Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. Badanie umówione na 9tą.
  2. [quote name='majqa']Podlizno Jedna!!! Nie kop leżącego, w wolnym tłumaczeniu mnie. ;-)[/QUOTE] Obiecuję, że przekażę mu jutro dobrą energię, również od Ciebie. Dobranoc Champ, dobranoc tym, którzy są z nami. Przesyłajcie dobre fluidy!
  3. [quote name='majqa']Jak diabli zazdroszczę Domi tej możliwości... :-)[/QUOTE] Ja jutro go też będę całować i lulać :)
  4. [quote name='__Lara']Nie żartujcie sobie z majqi :x :rofl:[/QUOTE] A co? Majga świętą Krową jest?? :diabloti::eviltong::evil_lol:[SIZE=1] Dla wielu jest :oops: [/SIZE]
  5. [quote name='majqa'] upłynęło już tyle wody, a na Jadzi zależy mi do tego stopnia, że solidny, psychiczny survival będzie czekał chętnego, jeśli się pojawi. Oczywiście nie zakładam z góry, że nie sprosta.[/QUOTE]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pewno ja nawet bym nie sprostała :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. Kto wie? Może Majguś znajdzie się to jedyne serce na które czeka Jadzia?
  7. Dziś nie dostał jedzonka :( Jutro rano jeszcze kroplówka i w drogę. Trzymajcie kciuki za niego, a ten, kto wierzy, niech się za niego pomodli....
  8. [quote name='majqa']Może to moje pobożne życzenie ale Champ ma już tę iskierkę w oczkach, której dotąd mu brakowało. Ma zupełnie inne, pełniejsze życia spojrzenie.[/QUOTE] Też to zauważyłam... Niestety dziś znów wymiotował :( Ale spojrzenie inne, a tę mordkę to bym mogła zjeść, taki jest słodki z tym zmarszczonym czołem...
  9. [quote name='majqa'] Smyczku, wybraniec Jadziolka jest jeden - mąż. :-) To bardzo wzruszający widok.[/QUOTE] Dobrze, że wybranką Męża jesteś Ty ;)
  10. [quote name='ms_arwi']Bo przykladowo widza u kogos innego pieknego psa i potem sami chca takiego samego... A jak juz go maja, to okazuje sie, ze pies ten jest nie tylko piekny ale i wymaga czasu, pieniedzy, milosci, uwagi i calej masy rzeczy, ktorej oni nie maja, nie chca, nie zamierzaja dac. Albo i z wielu innych powodow pewnie...[/QUOTE] Syndrom szczeniaczka pod choinkę... Wg. mnie powinno istnieć coś takiego jak licencja na posiadanie psa, z całym biurokratycznym nonsensem i egzaminami włącznie.
  11. [quote name='fioneczka'] mam nadzieję że uda się żyć i jemu i mojej kruszynce ... że stanie się cud[/QUOTE] Fioneczko, ja też jestem niespokojna, też się martwię ale wciąż wierzę, że się uda... Fionka przynajmniej ma Ciebie... Champ jest niczyj.
  12. [quote name='MonikaP']Matko, czego ja dożyłam ....Gonia lulająca pitbulla:crazyeye:....[/QUOTE] Człowiek się starzeje i dziczeje :eviltong:
