Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Sunia w Kocim Świecie, jeśli mówimy o tej wyciągniętej z Krzyczek. Bojaźliwa bardzo i chowa się w krzaczkach, ale paparazzi Zmysł jakoś ją wypatrzył i zrobił jedną fotke. :cool3: A jak Ty wytrzymałaś tak długo bez narkotyku o nazwie dogo? :evil_lol:
  2. :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  3. [quote name='wisela1']To nie moje... To inna Ela stawiała wszystkim fiolecik.... Rotti.... Ale ona już lat kilka za teczowym mostem...[/quote] Wiem, Elu, że nie Twoje. :p Ale humor poprawiło i o to chodzi. :lol:
  4. Czekamy na foteczki. :lol:
  5. Sari - piękne imię dla prawdziwej damy. :razz:
  6. Rysiu, widzisz ciotka od wczoraj nie raczyła do ciebie zajrzeć, feee ciotka tomcug, feeeeeeeeeee............
  7. Maluszki, dobrej nocy życzę.
  8. Z Brajlusia prawdziwy zuch. :loveu: Edytko i nie martw sie, na razie obwąchuje łóżeczko, ale jak raz spróbuje jak tam wygodnie to już nie będzie odwrotu. :multi:
  9. [quote name='Zmysł']Taki na przykład Pluto. Samotnie idzie przez życie:-([/quote] A taki z niego sympatyczny i wesoły psiak. :shake:
  10. Biedny Misio, towarzyski bardzo a nie może być obok swoich Ludzi. Ale co zrobić...
  11. U Funi bez zmian...niestety....
  12. [quote name='wisela1']:calus::buzi::drinking: fiolecik zawsze humor poprawi ;)[/quote] Oj, Elu - musiałam się uśmiechnąć - ten fiolecik :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:.
  13. A ja to mam jakieś złe dni, jeszcze dzisiaj musiałam wejść w drogę facetowi, którego nie trawię, mam zepsuty cały tydzień :angryy: :angryy: :angryy:.
  14. Wspaniałe wieści! :loveu: :loveu: :loveu:
  15. Oj, Zmysł, chyba nam się wątki pomyliły. To wątek Żabci, a ja o Brajlu. :oops: :evil_lol: Ale przy okazji w górę piękna Żabuniu.
  16. Śliczne dziewczynki nadal bez domku.
  17. Nellusiu, pamiętam o tobie i mam nadzieję na szybką adopcję.
  18. Z Brajlusia prawdziwy zuch. :loveu: Edytko i nie martw sie, na razie obwąchuje łóżeczko, ale jak raz spróbuje jak tam wygodnie to już nie będzie odwrotu. :cool3:
  19. Tyle ogłoszeń, ale chyba nie ma odzewu...:placz:
  20. [quote name='Zmysł']Ile czasu jeszcze musi minąć?:shake:[/quote] Pewnie niemało, bo sunia chyba z tych bardzo lękliwych. Ja mam przed oczami foteczkę, jak ona taka zrozpaczona i wylękniona wciśnięta między te budy. :-(
×
×
  • Create New...