-
Posts
13361 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vectra
-
Raczej chyba mamy już dziś :D
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka bo są psy które nawet jak niewidzą to i tak kota dostrzegą :evil_lol: :evil_lol: mój Kano częściowo ślepy na jedno oko kota wypatrzy w największych ciemnosciach :mad: :mad: ja nie widze że jest kot schowany gdzieś w zakamarku , a on zawsze wykuka.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[QUOTE]dili wczoraj dorwal amstafke i szaleli przez godzine[/QUOTE] suuupeeerrrrrrr :multi: :multi: :multi: i idz tu człowieku z psem na szkolenie :shake: :shake: :shake:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:pno dobra kociambry były to teraz dawaj piesy ;)[/B][/I][/QUOTE] jestem tego samego zdania :diabloti: :diabloti: starczy kotecków poprosze o psy
-
Hej Paula jak zdrówko ?? Dawaj foty ślicznotek nie wykręcaj się :cool1: :cool1:
-
Dzieńdoberek :lol: :lol: [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/9761/image1jpgm6hw.jpg[/IMG] super widoczek :klacz: :klacz:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka widze że Boluś ma się dobrze :loveu: :loveu: (uffff)Strasznie się ciesze :lol: :lol: Fotki faktycznie strasznie udane :evil_lol: :evil_lol: znaczy że nie tylko ja mam problemy z aparatem :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
oczywiście klejnoty upublicznione :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
pytanie :evil_lol: :evil_lol: skąd bierzeż te tubsy czy jak się to tam nazywa ??
-
[quote name='PIKA']a suki nie? :crazyeye: :evil_lol:[/QUOTE] :eviltong: :eviltong: :diabloti:
-
[quote name='ASICA']u mnie podatek od psa płaciło w administracji w kasie-pani dawała pokwitowanie:p zwolnieni byli tylko emeryci i renciści:razz:[/QUOTE] u mnie nie ma kasy w administracji :diabloti: :diabloti: odsyłali wszystkich do UG na Rakowiecką. z podatku są zwolnieni -emeryci i renciści -psy ze schronosk -psy po kastracji
-
[IMG]http://img329.imageshack.us/img329/1962/20060607img9999240yy.jpg[/IMG] wcisne cię w podłoge :diabloti: :diabloti:
-
[quote name='Alka']:cool3:dajesz mi do zrozumienia ,że się mnie wystraszyło :evil_lol:[/QUOTE] jej wiecie jak się zrobiła jakiś czas temu ładna pogoda (pare tygodni temu) to wyruszyłam na zakupy celem nabycia wygodnego leżaczka i jak zakupiłam to od tamtej pory jest zimno :placz: :placz: i tyle się naopalałam :angryy: :angryy: i znowu zostaje solarium :mad:
-
[IMG]http://img321.imageshack.us/img321/1765/132800337dj.jpg[/IMG] ależ on przystojny :loveu: :loveu:
-
Ala dlaczego odmiawiasz Ozzulkowi takiej frajdy ??
- 78403 replies
-
[quote name='Behemot']A może założymy galerię nieudanych zdjęć? :evil_lol: Dysponuję ogromnym materiałem :evil_lol:[/QUOTE] nie tylko Ty :evil_lol: :evil_lol: ile razy patrze: psy fajnie się ustawiły to ja ciach za aparat , robie pstyk - a jak patrze na efekt okazuje się że żadnego psa na zdjęciu nie ma :angryy: albo zzostał ogon , ucho czy cus innego.Jedynie jak śpią to się nie przemieszczają :p :p
-
[IMG]http://img141.imageshack.us/img141/2336/dscf65723kv.jpg[/IMG] waleczny , prawdziwy terierek :loveu: :loveu: -walczy z większym przeciwnikiem :eviltong: :eviltong: śloczne rameczki - powtarzam się ,ale naprawde ładne :cool3: :cool3:
-
[quote name='Czoko']Witam, jeszcze raz ja w sprawie podatku - w jakim urzędzie to wszystko trzeba załatwiać - może znacie nr pokoju w Urzędach na Mokotowie. Na ulicach Kujawskiej i Wynalazek przełączano mnie prawie pół godziny i nie znalazłam nikogo znającego temat.[/QUOTE] Na ul.Kujawsiej i Wynalazek znajdują się Urzędy Skarbowe , a Ty musisz udać się do Urzędu Gminy na ul.Rakowiecką tam się opaca za psa 1 zł podatku.:cool1:
-
[quote name='BeataG']To nie ma znaczenia. Podałam Ci pierwszy z brzegu przykład. W razie zderzenia niezabezpieczony pies leci jak z katapulty. Może zabić nie tylko siebie, ale także kierowcę czy pasażera. Ale akurat pogryzienie jest najmniej prawdopodobnym niebezpieczeństwem zagrażającym ze strony psa w prywatnym samochodzie, więc przepisu o kagańcu nie ma. :evil_lol:[/QUOTE] żeby ten .... się czepnoł o pasy dla psa czy też przegrode to ok - ale ten jak mu tam :hmmmm: ewidentnie wymagał kagańca :diabloti: :diabloti: bo "TA rasa , bo TE psy" i jest lista i takie tam :shake: :shake: :shake:
-
[quote name='BeataG']Trzeba było zapytać pana policjanta, czy we własnym domu też masz psu kaganiec zakładać. :evil_lol: Nie ma takiego przepisu! Za to mógł Ci się przyczepić do czegoś innego - jeśli pies nie był przypięty pasami ani zabezpieczony w inny sposób, to potencjalnie stanowił zagrożenie dla ruchu (mogł np. nagle wskoczyć Ci na głowę, a Ty byś przez to spowodowała wypadek).[/QUOTE] No tak tylko że akurat mój pies jakoś sobie grzecznie siedzi w aucie i gapi się przez okno :eviltong: :eviltong: na policjanta też się gapiła :evil_lol: :evil_lol: Dyskusja była długa :diabloti: :diabloti: No ale dzięki za info bo już zgłupiałam czy czasem jest coś w przepisach czego niewiem .
-
zdradz mi tajemnice jak Ty to robisz że robisz takie super foty :klacz: :klacz: