[quote name='Zmysł']Dzięki za wklejenie maluchów. Takie wątki zawsze mnie przygnębiają:-([/quote]
Mnie przygnębiają, czasem zadziwia niefrasobliwość zakładających. Śledziłam jeden taki wątek, dziewczyny wklejały swoje psiaki, opisywały i dopiero, kiedy wątek miał kilka stron ktoś zauważył, że zakładająca go osoba przestała się odzywać. To było strasznie przykre, wszyscy byli zawiedzeni, bo każdy po cichu marzył, że jego pupil będzie wybrany. Ale przecież nie zawsze tak musi być. :lol: