Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. Farcik, Ciebie nie można nie kochać wielkoludzie :) Aguś, dziękuję :*
  2. Ruda ciut przytyła i ma się dobrze - jak to Ruda - wiele jej do szczęścia nie trzeba :) Były dwa zapytania o Rudą i choć obie Panie super, to niestety Ruda nie pasowałaby do ich domów... :( Jedna z Pań zadeklarowała adopcję wirtualną. Zobaczymy...
  3. Kochane dziewczyny, dziękuję Wam, że kibicujecie Stewartowi. Stewart ma 2 chętne do adopcji domy. Myślę, że do przyszłego tygodnia wyjaśni się, czy dojdzie do adopcji.
  4. Wizyta przedadopcyjna odbędzie się jutro, a w sobotę, i tu proszę o zaciskanie kciuków, być może dojdzie do adopcji. Jeśli wizyta Państwa wypadnie pomyślnie, Farcik przeprowadzi się do Warszawy i będzie musiał zaprzyjaźnić się z końmi ;)
  5. Lusia jest w dt i rozrabia :) Dziś też dostaliśmy zrzeczenie się psów na rzecz fundacji od "podejrzanej". Znaczy to tyle, że Lusia i Zorro nie będą "dowodem w sprawie" i jako ich właściciel możemy nimi "rozporządzać". Oczywiście szukamy dla nich najwspanialszych domów!
  6. [quote name='Jurek2050']Wysyłam jeszcze post do ZG TOZ o zadziałanie. Jednak nie mogę się tak bez niczego rządzić nie swoją pocztą. I, to jest dylemat.[/QUOTE] To nie jest dylemat, to jest DRAMAT!!!
  7. [quote name='Jurek2050'] Jednak już całkowicie jestem poza info na temat TOZ (oprócz obsługiwania poczty przychodzącej , której mimo moich próśb nie chcą ode mnie odebrać i muszę forwardować [/FONT][FONT=Times New Roman]:smile: [/FONT][FONT=Times New Roman]) . [/FONT] Może będzie Pan forwardował te maile do nas, to może zwierzęta w opresji doczekają się interwencji, co? Kontakt znajdzie pan na www.glosemzwierzat.pl
  8. Potrzebuję 2 młode DONki psa i sukę (po sterylce oczywiście) do sprawdzonego domu w Poznaniu. Czy macie takie?
  9. [quote name='conceited']no co za dziad:angryy: dlaczego się nie spodobał?[/QUOTE] Dziad się Telimence nie spodobał, nie dziadowi pies;)
  10. [quote name='Wiktor z Warszawy']Proszę uprzejmie o podanie składu nowego Zarządu TOZ Okręg Poznań. Kto jest Kierownikiem schroniska w Swarzędzu.?[/QUOTE] Ponoć wybory się nie odbyły, bo Okręg ma być zlikwidowany... Do zarządu TOZ Poznań weszli: Krzysztof x - prezes Waldemar Beyme - wice Żona Krzysztofa x - jako skarbnik X - bo nie pamiętam nazwiska - postaram się dopytać.
  11. Wielkie ufffffffffffffff :) Jutro omówię z dr powrót Lusieńki na tymczas, stęskniony z rezsztą ;)
  12. [quote name='furciaczek']Goniu, i co udalo sie znalezc DT dla tego psiaka o ktorym wpsominalas ostatnio? Poza Mozartowa to nic mi do glowy nie przyszlo nadal niestety;/[/QUOTE] Niestety nie :( Baxter pojechał do innego hotelu :(
  13. Bardzo mi przykro Jaanko, ale zapadła decyzja o uśpieniu Dziadunia. Dla Niego już nic nie da się zrobić i nie wolno pozwolić na cierpienie, które ewidentnie jest Jego udziałem. Dziś Jego światełko zgaśnie.
  14. [quote name='Telimenka']Niby jutro ma sie odezwac Pan,zainteresowany Zorrinkiem. Zobaczymy co z tego wyiknie. )[/QUOTE] Ale wiesz Telimenko, że ten Pan musi przejść naszą procedurę adopcyjną, tak? Nie możesz go wydać bez konsultacji z nami...
  15. Hercules dziś zmienił adres zamieszkania. Z jednego hotelu przeprowadził się do innego.
  16. Telimenko, dostałam maila, że kurier przyjedzie jutro. W razie czego ma Twój nr. tel. Jak się ma nasz przystojniak?
  17. [quote name='Helga&Ares'] Dzisiaj niestety nie było kupy :([/QUOTE] Co za licho?? I co teraz?? Nie mogę zrozumieć dlaczego tak się dzieje :(
  18. [quote name='ewa wanat']Jak to wszystko czytam to włos się jeży na glowie... [B]Pies miał niby[/B] zdiagnozowaną parwowirozę, infekcję dróg oddechowych, jest leczony dopiero kilka dni, a już któryś raz z rzędu ma zmieniony antybiotyk...[B]na to wszystko niby[/B] nie może zrobić kupy(przy przy parwowirozie z psa leci prawie jak z kranu i ma bolesne parcia, ale to nie to samo co koprostaza i przeciwskazane sa jakiekolwiek lewatywy, o siemieniu lnianym nie wspomnę) Poza tym czytam, że podajecie mu rapidexon!!!Makabra! Kto podaje długodziałający steryd ( a deksametazon do takich należy) przy ciężkiej infekcji, a przy dwóch współistniejących infekcjach już nie wspomnę. Przed podaniem leku naprawdę należy chociaż ulotkę przeczytać. Owszem, pies trudniej oddycha, ale steryd naprawdę na to nie pomoże. Cięższy oddech jest konsekwencją kwasicy, a na to są skuteczne inne środki, przede wszystkim wodorowęglan sodu, ale wiellu lekarzy boi się go stosować, bo trzeba wiedzieć jak. Wniosek: Pies jest albo źle zdiagnozowany , albo źle leczony, albo jedno i drugie. A wy jeszczeza to słono płacicie.[/QUOTE] Jeśli chodzi o Lusię nic nie jest na NIBY. Trudno mi się odnieść do Twojego postu ponieważ nie jestem weterynarzem. Wiem jednak, że sunia MA parwo ponieważ miała zrobiony test, który potwierdził tę chorobę bardzo szybko i jednoznacznie. Zdjęcie rtg płuc też nie pozostawia wątpliwości co do zapalenia. Owszem, co wet to inne postępowanie, a Lusia odwiedziła w sumie 3 gabinety lekarskie. Do innego miasta wieźliśmy ją świadomie, bo wiedzieliśmy, że tam otrzyma opiekę 24h. I śmiem jeszcze twierdzić, że gdyby tam nie pojechała, to by już nie żyła - bo ona umierała! I jakiekolwiek leki zostały podane, widać po psie, że są skuteczne, bo mała ma się lepiej i z rokowania złego przeszliśmy do rokowania ostrożnie optymistycznego. A co do lewatywy, to gdyby jej nie dostała, obawiam się, że by pękła, nie wspominając o towarzyszącym cierpieniu. EOT
  19. Wybory do poznańskiego TOZ już się odbyły. SK nie weszła w skład zarządu, choć nowy p. prezes jes w nią wpatrzony jak w obrazek...
  20. [quote name='Telimenka']W takim razie po powrocie z pracy na pewno uderzę! ;) [B]Goniu[/B] a powiedz mi jak z karmą dla Zorro? ;).[/QUOTE] Powinna dojechać w środę.
  21. [quote name='mariamc']Chyba jednak nasze "pitolenie" ma znaczenie. Wątek o klatowisku Harłacza w Białogardzie (wejść ponad 31tys,) został właśnie, bez słowa wyjaśnienia ,przeniesiony do archiwum. Nie ma wątku , nie ma tematu?[/QUOTE] Nie do wiary.....
  22. [quote name='Telimenka']Podniosę się z prośba o tekst do ogłoszeń :):) Jest ktoś obdarzony poetyckim zmysłem? ;)[/QUOTE] Musisz uderzyć do Helga&Ares ;)
  23. [quote name='jaanka']Może ktoś jeszcze pamięta weterana z Krzyczek . Grosz do grosza , jakieś fanty na bazarki . Oktawia jest już na Dogo , to ona Dziadka wypatrzyła , jeżeli chcesz to mogę napisać pw. do Niej . Im więcej nas tym szanse rosną .[/QUOTE] Napisz do Niej. Co racja to racja.
×
×
  • Create New...