera ciotkę? :mad: Hę? :x:2gunfire:[/quote] Na forum to może nie będę sie wypowiadać, ale ręczę, że nie chciałabyś być na moim miejscu. :angryy: :angryy: :angryy:
  19. Funieczka kochana. :loveu:
  20. Ale baleronik z niego. :multi:
  21. Zmysł, wyślij te zdjęcia jak już sie sytuacja wyklaruje, ja jutro wyjeżdżam i wrócę w poniedziałek. Może coś będzie już wiadomo.
  22. Może Żabcia sie odnajdzie.
×
×
  • Create New...