Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Malagos, mam nadzieję, że wypoczęłaś i odreagowałaś trochę. Każdemu potrzebna jest chwila wytchnienia od rzeczywistości. :lol:
  2. Szkoda sobie języka strzępić. To wszystko jak grochem o ścianę. :shake:
  3. [quote name='Zmysł']jeśli Ciotka feee, to co powiedzieć o wujku:mad:[/quote] Eee co by tu powiedzieć. Wujek jest "w porzo" i już. :lol:
  4. I ja też. Chyba miałam rację z tym wątkiem :shake:. Obym sie pomyliła...
  5. Marzę o tym :lol:
  6. Sari to jeszcze młodziutka dama, myślę, że wiele da się wypracować. Ja niestety nie pomogę i nic nie doradzę, bo nie mam zupełnie doświadczenia.
  7. Postępy są i to najważniejsze. Bardzo się cieszę, bardzo. :multi:
  8. Elu współczuję bardzo. A Rotti dawno zmarła? Mam wrażenie, jakbym znała osobę o tym nicku, ale może to tylko podobieństwo. Trzy miesiące - strasznie galopująca choroba. :-(
  9. [quote name='Zmysł']Może to tylko "chwilowa niedyspozycja"?[/quote] Kliknij w link, który podała Maciaszek to się dowiesz, jak to niedyspozycja. Chciałam tam dopisać jedno zdanie to wywaliło mnie z forum, chociaż wątek nie jest zamknięty.
  10. [quote name='teapot']Po nowych zmianach może się okazać, że edycja postów jest opcja płatną... :mad:[/quote] Też tak pomyślałam, czy to nie chodzi o wykupienie abonamentu, który gwarantuje extra przywileje :mad:.
  11. [quote name='roz2']Czy możecie edytować swoje posty? Proszę, sprawdźcie. Ja w tej chwili nie mam takiej opcji,, co uniemożliwia mi prowadzenie dwóch wątków w "na rzecz bezdomnych psów" :([/quote] Nie możemy :shake: Tylko cytować można. :roll:
  12. [quote name='Zmysł']Dzięki za wklejenie maluchów. Takie wątki zawsze mnie przygnębiają:-([/quote] Mnie przygnębiają, czasem zadziwia niefrasobliwość zakładających. Śledziłam jeden taki wątek, dziewczyny wklejały swoje psiaki, opisywały i dopiero, kiedy wątek miał kilka stron ktoś zauważył, że zakładająca go osoba przestała się odzywać. To było strasznie przykre, wszyscy byli zawiedzeni, bo każdy po cichu marzył, że jego pupil będzie wybrany. Ale przecież nie zawsze tak musi być. :lol:
  13. Zmysł, a może wkleić szczeniorki na wątek? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10455292#post10455292[/URL]
  14. I ja ma ochotę zrobić bazarek, ale nie mam jakoś odwagi. :shake:
  15. Funiu, zupełnie nic się nie dzieje. :-(
  16. Żabciu, uśmiechaj się pięknie do Pańci, może to będzie Pańcia na stałe? ;)
  17. Elu, chyba czas wybrać się do lekarza, kłopoty z ciśnieniem to poważne kłopoty. :shake:
  18. Suczki biegną do góry od samego rana.
  19. [quote name='EVA2406']Już nawet nie wiadomo co poradzić w tej sytuacji.[/quote] Ano właśnie nie wiadomo. :shake:
  20. Rysiu - jestem od rana u ciebie. :lol:
×
×
  • Create New...