Eluniu, ja dopiero dzisiaj życzenia przesyłam -100 lat, 100 lat i jeszcze raz :BIG::Rose:. Nie było mnie kilka dni, ale psychicznie odżyłam. Czasami jest to niezbędne, żeby nie zwariować.
To ja k się już wyklaruje i będzie wiadomo, czy ktoś zabrał jakiegoś szczeniaczka to resztę poogłaszam. Zmysł, możesz wysyłać maila, jak już będziesz miał fotki. :lol:
[quote name='Gosiapk']Kto prześladuje i poniewiera ciotkę? :mad: Hę? :x:2gunfire:[/quote]
Na forum to może nie będę sie wypowiadać, ale ręczę, że nie chciałabyś być na moim miejscu. :angryy: :angryy: :angryy: