Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. Kasiu, w wydarzeniu na FB powinna się znaleźć informacja o tym gdzie i o której się zbieramy.
  2. Mr. Big Pierwotne przypuszczenia co do mocznicy nie potwierdziły się, parametry krwi są w normie. Miał też zrobione rtg w narkozie. Zdjęcia ujawniły zaawansowaną spondylozę, więc chłopak ma jakieś 6-7 lat. Ma zaburzenia neurologiczne, zaburzenia ruchu, innochód. Dostał leki wspomagające układ nerwowy i inne. W międzyczasie miał też skręt żołądka :( ale na szczęście na dyżurze dr. Piotra. Jeśli leczenie nie przyniesie efektu trzeba rozważyć konsultację u neurologa i zrobić tomografię odcinka szyjnego kręgosłupa lub chociaż cyfrowy rtg.
  3. Lusia i Zorro znalazły domy!!! :B-fly::bigok::sweetCyb:
  4. Trzymam kciuki za chłopaka. Jeśli ktoś ma go uratować, to właśnie dr. Piotr C. z Veticusa.
  5. Ale się cieszę! Obydwa dzieciaki po przejściach będą już w swoich domach :)
  6. Danusiu, czego potrzebujecie dla Małgosi??
  7. [quote name='JJD']A problem jest w tym, że nie ma DT, czy w tym, że nie ma DT za akceptowalną cenę?[/QUOTE] Problem w tym, że nie ma odpowiedzialnego dt. [quote name='rytka']goniu dzis siora zamawiala w aptece krople robione z cyklosporyna o ktorych Ci wspomniałam i okazuje sie ,ze robią rozne - akurat Atos bierze 1,5% cyklosporyny ale inne proporcje tez sa mozliwe do zrobienia bo jak siora zamawiala to aptekarka pytala ile procentowe;)[/QUOTE] Tak, już do tego doszłam Rytko, tylko nic nie pisałam, bo dnia na wszystko nie starcza ;) Ale chyba dobrą wiadomością jest to, że po niecałym tygodniu podawania maści, oczy Misieńki wyglądają troszkę lepiej, mam nadzieję, że tak jest faktycznie i nie jest to moje złudzenie...
  8. [quote name='Helga&Ares'] Dzisiaj zagryzłby kota, udało mi się go opanować ale ciekawie nie było. Jutro kolejne wieści[/QUOTE] Co za paskud!
  9. Mimo iż nikt, no prawie nikt tu nie zagląda, to ja i tak będę pisała o Misi. Sunia naprawdę potrzebuje pomocy... :placz: I na nią zasługuje! Jest typowo domową sunią. Czy wiecie, że ona nie wypróżnia się w boksie?? Biedna Misia cały dzień soię wstrzymuje, czeka na ten krótki "spacer" kiedy przyjeżdżamy do niej wieczorem by zapodać do oczu maść... Pracownik schroniska idzie po nią, a ona pierwsze co, to ciągnie na trawnik... Dopiero potem przychodzi się przywitać, ładnie siada, daje sobie zapuścić do oczu maść bo wie, że zaraz choć chwilkę pobiega bez smyczy... Boże jak ona się cieszy, jak pięknie uśmiecha... Serducho mam w kawałkach i wyję z powodu własnej bezsilności :placz:
  10. [quote name='piesia']To trzymam kciuki i dzięki za zaangażowanie się w sprawę suni . Wstrzymam się na razie z ogłoszeniami .[/QUOTE] Nie wstrzymuj się, działaj, tzn. dzialajmy dwutorowo.
  11. Tak, właśnie tak.
  12. Ja uważam, że mimo wszystko, trzeba podjąć próbę rozmowy z właścicielką firmy. Chętnie to zrobię w przyszłym tygodniu.
  13. [quote name='Isadora7']odświeżamy po dłuższej nieobecności (chyba sie czas do r0oboty wziąć)[/QUOTE] Twoja nieobecność w necie była nie do zniesienia! A teraz: "do roboty!" :diabloti:
  14. Mam nadzieję, że ta dysplazja się doktorowi przyśniła. Za dużo nieszczęść jak na 1 psiaka... Czardasz uzbierał 215zł, za co bardzo dziękujemy ale prosimy, błagamy wręcz, o jeszcze...
  15. No mówiłam, że to sunia, to mi wmawiali, że to pies :obrazic: Cieszę się, że choć mała już bezpieczna choć wściekła jestem, że nie podjechaliśmy o ten dzień wcześniej :(
  16. Dziękuję Agnieszko za dobre chęci, ale nie stać nas na kolejny hotelik... Szukamy dt, najlepiej w Poznaniu lub okolicach, żebyśmy mieli Misię pod kontrolą. A Misia jest cudowna i mądra... Ktoś ewidentnie z nią pracował, ale dlaczego porzucił przyjaciółkę?? Bo nie chciał jej leczyć?? Bo nie wygląda "ładnie"?? :( Misia już 2 dzień ma biegunkę. Biedna Misia :( Stale o niej myślę. Niestety, mimo naszych starań, nikt nie zgłosił chęci wzięcia jej do dt. Mogłaby dołączyć do stada, ona jest cudownie łagodna...
  17. [quote name='kmk']Pomocy! Akcja Oli na Facebook'u powiodła się. Dostaję już maile w sprawie kotków i nie wiem co odpowiadać, komu rezerwować, komu nie. [B]Ja to tylko od psów![/B] Sam nie dam rady! Nawet nie wiem kiedy je można wydać.[/QUOTE] Oj Krzysiu, Krzysiu, ale się uśmiałam :evil_lol: Mam nadzieję, że ciotki od kotów Ci pomogą, a te piękne kociaki w mig pójdą do nowych domów ;)
  18. Misia w boksie gaśnie :( Poza nim jest radosną, kochaną sunią. W tym tygodniu mamy dyżur wieczorny... Tzn. że Tamara (opiekunka schroniskowa) jest odpowiedzialna za to, by podać Misi maść rano, a my wieczorem. Czasami można spuścić Misię ze smyczy... Jest wtedy taka radosna.... Misia jest szkolona... Umie wiele komend, na przykład "siad", "leżeć", "daj głos", "do mnie".... Modlę się o dt dla Niej...
  19. 53 zdjęcia dla Was: [url]https://picasaweb.google.com/Bolutojo/RudziaZAncucha?authuser=0&feat=directlink[/url] .
  20. Ale super wieści :) Ciotki i wujkowie, a zajrzyjcie do naszej Misi, bo nikt jej nie odwiedza, a też potrzebuje pomocy :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/210840-Misia-sunia-ON-z-pozna%C5%84skiego-schroniska-nie-musi-straci%C4%87-wzroku-w-wieku-4-lat-SOS[/url]!
  21. Akrum, my możemy jedynie pomóc finansując wizytę u dr. Dąbrowskiego - transport i inne w Waszej gestii...
  22. Kuracja Optimune rozpoczęła się wczoraj.
×
×
  • Create New...