Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. I jeszcze mamy młodą biszkoptową labkę ...
  2. Pod naszą opiekę trafił kolejny westie z poznańskiego schroniska. Więcej info później.
  3. [quote name='ata']To oni mają sprawę w sądzie ?[/QUOTE] P. prezes TOZ pozwała Fundację Emir o zniesławienie ;)
  4. Ja zapytam na zbliżającej się rozprawie ;)
  5. [quote name='SkarpetKa']To co Ruda wyprawia ze swoimi uszkami jest niesamowite! ;)[/QUOTE] Nio, jest bezkonkurencyjna :)
  6. [quote name='Aga Canciowa'] Rozwiewając również wątpliwości Gosi co do orientacji Farciny ;) - informuje, że Fart zdecydowanie jest hetero :) Na szczęście nie natrętnym :P[/QUOTE] Oooooooooooo,to mnie bardzo cieszy :-D
  7. Paulinko, nie mogę się napatrzeć na te fotki!!!! Wspaniała robota!!!! Dziękuję :Rose::Rose::Rose: No i na samego Stewarta Malutkiego - on jest przeeeepięęęęknyyyyy :loveu:
  8. Chyba wszyscy ogłaszają Victora... A Victor chyba dobrze się ma, bo p. Janek nie alarmuje ;) Info są skąpe, ale wierzę, że nic złego się nie dzieje. Nie zmienia to faktu, że czas się kurczy i za chwilę Victor nie będzie się miał gdzie podziać :(
  9. Brzydul Oli pozdrawia swoich fanów ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TcBiYCgHz-I/AAAAAAABJ24/UpMcUfnkWYw/s600/DSC_0159.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TcBiY3O_3KI/AAAAAAABJ28/Jiz6fhPVjTQ/s600/16.JPG[/IMG] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TcBiWSLkSdI/AAAAAAABJ2s/TY0vOTaUn3w/s600/DSC_0156.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TcBiVraJEFI/AAAAAAABJ2o/6fNb7_tihKE/s600/DSC_0155.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TcBiTssvXiI/AAAAAAABJ2g/ZsoMRLp5s0U/s600/DSC_0141.JPG[/img]
  10. A tymczasem Tytus kwitnie bezdomnie w hoteliku... [img]https://lh5.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TcBifRvvIVI/AAAAAAABJ3c/YD4qDiEObig/s600/DSC_0007.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TcBigwBlRMI/AAAAAAABJ3k/rxoQhxQCEfM/s600/DSC_0179.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TcBik7QwydI/AAAAAAABJ34/wwY-pGcoMO4/s600/DSC_0196.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TcBipSSZUqI/AAAAAAABJ4U/LeXcrpIshbE/s600/5.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TcBiqbyI8YI/AAAAAAABJ4Y/k0zYc21lWO8/s600/6.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TcBirR_WtTI/AAAAAAABJ4c/Nk5Rhj7Egsw/s600/7.JPG[/img]
  11. Ruda tuż przed Swiętami Wielkiej Nocy została wysterylizowana :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TVLZSX5bVZI/AAAAAAABJ44/ENRIzdD30fc/s600/P2080016.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TcBoppKr7YI/AAAAAAABJ5E/T6w9_lYDdAs/s600/DSC_0021.JPG[/IMG] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TcBonEVW1_I/AAAAAAABJ48/fuNOuAqGPyU/s600/DSC_0049.JPG[/img] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TcBooQET4SI/AAAAAAABJ5A/x6P5-BEauc4/s600/DSC_0063.JPG[/IMG]
  12. A ja się martwię, że nie ma żadnego odzewu na ogłoszenia o dt/ds dla Victora, a zegar bije... :(
  13. Tak, widziałam :( Bardzo bulwersująca sprawa. Wypowiedziałam się na wątku...
  14. Zuzia nadal jest na antybiotyku, ale jest poprawa, więc trochę odetchnęłam :) Poza tym urosła, ma chyba ze 4 kg :) I nadal jest najsłodsza na świecie :) Walczymy obecnie z paskudnym nawykiem rzucania się na rowerzystów, biegaczy i z wielbicielami nordic walking. Jeszce nie mogę powiedzieć, że nam się udało, ale Zuzia jest pojętna i chyba skumała, że jej nie wolno. Reaguje na tę komendę, ale i tak zapinam ją na smycz po akcji ostrego rzucenia się na łydki znajomego pana ;( Ogłoszenia Isadorki są o tyle skuteczne, że ludzie piszą... Niestety na razie nie wytypowałam odpowiedniego dla Zuzi domu, co chyba wszystkie przewidziałyście od początku. Nie znaczy to, że chcę ją zatrzymać, choć, jak się okazuje, serce mam pojemne ;) Ja muszę ją oddać ale na żaden kompromis nie pójdę. To musi być ten jedyny, wyśniony, wymarzony dom. Zaliczyłyśmy już z Zuzią kilka wpadek, tzn. wizyt przedadopcyjnych, które okazały się fiaskiem :( A mała jakby rozumiała w czym rzecz, bo za każdym razem po powrocie do domu odtańcowywała taniec radości i miłości do mnie i TZta.
