Jump to content
Dogomania

Vectra

Moderators
  • Posts

    13361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Vectra

  1. Vectra

    Metamorfozy

    woooooowwwwww ale metamorfozy :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: niesamowicie wypiękniały te psiaki [IMG]http://i19.photobucket.com/albums/b156/Lara_Melon/maja3.jpg[/IMG] boska Foksia :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  2. ufff udało mi się przebrnąć prze waszą galerie w wiekszej części :cool3: :cool3: Luna to ma ten diabełkowaty charakterek wymalowany na pysiu :evil_lol: :evil_lol: Boluś super facet :loveu: :loveu: tak świetnie sobie radzi :lol: trzymam kciuki za planowany zabieg :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  3. [img]http://www.hotofoto.pl/images/vectra/maj23005kopia.jpg[/img] zamyślony Laluś :lol:
  4. taaa kupuje hurtowo :eviltong: :eviltong: :eviltong: na raty 0% których nie trzeba spłacać :eviltong: :eviltong: Znam taki fany sklep na "e.." się nazywa - mają tam wszystko :diabloti:
  5. [quote name='Maga100'][B]co to jest PS i ile kosztuje? :cool1: [/B][/QUOTE] PS to skrót od post scriptum:evil_lol: :evil_lol: i nic nie kosztuje :eviltong: [COLOR="White"]PhotoShop - program do obróbki grafiki .Kosztuje ok 3 tyś ;) [/COLOR]
  6. Mam nadzieje że zasypiesz na s fotkami ?? Ja najbardziej lubie czereśnie :eviltong: :eviltong: truskawy mogą nieistnieć :p
  7. Z tego co wiem spotykają się tylko ostatnio chyba w dwuch "obozach" czyli psy które bawią się spokojnie i psy fanatyków sportu z uwidocznionym "genem":evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Jak coś się wyklaruje ze spotkankiem to może się jakoś umówimy? O jakim treningu piszesz ?? tak wogóle to coś dolega przystojniaczkowi ??Kardiolog brrrrr brzmi groznie :-( A wracając do Axy - to nie ma jak znaleziona perfuma :evil_lol: :evil_lol: jak ja się ciesze że te moje bestie nie mają takich upodobań.
  8. [quote name='paula_z']Hihihi, Maksio to by z Lalą.....och, ach.......[/QUOTE] No bawiły by sie aż by padły na pysk :eviltong: :eviltong: Lalka uwielbia szaleństwa. Wpadasz czasem na boisko Hutnika na "mordercze" spotkania?? Na niebieskim fo jest pare fotek z Lalą ze spotkanka. Maść ma super na fotach wygląda ja blue :p :p Moja w lato od słońca tak się wybarwia że robi się na redzika :evil_lol: :evil_lol: A Axa jak reaguje na suczki ?? Bo moja to lubi się bawić ze wszstkimi - płeć , wiek nie istotny -ważne by ganiać jak wariat
  9. [quote name='Alicjarydzewska']:placz::placz::placz:[I]ja jeszcze nie umię w PSie / jakbym umiała to bym sobie pychol uładniła :oops:/[/I][/QUOTE] to lepiej nie umiej i nic nie zmieniaj - jak dla mnie jest super :lol: :lol: J[COLOR="White"]ak coś to mam super filmy instruktażowe do PSa i wiem gdzie je znaleść :cool3:[/COLOR]
  10. powiem tak Max jest maxymalnie piękny :loveu: :loveu: :loveu: Moją Lale też nie interesują żadne wiszące "szmaty" lepsza zabawa to wyrwać cioci i wujowi ręce :diabloti: :diabloti: [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/11052006/100_5712.gif[/IMG] boski facet :cool3: :cool3: dobrze że Lala śpi bo by się zakochała :evil_lol: :evil_lol: czy ja dobrze widze że on jest niebieski ?? Super że kolejny pitek który jest pozytywnie nastawiony do świata :eviltong: czyżbym się przewróciła? [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/21052006/100_8006.gif[/IMG] super pozycja :loveu: :loveu:
  11. [quote name='PIKA']zauwazyly i czekaja na zdjęcia porteczek z końca spaceru :evil_lol:[/QUOTE] czekamy na foty z końca spacerku :evil_lol: :evil_lol: ja sobie niewyobrażam założenia jasnych spodni i wyjścia w plener z dziczą :shake: :shake: no chyba że Ozzulek jest tak grzeczniutki i ma szacunek do jasnego koloru.:diabloti:
  12. to Ozzulec ma takie kłopoty skórne ?? niewiedziałam trzymam kciuki by się gronek nie przyplątał
  13. Vectra

