-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
I jeszcze mamy młodą biszkoptową labkę ... -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
Pod naszą opiekę trafił kolejny westie z poznańskiego schroniska. Więcej info później. -
[quote name='ata']To oni mają sprawę w sądzie ?[/QUOTE] P. prezes TOZ pozwała Fundację Emir o zniesławienie ;)
-
Ja zapytam na zbliżającej się rozprawie ;)
-
Ruda - wygrala walke o zycie, my walczymy o finansowe przetrwanie :(
GoniaP replied to conceited's topic in Już w nowym domu
[quote name='SkarpetKa']To co Ruda wyprawia ze swoimi uszkami jest niesamowite! ;)[/QUOTE] Nio, jest bezkonkurencyjna :) -
[quote name='Aga Canciowa'] Rozwiewając również wątpliwości Gosi co do orientacji Farciny ;) - informuje, że Fart zdecydowanie jest hetero :) Na szczęście nie natrętnym :P[/QUOTE] Oooooooooooo,to mnie bardzo cieszy :-D
-
Łysy westie Fuks/Mucho/Stewart w cudownym domu w Szczecinie!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Paulinko, nie mogę się napatrzeć na te fotki!!!! Wspaniała robota!!!! Dziękuję :Rose::Rose::Rose: No i na samego Stewarta Malutkiego - on jest przeeeepięęęęknyyyyy :loveu: -
Fafel CC już w nowym domu. Dziękuję Furciaczek :)
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Kiedy wycieczka Fur?? -
Chyba wszyscy ogłaszają Victora... A Victor chyba dobrze się ma, bo p. Janek nie alarmuje ;) Info są skąpe, ale wierzę, że nic złego się nie dzieje. Nie zmienia to faktu, że czas się kurczy i za chwilę Victor nie będzie się miał gdzie podziać :(
-
Tytus, piękny 5-cio letni husky z charakterem - w ds :)
GoniaP replied to conceited's topic in Już w nowym domu
Brudny, ale zadowolony ;) -
Brzydul Oli pozdrawia swoich fanów ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TcBiYCgHz-I/AAAAAAABJ24/UpMcUfnkWYw/s600/DSC_0159.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TcBiY3O_3KI/AAAAAAABJ28/Jiz6fhPVjTQ/s600/16.JPG[/IMG] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TcBiWSLkSdI/AAAAAAABJ2s/TY0vOTaUn3w/s600/DSC_0156.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TcBiVraJEFI/AAAAAAABJ2o/6fNb7_tihKE/s600/DSC_0155.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TcBiTssvXiI/AAAAAAABJ2g/ZsoMRLp5s0U/s600/DSC_0141.JPG[/img]
-
Tytus, piękny 5-cio letni husky z charakterem - w ds :)
GoniaP replied to conceited's topic in Już w nowym domu
A tymczasem Tytus kwitnie bezdomnie w hoteliku... [img]https://lh5.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TcBifRvvIVI/AAAAAAABJ3c/YD4qDiEObig/s600/DSC_0007.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TcBigwBlRMI/AAAAAAABJ3k/rxoQhxQCEfM/s600/DSC_0179.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TcBik7QwydI/AAAAAAABJ34/wwY-pGcoMO4/s600/DSC_0196.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TcBipSSZUqI/AAAAAAABJ4U/LeXcrpIshbE/s600/5.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TcBiqbyI8YI/AAAAAAABJ4Y/k0zYc21lWO8/s600/6.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TcBirR_WtTI/AAAAAAABJ4c/Nk5Rhj7Egsw/s600/7.JPG[/img] -
Ruda - wygrala walke o zycie, my walczymy o finansowe przetrwanie :(
GoniaP replied to conceited's topic in Już w nowym domu
Ruda tuż przed Swiętami Wielkiej Nocy została wysterylizowana :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TVLZSX5bVZI/AAAAAAABJ44/ENRIzdD30fc/s600/P2080016.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TcBoppKr7YI/AAAAAAABJ5E/T6w9_lYDdAs/s600/DSC_0021.JPG[/IMG] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TcBonEVW1_I/AAAAAAABJ48/fuNOuAqGPyU/s600/DSC_0049.JPG[/img] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TcBooQET4SI/AAAAAAABJ5A/x6P5-BEauc4/s600/DSC_0063.JPG[/IMG] -
A ja się martwię, że nie ma żadnego odzewu na ogłoszenia o dt/ds dla Victora, a zegar bije... :(
-
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
Tak, widziałam :( Bardzo bulwersująca sprawa. Wypowiedziałam się na wątku... -
Zuzia, a raczej Kurzy Orzeł, w końcu Ciaciuś - odeszła do Nieba.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Zuzia nadal jest na antybiotyku, ale jest poprawa, więc trochę odetchnęłam :) Poza tym urosła, ma chyba ze 4 kg :) I nadal jest najsłodsza na świecie :) Walczymy obecnie z paskudnym nawykiem rzucania się na rowerzystów, biegaczy i z wielbicielami nordic walking. Jeszce nie mogę powiedzieć, że nam się udało, ale Zuzia jest pojętna i chyba skumała, że jej nie wolno. Reaguje na tę komendę, ale i tak zapinam ją na smycz po akcji ostrego rzucenia się na łydki znajomego pana ;( Ogłoszenia Isadorki są o tyle skuteczne, że ludzie piszą... Niestety na razie nie wytypowałam odpowiedniego dla Zuzi domu, co chyba wszystkie przewidziałyście od początku. Nie znaczy to, że chcę ją zatrzymać, choć, jak się okazuje, serce mam pojemne ;) Ja muszę ją oddać ale na żaden kompromis nie pójdę. To musi być ten jedyny, wyśniony, wymarzony dom. Zaliczyłyśmy już z Zuzią kilka wpadek, tzn. wizyt przedadopcyjnych, które okazały się fiaskiem :( A mała jakby rozumiała w czym rzecz, bo za każdym razem po powrocie do domu odtańcowywała taniec radości i miłości do mnie i TZta. -
W Wielki Piątek narodziły się na nowo - 2 kudłacze...
