-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
[quote name='ligia']Rozruszałam troszkę to allegro cegiełkowe na Nowy Rok!!! Nie bede komentować stanu psiaczka bo wszystko co cisneło mi sie na usta zostało powiedziane. Trzymam kciuki za Championa !!!![/QUOTE] [quote name='Javena']Poprostu szczęka mi opadła ,jak zobaczyłam te zdjecia. Nic wiecej nie moge powiedziec,bo musiałabym brzydko.Postaram sie pomóc nieco finansowo. Trzymaj sie dzielnie piesku,już jesteś w dobrych rękach.[/QUOTE] [quote name='Mudik']Ja poproszę o jakiś numer do wpłat ok 10 tego postaram się coś wpłacić.[/QUOTE] Dziękuję Wam dziewczyny za oferty pomocy!
-
[quote name='Karinsien']Wpłaciłam wczoraj 30 zł. Deklaruję miesięcznie 20 i trzymam kciuki za Championa![/QUOTE] Dzięki Karinsien, każda złotówka jest dla Champa cenna, nie chciałabym, by czegokolwiek mu w życiu odtąd brakło... [quote name='mariamc']Jeśli nie znajdziecie Championowi DT,mogę go przyjąć do siebie , w Szczecinku. Zająłby miejsce Etny, amstaffki ,która trafiła do mnie po operacji , również w Sremie. Miałby stałą opiekę wet. ,ciepły" apartament", mogę wysłać zdjęcia , i dużo wolontariuszy , którzy by się nim zajmowali. Na wątku jest Asior od Etny , więc sądzę,że to potwierdzi. Koszt miesięczny pobytu -250 pln.[/QUOTE] Witaj Mario, dziękuję za Twoją propozycję. Spadasz nam z nieba. Oczywiście słyszałam o Twoim hoteliku same superlatywy. Proszę zarezerwuj dla Champa miejsce. Gdybyś mogła, wyślijmi proszę na pw swój telefon. [quote name='bros']link do allegro porozsyłałam rano zamiast życzeń noworocznych. [/QUOTE] Dziękuję Bros i proszę o to samo wszystkich obecnych tu na wątku!
-
Wszystkim dobrym LUDZIOM życzę samych dobrych dni w Nowym Roku!!! Dziękuję Kochani, że jesteście, dziękuję za Waszą wrażliwość, dobre serducha, wsparcie, za to, że jesteście! Champ, niech Tobie Nowy Rok przyniesie odmianę losu, zdrowie i kochającego człowieka na własność!
-
A oto dzisiejszy Champ w lecznicy: [url]http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/Champ?feat=directlink[/url] .
-
[quote name='dusje']Boze, nie dosc ze totalnie wyniszczony, to jeszcze to obce cialo. Moja Nerunia polknela szyszke w calosci i musiala byc natychmiast operowana, w przeciwnym razie juz by jej nie bylo z nami. Czy w takim stanie w jakim znajduje sie Champion, mozna myslec o usunieciu tego "czegos"? [/QUOTE] Ja to zrozumiałam, że to ciało jest pod skórą... Niestety Champ w obecnym stanie nie przeżyłby narkozy, więc musi na razie z tym żyć.
-
Odpowiadając Tobie Goś, nie mam pojęcia co z nim poczniemy jak się podniesie. Na razie w ogóle o tym nie myślałam, skupiłam się na ratowaniu tego biedaka. Najlepsza byłaby indywidualna opieka w jakimś dobrym dt, tylko skąd taki wytrzasnąć? Oprócz poranionego ciała, Champ ma złamane serce... Ech...
-
Nie działają mi multicytaty!!! :9 Jestem po rozmowie z lekarzem Champa. Wyniki biochemiczne nastrajają optymizmem, ale na tym kończą się dobre wiadomości. Champ jest skrajnie wyniszczony... Do tego wczoraj wymiotował, a w żołądku ma niestrawione złogi kostne. Ma bardzo poważne zaniki mięśni, nadal jest bardzo słaby. Na zdjęciu rtg wet dopatrzył się jakiegoś tworu w okolicy kręgosłupa piersiowego... Nie może to być nowotwór ale jakieś kuliste ciało obce! Niestety zdjęcie wyszło nieostro i będzie trzeba powtórzyć w poniedziałek. Ma też jakąś infekcję uszu no i skórę w stanie fatalnym. Co dalej wyjdzie, tego nie wie nikt. Nie pytajcie mnie ile będzie kosztowała diagnostyka i leczenie - trudno to w tej chwili przewidzieć. Pies musi pozostać jakiś czas w szpitalu pod stałą kontrolą weterynarza. Zamówiłam mu 50 puszek RC Convalescence Support, bo podawanie karmy suchej w jego stanie jest niebezpieczne. Na razie trzeba się modlić o to, by przeżył...
