-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Wszystko rozstrzygnie się w ciągu 2 tygodni. Państwo maja pojechać i poznać Żorża, a potem zapadną decyzje. -
[quote name='majqa']Po naszemu, slang poznańsko - łódzki nie do końca trzeźwy... :evil_lol:[/QUOTE] Mów za siebius !!
-
[quote name='majqa'][B]Goniuś, zapodaj Ryci Emirus numerus kontus! [/B][/QUOTE] [B]Fundacja dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych "EMIR" Oddział Poznań Konto Fundacji: Bank Śląski O/Grodzisk Maz. [COLOR=blue]80 1050 1924 1000 0023 0438 1029 [/COLOR] [/B] sorus, mamus zapierdalatus :)
-
[quote name='Lilmo']JMam nadzieję, że uda znaleźć się jakiegoś innego psiaka dla tych Państwa, bo to napewno ludzie o wielkim sercu do zwierząt skoro mają taką anielską cierpliwość do swojego labka. Szkoda, by było, żeby taki domek się zmarnował. [/QUOTE] A może zaproponować Metaxę???
-
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
GoniaP replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Powinie mieć na imię Ocean ;) (z angielska) -
Ząbki!!!!pies obdarty ze skóry!!!JUż za TM :(
GoniaP replied to eloise's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rozmawiałam z Eloise, która nie ma dostępu do neta! Nie zna adresu, pod którym przebywa pies. Wg mnie, trzeba odnaleźć kliniki wet w obrębie Ząbków! Odnaleźć zawezwanego przez tę rodzinę wata. Koszty leczenia mopgą być astronomiczne, może ta Rodzina nie podoła! Mam nadzieję, że wyrok eutanazji jeszcze nie zapadł! Mam nadzieję, że nie jest za późno, że będziemy mieć szansę pomóc psu! Kto zna Ząbki i okolice, niech da znać!!! Pies mieszka w okolicy ul. BATOREGO! -
[quote name='rytka']mieli na oku jeszcze inna suczke z schronu ale ktoś ich wyprzedzil - dostali jednak info,ze juz jest spowrotem w schronie(zwrot)zastanawiaja sie nad nią a ja dałam im nr.do GoniaP powiedziałam,ze cos im podpowie([B]mam nadzieje,ze Gonia sie nie pogniewa[/B] bo to ludzie u ktorych pies bedzie miał lux warunki i opieke-wytrzymuja z takim labkiem wiec musza kochac zwierzęta:evil_lol:).Nie wiem czy wieksza sunia"zapanuje" nad labkiem ale przynajmniej nie da sie zamęczyc jak Saba.[/QUOTE] Rytka, dobrze, że nie mam do Ciebie zbyt blisko, bo bym Cię odwiedziła z różgą! Jak to mam się pogniewać??!! U nas Ci psów dostatek i znajdziemy godną partnerkę dla labiszona!! Niech Państwo dzwonią!
-
Maleństwo ma już imię i własny dom!!!!powodzenia meluniu!!!
GoniaP replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Fajny domek :) -
A skąd ta nawracająca opuchlizna Radku??
-
Okropnie smutne te zdjęcia!!
-
Taka "kacza dupka" to często wynik niedożywienia w dzieciństwie. Miałam taki przypadek - swarzędzki boksio, który u nas figurował jako Pirat... Jak zrobiliśmy mu zdjęcie rtg, to miał dziury w kościach - takie niedowapnienie. Ja bym jej podawała wapno, z uwagi na przeszłość oraz wiek.....
-
Perra wygląda zjawiskowo!!! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/576/7065b202b90aab49.jpg[/IMG][/URL] Reszta zdjęć tu: [url]http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/Perra271109?feat=directlink[/url] .
-
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
A tu możecie zobaczyć jak toczy się życie wielkopsa ;) [url]http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/Zorz261109?feat=directlink[/url] -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Jutro jadę sprawdzić potencjalny dom dla Żorżulca ;) -
[quote name='Olga']zdjęcia będą jutro:)[/QUOTE] To fajnie ;) Olga, zadzwoń do mnie pilnie bo muszę Ci przekazać ważną info, a Twój telefon jest cały dzień wyłączony :(
-
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
GoniaP replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Nie mogę się otrząsnąć. Widziałam i przeżyłam wiele, ale chyba to najgorszy przypadek jaki znam. Ne wiem Bajka jak Ty potrafisz wykazać takie opanowanie i przytomność umysłu. Szczerze Cię podziwiam! Ja, na odległość, mam mordercze myśli i wobec sprawczyni, i wobec współwłaściciela posesji. Teraz najważniejsze jest, by uratowanym psiakom zapewnić niebo na ziemi i w ten sposób przeprosić psią mamę za jej krzywdę i podziękować jej za tą bezwarunkową miłość wobec swoich dzieci. Słowo daję, ten przypadek to hańba dla ludzkości!