  13. Justyna, zaczynam Ci słać na maila oferty.
  14. [quote name='Helga&Ares']Lulać Champa? Biorąc pod uwagę jego gabaryty, to raczej niemożliwe;)[/QUOTE] No ja bym dała radę :roflt:
  15. Dziewczyny przeżyły, a psiak już w nowym domu, w dodatku po kąpieli. Dziękuję Wam za wszystko:buzi:
  16. Mam potencjalny ds, a na razie cieplusi dt u mojej wolontariuszki, która m. in miała Petrę i jeszcze parę innych flatopodobnych. Sama jest Norweżką i adoptowała na stałe niejaką Pumę (Passitę) z Elbląga, ale ona jest już w jej domu rodzinnym w Norwegii, a dziewczyuna tęskni za czarnym futrem ;)
  17. Wszystko ustalone i zaraz pos kończeniu kwarantanny i kastracji, psiak będzie Poznaniakiem :)
  18. [quote name='jkp'] Ania moze namoewie DT do napisania rozprawki pt " HOUSE w domu " i z tego cos wybierzesz ? I co myslicie ,zeby to imie HOUSE wpisac - jest chwytliwe:cool1: ! [B]CHYBA ze szukamy DS wybitnie na DOGO [/B]( czyli wśrod zakreconych psiolubnych :cool3:) to wtedy trzeba ozywic watek . (PS a teraz mnie zlinczujcie - to watek bedzie żywy jak trzeba :diabloti:)[/QUOTE] Jkp, masz rację :) Poproś zatem dt o rozprawkę na temat Housa, i niech to imię przyniesie mu szczęście w nowych ogłoszeniach.
  19. Rozmawiałam właśnie z lekarzem prowadzącym, i ten tchnął we mnie trochę optymizmu. Odkąd został zdiagnozowany ten cholerny przełyk i pies je na stojąco, nie ulewa mu się nic, nie zwraca i jedzenie dociera do żołądka. Módlmy się zatem, by przyczyną było to ciało obce i żeby udało się je wyciągnąc podczas endoskopii. No i żeby nie wykryto innych schorzeń, albo tylko takie, które są odwracalne.
  20. Mam jeden potencjalny dom w Poznaniu. Czy mogę ją polecić?
  21. [quote name='ala123']dzwoniłam przed chwilą do Pani Steni ,która potwierdziła, że sunia jest bardzo łagodna i przyjacielska w stosunku do wszystkich stworzeń, z psem i małym kotkiem jedzą z jednej miski, łasi się do każdego człowieka, nie wykazuje żadnych oznak agresji. Wprawdzie dzieci w tym domu nie ma , ale nic nie wskazuje na to aby je mogła traktować inaczej. [/QUOTE] A ile ma lat?
  22. [quote name='ms_arwi']Ojej... nie wiedzialam, ze tak tam wyglada. Ja zawsze kazdego psa, ktorego mam pod opieka zawoze do nich, bo juz sie zawiodlam na malych klinikach (brak wiedzy? za malo rak do pracy?)... Fakt, ze sa tam zawsze strasznie zabiegani, ale jak sie jest umowionym na godzine, to nie ma problemow. Wierze w nich, bo robia wszystkie badania, bo sa przygotowani i dlatego, ze moja sunia przestala sie bac weterynarza dzieki ich pani doktor, ktora z nia zawsze cudownie rozmawia... BTW, mam numer tel. do kolegi, ktory pracuje w tej klinice, zawsze moge go podreczyc o dodatkowa uwage dla psiaka, wiec gdybyscie potrzebowali tego, to dajcie znac.[/QUOTE] Niestety ta klinika nie ma w Poznaniu konkurencji, ponieważ jest jedyną, afiszującą się opieką 24h.
  23. [quote name='ms_arwi']W tej klinice byl nasz Franio! Moze i klinika nie cieszy sie uznaniem - z powodu kosztow? Niemniej ja w nia wierze...[/QUOTE] Nie tylko z powodu kosztów, bo faktycznie są wielkie, ale przede wszystkim dlatego, że, choć jest tam paru dobrych lekarzy, panuje tam system zmianowy i kuleje przepływ informacji. Dajmy na to, wieziesz tam psa, pies jest operowany (do opeacji nie ma zastrzeżeń), lekarz operujący idzie do domu i przekazuje pałeczkę innemu, który przejmuje zmianę. Ten dba przede wszystkim o swoich pacjentów, zaniedbuje Twojego psa podczas swojego dyżuru, nie przekazuje info kolejnej zmianie, która robi dokładnie to samo. U Twojego psa występują komplikacje, które nie są dostrzeżone w porę, i zanim Twój lekarz wróci, Twój pies nie żyje. Z życia wzięte.
  24. Jaki sunia ma stosunek do dzieci? I kto określił jej wiek?
×
×
  • Create New...