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga&Ares']A jak juz sierść odrosnie, to będą z nich piękne psy![/QUOTE] Czyli to 2 samce (wcześniej trudno było ustalić)... Ile mogą mieć lat, wiesz coś Domi? No i w ogóle jak się mają... pisz baby! -
W Wielki Piątek narodziły się na nowo - 2 kudłacze...
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Nie rozpoznaję ich po tym strzyżeniu... Biedne łysolki... -
W Wielki Piątek narodziły się na nowo - 2 kudłacze...
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Psiaki zostały odwiezione do kliniki, gdzie przejdą podstawowe badania i zabiegi higieniczne... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXli6Z6YKI/AAAAAAABJs4/Gw3NLsCVapY/s600/DSC01817.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXl146ljAI/AAAAAAABJuU/moV4_B-OGyA/s600/DSC01814.JPG[IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXlmxypLvI/AAAAAAABJtM/L-ddP_-55_Q/s600/DSC01821.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXlcIDIHRI/AAAAAAABJsM/b2FYdpCbU_g/s600/DSC01797.JPG[/IMG] -
W Wielki Piątek narodziły się na nowo - 2 kudłacze...
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[img]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXj2DX9xvI/AAAAAAABJpE/gxG64iU9OLY/s600/P4210103.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXj5_fyYvI/AAAAAAABJpU/MUss5Iv-UDU/s600/P4210108.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXj9nSpdyI/AAAAAAABJpk/FakNOQNE98I/s600/P4210112.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXkFvoh1AI/AAAAAAABJqE/SMvfNO3q4qk/s600/P4210120.JPG[/img] -
W Wielki Piątek narodziły się na nowo - 2 kudłacze...
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
W Wielki Piątek pojechaliśmy tam ponownie, tym razem ze Strażą Miejską, ponieważ od Sołtysa wsi dowiedzieliśmy się, że właścicilele nie dostosowali się do żadnych zaleceń, a psy dalej są zdane na łaskę sąsiadów. W mieszkaniu właścicieli zastaliśmy starszą panią z prawdopodobnie bratem tych psów, pięknie ostrzyżonym, pachnącym, w pięknej obroży i na pięknej smyczy. Po uzyskaniu zrzeczenia zapytałam ową kobietę dlaczego ten pies jest taki zadbany, a tamte w kojcu nie... Usłyszałam, że tamte nie są ich, że 5 lat temu się przybłąkały i że oni nie mają czasu się nimi zajmować. Omalże nie padłam trupem. Pół wsi towarzyszyło nam, gdy wreszcie zabieraliśmy kudłacze z ich więzienia... Tu wnętrze komórki: [img]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXkJbAc4pI/AAAAAAABJqY/AbeOJnBixBY/s600/P4210125.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXkKE-bDII/AAAAAAABJqc/hdLQV89R79U/s600/P4210126.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXkMAwO-wI/AAAAAAABJqk/ZonLHfVc1zc/s600/P4210128.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXkMyGQ6HI/AAAAAAABJqo/tjkA9hgU4yg/s600/P4210129.JPG[/img] -
Tuż przed Świętami dostaliśmy informację o tragicznej sytuacji 2 kudłaczy mieszkających w jednej z wsi pod Swarzędzem (Wlkp.) Z relacji świadków wynika, że gehenna tych 2 psów trwała przynajmniej 5 lat. W międzyczasie przewijały sie tam inne dorosłe osobniki, rodziły się szczenięta, jednak te nie przetrwały i padły z głodu, wycieńczenia i chorób. Mieszkańcy wsi próbowali wpłynąć na właścicieli psów by o nie zadbali, jednak ich prośby trafiały w próżnię bezduszności. Wzywana kilkakrotnie Straż Miejska odjeżdżała z kwitkiem, twierdząc, że warunki nie są aż tak złe i zagrożenia życia tam nie ma... A psy jakoś egzystowały dzięki mieszkańcom wsi, którzy przynosili im resztki ze stołu, okazjonalnie podawali wodę do picia sposobem, bo miski tam nie było przez długi czas. Po naszej pierwszej interwencji ktoś wrzucił do kojca stary garnek, który służył i do podawania jedzenia i wody... :shake: [img]https://lh4.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXlIqNoehI/AAAAAAABJrY/hAayaxjR8NU/s600/DSCF6671.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXlGnnN1EI/AAAAAAABJrQ/3HxuqzQ3AH8/s600/DSCF6667.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXlH99tmKI/AAAAAAABJrU/ykzFYWRNz7o/s600/DSCF6665.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXlFLP33uI/AAAAAAABJrM/VFh-VIXrsPM/s600/DSCF6660.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TbXkPWa_CNI/AAAAAAABJq0/y_nHDytT2ao/s600/P4210132.JPG[/img]
-
Zuzia, a raczej Kurzy Orzeł, w końcu Ciaciuś - odeszła do Nieba.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Znów jestem po nieprzespanej nocy, bo Zuzia się tak strasznie dusiła. Już 3 tydzień je antybiotyk, a choroba nie ustępuje. Dziś chyba znów odwiedzimy weta... Czy ktoś z Was miał u siebie przypadek kaszlu kenelowego? Jak długo to ma jeszcze trwać??