Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. Wszystko rozstrzygnie się w ciągu 2 tygodni. Państwo maja pojechać i poznać Żorża, a potem zapadną decyzje.
  2. [quote name='majqa']Po naszemu, slang poznańsko - łódzki nie do końca trzeźwy... :evil_lol:[/QUOTE] Mów za siebius !!
  3. [quote name='majqa'][B]Goniuś, zapodaj Ryci Emirus numerus kontus! [/B][/QUOTE] [B]Fundacja dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych "EMIR" Oddział Poznań Konto Fundacji: Bank Śląski O/Grodzisk Maz. [COLOR=blue]80 1050 1924 1000 0023 0438 1029 [/COLOR] [/B] sorus, mamus zapierdalatus :)
  4. [quote name='Lilmo']JMam nadzieję, że uda znaleźć się jakiegoś innego psiaka dla tych Państwa, bo to napewno ludzie o wielkim sercu do zwierząt skoro mają taką anielską cierpliwość do swojego labka. Szkoda, by było, żeby taki domek się zmarnował. [/QUOTE] A może zaproponować Metaxę???
  5. Powinie mieć na imię Ocean ;) (z angielska)
  6. Rozmawiałam z Eloise, która nie ma dostępu do neta! Nie zna adresu, pod którym przebywa pies. Wg mnie, trzeba odnaleźć kliniki wet w obrębie Ząbków! Odnaleźć zawezwanego przez tę rodzinę wata. Koszty leczenia mopgą być astronomiczne, może ta Rodzina nie podoła! Mam nadzieję, że wyrok eutanazji jeszcze nie zapadł! Mam nadzieję, że nie jest za późno, że będziemy mieć szansę pomóc psu! Kto zna Ząbki i okolice, niech da znać!!! Pies mieszka w okolicy ul. BATOREGO!
  7. [quote name='Isadora7']Gonia ja mam jeszcze 287 zdjęć Jadziuni do wstawienia tylko oddech złapię :)[/QUOTE] Normalnie bym się zaśmiała, ale w tej sytuacji - wierzę ;)
  8. [quote name='Kana']Wiem kochana dziękuje! Myślę i myślę nad tym transportem.[/QUOTE] Jamor zaproponował transport - 1zł za km... Gdyby zebrać więcej psiaków i podzielić koszty, może by się opłaciło??
  9. [quote name='rytka']mieli na oku jeszcze inna suczke z schronu ale ktoś ich wyprzedzil - dostali jednak info,ze juz jest spowrotem w schronie(zwrot)zastanawiaja sie nad nią a ja dałam im nr.do GoniaP powiedziałam,ze cos im podpowie([B]mam nadzieje,ze Gonia sie nie pogniewa[/B] bo to ludzie u ktorych pies bedzie miał lux warunki i opieke-wytrzymuja z takim labkiem wiec musza kochac zwierzęta:evil_lol:).Nie wiem czy wieksza sunia"zapanuje" nad labkiem ale przynajmniej nie da sie zamęczyc jak Saba.[/QUOTE] Rytka, dobrze, że nie mam do Ciebie zbyt blisko, bo bym Cię odwiedziła z różgą! Jak to mam się pogniewać??!! U nas Ci psów dostatek i znajdziemy godną partnerkę dla labiszona!! Niech Państwo dzwonią!
  10. Ile pięknych zdjęć Majguś!!! Jadzia - super psina. No i ja wciąż o tych oczach będę prawić... ma takie mądre spojrzenie, że wymiękam... Tak szczerze, z niekwestionowaną miłością, potrafi patrzeć tylko pies!
  11. A skąd ta nawracająca opuchlizna Radku??
  12. Okropnie smutne te zdjęcia!!
  13. Kayko ma takie dobre oczy :loveu: Bardzo się cieszę, że wreszcie ma nowy dom!!! :multi:
  14. Taka "kacza dupka" to często wynik niedożywienia w dzieciństwie. Miałam taki przypadek - swarzędzki boksio, który u nas figurował jako Pirat... Jak zrobiliśmy mu zdjęcie rtg, to miał dziury w kościach - takie niedowapnienie. Ja bym jej podawała wapno, z uwagi na przeszłość oraz wiek.....
  15. Bardzo prosimy, rozglądajcie się za transportem! Psy muszą pokonać dystans prawie 500km, z Leśnej Jani do Warki!!! U Jamora będą już bezpieczne!
  16. Perra wygląda zjawiskowo!!! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/576/7065b202b90aab49.jpg[/IMG][/URL] Reszta zdjęć tu: [url]http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/Perra271109?feat=directlink[/url] .
  17. A tu możecie zobaczyć jak toczy się życie wielkopsa ;) [url]http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/Zorz261109?feat=directlink[/url]
  18. Jutro jadę sprawdzić potencjalny dom dla Żorżulca ;)
  19. [quote name='Goś'] Właśnie Uru, wiesz gdzie taki identyfikator zamówić??[/QUOTE] Ja wiem, napisz tekst, a zrealizuję w prezencie dla czarnucha ;)
  20. Bardzo bym chciała zmienić tytuł, ale niestety nowe dogo mieli moją prośbę od 30 min bez rezultatu :(
  21. Wariatko!!!!!!!!!!! A jak nie będę miała zdjęć Iwana i relacji co tydzień!!! to przyjadę i Cię własnoręcznie do tego ZMUSZĘ!!!!
  22. [quote name='Olga']zdjęcia będą jutro:)[/QUOTE] To fajnie ;) Olga, zadzwoń do mnie pilnie bo muszę Ci przekazać ważną info, a Twój telefon jest cały dzień wyłączony :(
  23. Nie mogę się otrząsnąć. Widziałam i przeżyłam wiele, ale chyba to najgorszy przypadek jaki znam. Ne wiem Bajka jak Ty potrafisz wykazać takie opanowanie i przytomność umysłu. Szczerze Cię podziwiam! Ja, na odległość, mam mordercze myśli i wobec sprawczyni, i wobec współwłaściciela posesji. Teraz najważniejsze jest, by uratowanym psiakom zapewnić niebo na ziemi i w ten sposób przeprosić psią mamę za jej krzywdę i podziękować jej za tą bezwarunkową miłość wobec swoich dzieci. Słowo daję, ten przypadek to hańba dla ludzkości!
×
×
  • Create New...