-
Majga, dzień zaczynam od łez...
-
[quote name='ivette3']:( taki widok odbiera nie tylko mowę:(:(:( ....odbiera odwagę,aby/przyznawać się,że jest się z gatunku ludzkiego :(:(:([/QUOTE] I Ty to mówisz/piszesz na odległość :(
-
Dobranoc Mały... Najważniejsze, że nie jesteś sam. Przetrwaj, a zafundujemy Ci naprawdę fajne życie! Z taką frekwencją na wątku jestem tego pewna... Ty tylko walcz! My zrobimy resztę,,,
-
Wielokrotne próby cytowania Was wszystkich i odnoszenia się do poszczególnych postów spełzają na niczym! Wiedzcie, że dziękuję wszystkim i każdemu z Was z osobna za zainteresowanie psiakiem i każdą pomoc!
-
[quote name='majqa']Dziękuję Obraczus. :loveu: Kolejna bida i...kolejny raz jesteś/ pomagasz. :loveu: :-([/QUOTE] Wołam za Majgą: dziękuję!! [quote name='Ajula'] musiał być u jakiegos zwyrodnialca i jeszcze to imię... Szakal.... to świadczy o kretynie, który go tak nazwał[/QUOTE] właśnie... dlatego zmieniliśmy mu imię... To słodki psiak... Na dzień dobry ślinił się ze strachu, ale jak zaczęłam do niego przemawiać, ogonek, choć nadal przyklejony do dupci, rozhuśtał się na boki, przyszedł do ręki, przytulił się, ale ja tą rękę wzięłam, bo wydawało mi się, że boli go mój dotyk!!!! :-( [quote name='fioneczka']Boże :placz: co za skurw..el to zrobił ... niech go szlag w nowym roku trafi albo jeszcze w starym jest szansa na allegro cegiełkowe na cito ? zapłacę za wyróźnienie[/QUOTE] Isadora zrobi cegiełki, Majguś obiecała tekst...
-
[quote name='majqa']Nawet nie wiesz Champ, jak bym chciała Cię wycałować i...móc bezkarnie rozprawić się z tymi, którzy doprowadzili Cię do takiego stanu. :-([/QUOTE] Nic mi nie mów.... Ja, odkąd go dziś ujrzałam, mam ściśnięty żołądek i nie mam innego obrazu w głowie, aniżeli obrazek tego zagłodzonego, wyniszczonego i zastraszonego psa. O niczym innym nie myślę, tylko jak długo trwała ta jego gehenna i jakim trzeba być ścierwem, żeby do takiego stanu doprowadzić stworzenie. Bezsilność i wściekłość mnie dobijają!
-
Rozmawiałam z dr. Agnieszką. Psiunio ma wysoką leukocytozę, bardzo niską glukozę, ale w tym stanie to nie dziwi. Płuca ma czyste, w żołądku jakieś śmieci - trzeba obserwować kupki. Więcej dowiemy się jutro, kiedy nadejdą wyniki biochemii. Ze smakiem zjadł puszkę karmy (dozowaną), oprócz tego jest pod kroplówką. Tak naprawdę liczymy każdą godzinę i modlimy się, żeby przeżył. Niech Szakal pozostanie w jego starym, złym życiu. Nadajemy mu nowe imię - Champion - on musi stoczyć srogą walkę by zwyciężyć nowe, dobre życie. Do boju Champ!
-
[quote name='majqa']O qr........... :angryy: Goniuś, dziś już ledwo myślę, zarwana nocka i intensywny dzionek dały w kość ale juterkiem masz ten tekst.[/QUOTE] Dziękuję Majga! Nie planowałam ratowania takiej bidy na koniec roku :( Konto świeci pustkami i martię się co to będzie... A tu jest więcej fotek z dzisiejszego dnia: [url]http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/Szakal?feat=directlink[/url] .