  15. [quote name='Helga&Ares']A jak juz sierść odrosnie, to będą z nich piękne psy![/QUOTE] Czyli to 2 samce (wcześniej trudno było ustalić)... Ile mogą mieć lat, wiesz coś Domi? No i w ogóle jak się mają... pisz baby!
  16. Nie rozpoznaję ich po tym strzyżeniu... Biedne łysolki...
  17. Psiaki zostały odwiezione do kliniki, gdzie przejdą podstawowe badania i zabiegi higieniczne... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXli6Z6YKI/AAAAAAABJs4/Gw3NLsCVapY/s600/DSC01817.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXl146ljAI/AAAAAAABJuU/moV4_B-OGyA/s600/DSC01814.JPG[IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXlmxypLvI/AAAAAAABJtM/L-ddP_-55_Q/s600/DSC01821.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXlcIDIHRI/AAAAAAABJsM/b2FYdpCbU_g/s600/DSC01797.JPG[/IMG]
  18. [img]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXj2DX9xvI/AAAAAAABJpE/gxG64iU9OLY/s600/P4210103.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXj5_fyYvI/AAAAAAABJpU/MUss5Iv-UDU/s600/P4210108.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXj9nSpdyI/AAAAAAABJpk/FakNOQNE98I/s600/P4210112.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXkFvoh1AI/AAAAAAABJqE/SMvfNO3q4qk/s600/P4210120.JPG[/img]
  19. W Wielki Piątek pojechaliśmy tam ponownie, tym razem ze Strażą Miejską, ponieważ od Sołtysa wsi dowiedzieliśmy się, że właścicilele nie dostosowali się do żadnych zaleceń, a psy dalej są zdane na łaskę sąsiadów. W mieszkaniu właścicieli zastaliśmy starszą panią z prawdopodobnie bratem tych psów, pięknie ostrzyżonym, pachnącym, w pięknej obroży i na pięknej smyczy. Po uzyskaniu zrzeczenia zapytałam ową kobietę dlaczego ten pies jest taki zadbany, a tamte w kojcu nie... Usłyszałam, że tamte nie są ich, że 5 lat temu się przybłąkały i że oni nie mają czasu się nimi zajmować. Omalże nie padłam trupem. Pół wsi towarzyszyło nam, gdy wreszcie zabieraliśmy kudłacze z ich więzienia... Tu wnętrze komórki: [img]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXkJbAc4pI/AAAAAAABJqY/AbeOJnBixBY/s600/P4210125.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXkKE-bDII/AAAAAAABJqc/hdLQV89R79U/s600/P4210126.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXkMAwO-wI/AAAAAAABJqk/ZonLHfVc1zc/s600/P4210128.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXkMyGQ6HI/AAAAAAABJqo/tjkA9hgU4yg/s600/P4210129.JPG[/img]
  20. Tuż przed Świętami dostaliśmy informację o tragicznej sytuacji 2 kudłaczy mieszkających w jednej z wsi pod Swarzędzem (Wlkp.) Z relacji świadków wynika, że gehenna tych 2 psów trwała przynajmniej 5 lat. W międzyczasie przewijały sie tam inne dorosłe osobniki, rodziły się szczenięta, jednak te nie przetrwały i padły z głodu, wycieńczenia i chorób. Mieszkańcy wsi próbowali wpłynąć na właścicieli psów by o nie zadbali, jednak ich prośby trafiały w próżnię bezduszności. Wzywana kilkakrotnie Straż Miejska odjeżdżała z kwitkiem, twierdząc, że warunki nie są aż tak złe i zagrożenia życia tam nie ma... A psy jakoś egzystowały dzięki mieszkańcom wsi, którzy przynosili im resztki ze stołu, okazjonalnie podawali wodę do picia sposobem, bo miski tam nie było przez długi czas. Po naszej pierwszej interwencji ktoś wrzucił do kojca stary garnek, który służył i do podawania jedzenia i wody... :shake: [img]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXlIqNoehI/AAAAAAABJrY/hAayaxjR8NU/s600/DSCF6671.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXlGnnN1EI/AAAAAAABJrQ/3HxuqzQ3AH8/s600/DSCF6667.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXlH99tmKI/AAAAAAABJrU/ykzFYWRNz7o/s600/DSCF6665.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXlFLP33uI/AAAAAAABJrM/VFh-VIXrsPM/s600/DSCF6660.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXkPWa_CNI/AAAAAAABJq0/y_nHDytT2ao/s600/P4210132.JPG[/img]
  21. Znów jestem po nieprzespanej nocy, bo Zuzia się tak strasznie dusiła. Już 3 tydzień je antybiotyk, a choroba nie ustępuje. Dziś chyba znów odwiedzimy weta... Czy ktoś z Was miał u siebie przypadek kaszlu kenelowego? Jak długo to ma jeszcze trwać??
  22. To chyba lasek Marceliński ;) Kikaka, dobrze, że nie widziałaś smutnej Zojki w schronisku.... Tak się cieszę, że jej się udało :) !!!
  23. Pięknego zajączka nam zafundowałaś kikaka :) Dziękujemy !!!! Wesołych Świąt!!!
×
×
  • Create New...