    Metamorfozy

    [B]resuruss[/B] te Twoje łysolki są niesamowite - do tej pory nie mieści mi się w głowie że taki psiak trafił do schroniska :shake: :shake: :shake: Gratuluje sukcesów na wystawach :loveu: :loveu: Pozostałe metamorfozy - no cóz łezka się w oku kręci ze wzruszenia - poprostu super szczęsliwe psy :multi: :multi: :multi:
  14. Najważniejsze to nie wtrącaj się miedzy obydwa psy.Suka nie zrobi mu krzywdy - narazie pokazuje mu że ona jest szeryf ,a on ma słuchać.Szczeniak jeszcze pewnie pachnie poprzednim gniazdem więc i to pewnie sunie drażni. Ja miałam duet doberman 50kg i foksterier 10tyg 3 kg .Dokładnie to samo się działo co u Ciebie.Dob na początku "terroryzował" malucha - warczał , karcił niemal nie dał mu się po mieszkaniu ruszyć .O zabawie nie było mowy.Szczylek w/g nas miał "przegwizdane" dob wogóle go nie akceptował przez prawie 3 miesiące.Nie dawał mu się bawić , podchodzić do nas - poprostu mocno manifestował swoją wyższość.Nie izolowaliśmy ich wzasadzie nie robiliśmy nic (obserwowaliśmy i wkraczaliśmy dopiero jak faktycznie dobek przeginał ze swoją siłą) po jakimś czasie zdarzył się cud - weszliśmy do mieszkania ,a tam dwa psy bawiące się ze sobą (gonitwa po całym domu) Mój dob to bardzo dominujący facet i każdego kolejnego psa który trafił do naszego domu traktował identycznie - czyli na początku maksymalna niechęć i wrogość.W/G nas wyrabiał sobie w nowym domowniku szacunek . Dlatego daj obu psom troche czasu , niech się nawzajem lepiej zaznajomią , maluch przejdzie zapachem Waszego gniazda , wkraczajcie tylko wtedy gdy waktycznie sucz zbyt intensywnie będzie go "upominać" nie użalajcie się nad kluskiem - nic mu nie będzie jak oberwie lekko. Ja rozumiem że wygląda to bardzo drastycznie , ale nie ma czym się martwić psy się dogadają.Piszesz że chce go wyeliminować - uwierz gdyby miała taki zamiar zrobiła by to pierwszego dnia chociaż niesądze by potrafiła. Życze powodzenia - będzie dobrze
  15. [quote name='Jureja']Ja podaje Arthroflex(5ml)jak psinie sie pogarsza.Ale podaje zwykle przez 1-2tygodni.Z tego co wiem to podawając 4 ml nie można przedobrzyć.Ale nie wiem jak długo maksymalnie można podawać ten środek,a co na to wet?Najlepiej to z nim skonsultuj. p.s może zamiast arthroflexu lepszy by był kwas hialuronowy?[/QUOTE] a możesz napisać co to ten kwas hialuronowy ? czy chodzi o bonharen? moja sucz ma dysplazje :-( podajemy arhoflex
  16. [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/3892/fiko3227ia.jpg[/IMG] super - latające łapska
  17. roślinek ?? już doczekqać się nie moge :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a robaczki też będą ??:diabloti:
  18. nierealne :evil_lol: :evil_lol: nie znam psa który by nie ogłuchł :diabloti: :angryy: moja głucha do tej pory :eviltong: :eviltong: jednak ostatnio dostrzegam że słuch wraca nie za często , a jednak się zdaża ;)
  19. Greven moja Lalunia upolowała szczura w zeszłe wakacje (całkiem sporego) Lalka żyje jak widać szczur niestety nie :-( :-( ,ale nic się nie działo żadnych oznak choroby nie było.Wet powiedział że o ile go nie nadjadła o tyle jej nic nie grozi. A śmiechu troche było bo : wtedy wpadał do nas taki pan pomagać pięlęgnować ogródek (skopać , opielić) Lala nie specjalnie za nim przepadała (lubił alkohol) i to jemu chyba w prezęcie upolowała szkodnika bo jak dopadła gryzonia to położyła temu panu pod nogi. Milusi podarek :diabloti: :diabloti:
  20. ja piórkuje - jak można psa doprowadzić do takiego stanu - to karalne poiwinno być - bidulek serducho pewnie słabe i życia w nim brak bo jak tu się cieszyć jak fałdy tłuszczu chodzić przeszkadzają.
  21. Asher a ten pies sam o własnych siłach łaził?? przecież to potfffooooorrrrrrrrr on ważył dwa razy tylko niż powinien - szok
  22. [quote name='malawaszka'][IMG]http://images2.fotosik.pl/72/31ac65c8072ee6a1.jpg[/IMG] buuuahaha Ozzy zrobiłsobie siliconowe namiętne usta :lol: :lol: :lol:[/QUOTE] :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :thumbs: :thumbs: Waszka zaplułam cały monitor ze śmiechu
  23. [quote name='madzia18sosnowiec']dobra vectra to ja ci jutro pw wysle albo podeslij mi dzisiaj ze swoim nr, ja uciekam spac, warszawa mnie wymeczyła :p[/QUOTE] no fakt wawa męcząca :angryy: :angryy: zwaszcza te korki zaras ci podeśle nr na pw :lol: :p
  24. [quote name='asher']Hahaha, wyobrazam sobie Sabę fruwającą z wdziękiem motylka za dyskami :evil_lol: ;) Ale ale, a propos gabarytów... Widziałam dzisiaj MONSTRUM!!! :-o Basseta, ważącego... kto stoi, niech usiądzie... prawie... 56 kilo :mdleje: Masakra :shake:[/QUOTE] to kaleka nie pies :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: mój Kano waży 52kg ale on wysoki , a basset ... te łapiny - biedactwo :shake: :shake:
×
×
  • Create New...