-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
WYŻEŁ SUNIA w schronisku MA DOM /dziękuje wszystkim
GoniaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
To co, powierzycie mi ją? -
WYŻEŁ SUNIA w schronisku MA DOM /dziękuje wszystkim
GoniaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ona jest w Łodzi, tak? -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Żorż pozdrawia świątecznie: [url]http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/Zorz26122009?feat=directlink[/url] . -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/148/2bc1e64abed53176med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/148/331e122b60dfad99med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/589/b8b9778727912a35med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/589/c4ded0e6fed6c89cmed.jpg[/IMG][/URL] -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Żorż od wczoraj w nowym domu :) -
Otwock- pogryziony LABRADOR śpi na śniegu - juz u jamora !
GoniaP replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek'] aaaa w ogole, to ja mam pytanie zasadnicze - jak Emir się o tym dowiedział o Czarnym?[/QUOTE] Dostałam w jego sprawie maila. Mój nr 785 03 03 03 -
Otwock- pogryziony LABRADOR śpi na śniegu - juz u jamora !
GoniaP replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Psiul już w klinice :) Ma najprawdopodobniej "tylko" zapalenie górnych dróg oddechowych". Jutro dowiem się ile czasu będzie musiał spędzić w klinice zanim dostanie zielone światło do przeprowadzki do hotelu... -
Otwock- pogryziony LABRADOR śpi na śniegu - juz u jamora !
GoniaP replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Tak jak napisałam wczoraj. Wszystko ustalone. Pies powinien być w lecznicy około 16stej i zostanie tam aż będzie zdrowy, a potem pojedzie do Jamora. -
Otwock- pogryziony LABRADOR śpi na śniegu - juz u jamora !
GoniaP replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Potwierdzam co napisała Ambrid. Ustalenia poczynione. Psiak jutro powinien już znaleźć się w klinice. -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Żorżyk, kiedy jedziesz do DOMU?[/QUOTE] 20 grudnia............. -
[quote name='agata51']Przydałoby się rozliczenie w 1 poście. To tak nawiasem. Łatwiej zobaczyć, na czym się stoi. Buziaki, Bojeczko![/QUOTE] Mówisz - masz! Aldona L - 20 Asiaczek - 30 Wiedźma - 10 Ajula - 20 anonimowo - 200 Dana - 20 Matamata - 40 Figanadrzewna - 10 Barbara D - 30 Ivette 3 - 10 sonikowa - 20 agata 51 - 20 Havanka - 50 Poker bazarek - 65 Divi za bazarek Centkowanej - 40 zula 131 - 20 Alicja B - 200 [B]Razem: 805zł[/B] Pięęęęęęęęęknie dziękujemy!!!!! :multi::multi::multi:
-
Perrunia dziś pojechała po nowe, szczęśliwe, mam nadzieję, życie pod Warszawę!