-
19 grudnia pewna kobieta przyprowadziła psa do siedziby Straży Miejskiej w centrum Poznania twierdząc, że znalazła go przywiązanego do płotu swojej posesji. Pies miał ponoć przy obroży kartkę: "Mam na imię Szakal, mam 4 lata". Strażnicy psa przyjęli, ale nie wpadli na pomysł, by spisać ową panią z imienia i nazwiska (w tej chwili toczy się przeciwko nim postępowanie dyscyplinarne). Pani odwróciła się na pięcie, a Szakal został odwieziony do schroniska. W schronisku parę dni spędził w szpitaliku, ale z braku miejsc (na 500psów miejsc w szpitaliku jest 8 ) został przekwaterowany do boksu zewnętrznego. Dziś go stamtąd zabraliśmy i odwieźliśmy do kliniki w Śremie. Szakal przejdzie tam pełną diagnostykę, na ten moment został podłączony do kroplówki. Gołym okiem widać potworne wychudzenie, przerzedzenie sierści, otarcia skóry, odleżyny, naderwany pazur, rany na uszach, wypadnięte prącie, psiak jest słaby. Co trzeba było robić by doprowadzić go do takiego stanu!!!!???? :angryy::-( Wypełnia mnie porażająca złość i bezgraniczny smutek! [IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/015.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/152/3c2864d5024b5927med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/152/4a2f4b855a9986e0med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/152/80f1d5961ceff100med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/152/86e2cf443107d0e9med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/152/7db7f78549461aa2med.jpg[/IMG][/URL] Wpłaty prosimy kierować na konto: [I][COLOR=Blue][B]Fundacja dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych "EMIR" Oddział Poznań Nip: 529-16-64-172 Konto Fundacji: Bank Śląski O/Grodzisk Maz. 80 1050 1924 1000 0023 0438 1029 tytułem - Szakal/ Champion [COLOR=Red]Wpłaty na dzień 17.02.2010 [/COLOR][/B][COLOR=Black] [/COLOR][/COLOR][/I][COLOR=Blue][COLOR=Black]Ela O 183,00 Bubullina 10,00 Anna 5031 5,00 Pliszka 55,00 Forum Bassetów 50,00 KARINA M 20,00 MAGDALENA W20,00 Ajula 15,00 FIGAT B 25,00 ANNA P 60,00 KATARZYNA S 5,00 ANNA J5,00 ALEKSANDRA Z 10,00 MAGDALENA V 40,00 VIOLETTA D 10,00 PAWEŁ T 500,00 SYLWIA B 300,00 TOMASZ R 200,00 lespaa 33,50[/COLOR][/COLOR][I][COLOR=Blue][B][COLOR=Red] [/COLOR][/B][/COLOR][/I] SYLWIA890 15,00 PATINA 10,00 XMAX3 30,00 atika 50,00 BUZIA 5,00 SYLWIA1T 25,00 el_Antifaz 25,00 GochaT 50,00 WUUKI1 10,00 kajot9 20,00 NESTOR P 20,00 JAKUB_S_ 20,00 ELŻBIETA IWONA L 50,00 Michał S 150,00 shyl 10,00 JAGODA 10053 25,00 scholastykaaa 25,00 MICHAŁ KONRAD K 200,00 agnieszka1313 5,00 ANNA O 35,00 LIDIA211 50,00 DANUTA W 50,00 Bebooczek 20,00 eeman76 10,00 kasiek _007i 50,00 FRISKET 35,0 Einsamkeit 10,00 Trolak 55,00 CLAUDUSIAAAAA 10,00 DANUTA N 100,00 GOCHNA3 20,00 AGNIESZKA S 20,00 OD FILOMANIAKÓW 300,00 DREADSERVICE 5,00 iselin79 15,00 DOROTA Z 10,00 boti_arwena 25,00 [COLOR=Red]RAZOR_OCW 5,00 [/COLOR] [COLOR=Red]MARTA P 25,00 IRMINA I H 20,00 PAOLETTA 20,00 ticon76 20,00 GOŚ 400,00[/COLOR] [COLOR=Red] TEQUILA6666 10,00 [/COLOR] [COLOR=Red]JUDYTKAAA1 20,00 Musume77 10,00 Joulo 10,00 KAJETAN D 25,00 AR-ZA 10,00 ANETA_EF 10,00 Z3BARSZA 25,00 SYLWIA W 50,00 JASIA 19 30,00 [/COLOR] [COLOR=Red]ULA103 20,00[/COLOR] [COLOR=Red]DCZN 10,00 [/COLOR][COLOR=Red]p-alessandro 10,00 realia83 5,00 dusieniek 10,00 OOZA 50,00 [/COLOR] [COLOR=Red]AEVE_MAGDALENA 50,00 [/COLOR] [COLOR=Red]Xyl_ 15,00 TOMASZ B 10,00 BJUTA 20,00 KANDJA 