Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. [IMG]http://images24.fotosik.pl/244/0f0bf7c063c52f5cmed.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://images24.fotosik.pl/244/a64958819531482amed.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://images30.fotosik.pl/244/6c289ae36fac7240med.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://images33.fotosik.pl/315/7ad11ce449ce1058med.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://images29.fotosik.pl/244/f62088c982d2c2be.jpg[/IMG]
  6. [quote name='Zmysł']Fajne pyszczydło[/quote] I bardzo szczęśliwe. :multi: Bardzo dziękujemy za pamięć o nas, informacje i piękne foteczki. :loveu:
  7. [IMG]http://images27.fotosik.pl/243/cd5fa69de63909ccmed.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://images33.fotosik.pl/314/838221d6beea8fcamed.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://images33.fotosik.pl/314/662b1d4691e88234med.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://images26.fotosik.pl/244/1964c37c94ca35e1med.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://images31.fotosik.pl/313/7684d7072a2e3d75med.jpg[/IMG]
  12. I niespodzianka: :multi: [IMG]http://images29.fotosik.pl/244/d3df4c298bacc4ebmed.jpg[/IMG]
  13. tomcug

    Metamorfozy

    No nareszcie jest Bunia, brawo! :multi: :multi: :multi:
  14. [quote name='wisela1']1-go lipca minęły 4 lata... Pokazała sie jakaś roti na forum, też widziałam ale chyba jakoś inaczej sie pisze... Po odejściu Rotti świeciło się jeszcze Jej słoneczko na gg.... Odważyąam sie wtedy napisać ale nikt nie odpowiedział... Dziewczyny które to zauważyły pisały na forum że to sama Rotti daje znak .....[/quote] Niesamowite. Aż mnie ciarki przechodzą, kiedy czytam. Tak naprawdę nikt z nas nie wie, jak to jest, gdy już nas nie ma. Ale to nie ta Rotti, 4 lata temu nie było mnie na dogo. :shake:
  15. Edycja działa na PwP i na bazarkach też. Dzięki :lol:.
  16. Bo czasami nie wiadomo, co napisać. :shake:
  17. [quote name='EVA2406']A ja myślałam, że udało Ci się domek przekonać[/quote] No nie bardzo, bo zazdrosny grubolek nie toleruje Żabci - przylepki.
  18. Mam nadzieję, że Funia odzyska sprawność w nóżkach.
  19. Maluszki nadal bez szans na adopcję.
  20. Nelluniu, pamiętamy o tobie i pokazujemy. :lol:
  21. No kto pomoże Lapisl? Jak pomóc Bubie -upsss Sari zapałać przyjaźnią do kotków? Pierwsze dni najważniejsze, więc byłoby fajnie, gdyby ktoś z doświadczeniem się wypowiedział. A mała broi od rana, co? :cool3:
  22. A, już znam odpowiedź. ;)
  23. A kupska nadal chodzą? :razz:
  24. [quote name='Zmysł']Trochę się dzieje w temacie Santy. Trzymajcie kciuki[/quote] Bardzo mocno trzymamy. :thumbs:
×
×
  • Create New...