30,00 Joulo 5,00 PAULINA P 50,00 anazka 55,00 [/COLOR] [COLOR=Red]BRABRA1 20,00 Asiaczek 30,00 [/COLOR] [COLOR=Red]zlotowlosa997 10,00 ZDZISŁAW G 50,00 [/COLOR] [COLOR=Red]malecka0 10,00 [/COLOR] [COLOR=Red]anna-an9 5,00[/COLOR] [COLOR=Red] Mauxiont 10[/COLOR] [COLOR=Red]SYLWIA MONIKA C 50,00 [/COLOR] [COLOR=Red]kenz1 30,00 Einsamkeit 30,00 RAFAŁ Z 200,00 MAGDALENA ANNA D 20,00 Fioneczka 23,27[/COLOR] [COLOR=Red][COLOR=red] Karinsien 30zł Monika J 20zł Obarczus 87 100zł Monika P 200zł Monika KW 50zł EWA S 100,00 Forum DDB 250,00 MACIEJ O 15,00 MONIKA S 15,00 OLGIERD P 200,00 MONIKA M 20,00 KONSTANTY4 25,00 [/COLOR] [COLOR=red]MAŁGORZATA S 20,00 HANONI 25,00 AGNIESZKA P 30,00[/COLOR][/COLOR] [COLOR=Red][COLOR=red]Razem: 5611,27 (czy ktoś może przeliczyć?) [/COLOR][/COLOR] [COLOR=Blue][COLOR=Red] [B][I]Wydatki na dzień 25.02.2010 [/I][/B]Krakvet 514,50zł[/COLOR][/COLOR][I][COLOR=Blue][B][COLOR=Red] [/COLOR][/B][/COLOR][/I][COLOR=Blue][COLOR=Red]Krakvet [/COLOR][/COLOR][COLOR=Blue][COLOR=Red]509,00zł Krakvet 407,20 Krakvet 305,40[/COLOR][/COLOR][I][COLOR=Blue][B][COLOR=Red] Razem Krakvet: 1,736.10 zł [/COLOR][/B][/COLOR][/I][COLOR=Blue][COLOR=Red]Lecznica Księcia Mieszka 645zł Rachunek z lecznicy na dzień 25.02.2010 [/COLOR][/COLOR][COLOR=Red]1 859,60zł[/COLOR] [COLOR=Red][B][I]Razem koszty leczenia na dzień 31.01.2010: 4,062,74zł[/I][/B][/COLOR] [I][B] SUMA: 5,798.84 zł[/B][/I][I][COLOR=Blue][B][COLOR=Red] [/COLOR][/B][/COLOR][/I]
-
WYŻEŁ SUNIA w schronisku MA DOM /dziękuje wszystkim
GoniaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Ja myśle,ze te najważniejsze już są... Jestem ciekawa czy ten Pan z Pw dzwonił i czy był powaznie zainterowany małą...[/QUOTE] Dzwonił nie Pan, a Pani. Rozmawiało się fajnie, natychmiast też wysłałam ankietę, ale zwrotu do teraz nie mam. -
WYŻEŁ SUNIA w schronisku MA DOM /dziękuje wszystkim
GoniaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Goniu-dzwoniłam do Ciebie,ale nie odebrałaś :([/QUOTE] Nie odbieram o tej porze od nieznajomych, wybacz. Zdzwońmy się jutro. -
WYŻEŁ SUNIA w schronisku MA DOM /dziękuje wszystkim
GoniaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Gdzie dokładnie jest sunia? -
WYŻEŁ SUNIA w schronisku MA DOM /dziękuje wszystkim
GoniaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Mój nr jest ogólniedostępny: 785 03 03 03 Jutro pomyślę nad miejscem. -
WYŻEŁ SUNIA w schronisku MA DOM /dziękuje wszystkim
GoniaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
To co ustalamy? -
WYŻEŁ SUNIA w schronisku MA DOM /dziękuje wszystkim
GoniaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa'][B]Yesooo, jesteś Cudem Goniu!!! :-)[/B] [B]Justynko[/B], nie mogło stać się lepiej, nawet nie marzyłam o takiej opcji. Zmień tytuł, że potrzebny transport do Poznania, podaj trasę, że to pilne!!! Teraz dalszy konkret - czy jesteś Justynko w stanie wyrwać sunię w ciągu chwili ze schronu (jeśli pojawi się opcja transportu) i jaki to koszt!!![/QUOTE] Majguś... Nie napisałam, że przYjęłabym ją, ale przEjęłabym z miłą chęcią. Oznacza to niekoniecznie transport do Poznania, ale do hotelu, który przyjąłby małą - jeszcze nie wiem do jakiego ;) -
WYŻEŁ SUNIA w schronisku MA DOM /dziękuje wszystkim
GoniaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonikowa']Gonia, przejęłabyś ją?? Wspaniale by było :-)[/QUOTE] No przecież napisałam.... Tylko co dalej i jak z logistyką?