-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Kasiu, w wydarzeniu na FB powinna się znaleźć informacja o tym gdzie i o której się zbieramy.
-
Mr. Big Pierwotne przypuszczenia co do mocznicy nie potwierdziły się, parametry krwi są w normie. Miał też zrobione rtg w narkozie. Zdjęcia ujawniły zaawansowaną spondylozę, więc chłopak ma jakieś 6-7 lat. Ma zaburzenia neurologiczne, zaburzenia ruchu, innochód. Dostał leki wspomagające układ nerwowy i inne. W międzyczasie miał też skręt żołądka :( ale na szczęście na dyżurze dr. Piotra. Jeśli leczenie nie przyniesie efektu trzeba rozważyć konsultację u neurologa i zrobić tomografię odcinka szyjnego kręgosłupa lub chociaż cyfrowy rtg.
-
Ata w domu, jej brat Atos - w typie flata - także już w domu!
GoniaP replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za dzieciaki! -
Trzymam kciuki za chłopaka. Jeśli ktoś ma go uratować, to właśnie dr. Piotr C. z Veticusa.
-
Danusiu, czego potrzebujecie dla Małgosi??
-
Misia - sunia ON z poznańskiego schroniska ... ma dom.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='JJD']A problem jest w tym, że nie ma DT, czy w tym, że nie ma DT za akceptowalną cenę?[/QUOTE] Problem w tym, że nie ma odpowiedzialnego dt. [quote name='rytka']goniu dzis siora zamawiala w aptece krople robione z cyklosporyna o ktorych Ci wspomniałam i okazuje sie ,ze robią rozne - akurat Atos bierze 1,5% cyklosporyny ale inne proporcje tez sa mozliwe do zrobienia bo jak siora zamawiala to aptekarka pytala ile procentowe;)[/QUOTE] Tak, już do tego doszłam Rytko, tylko nic nie pisałam, bo dnia na wszystko nie starcza ;) Ale chyba dobrą wiadomością jest to, że po niecałym tygodniu podawania maści, oczy Misieńki wyglądają troszkę lepiej, mam nadzieję, że tak jest faktycznie i nie jest to moje złudzenie... -
Czardasz, połamany 2-letni labrador z gnijacymi ranami na łapach.....
GoniaP replied to izatemka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga&Ares'] Dzisiaj zagryzłby kota, udało mi się go opanować ale ciekawie nie było. Jutro kolejne wieści[/QUOTE] Co za paskud! -
Misia - sunia ON z poznańskiego schroniska ... ma dom.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Mimo iż nikt, no prawie nikt tu nie zagląda, to ja i tak będę pisała o Misi. Sunia naprawdę potrzebuje pomocy... :placz: I na nią zasługuje! Jest typowo domową sunią. Czy wiecie, że ona nie wypróżnia się w boksie?? Biedna Misia cały dzień soię wstrzymuje, czeka na ten krótki "spacer" kiedy przyjeżdżamy do niej wieczorem by zapodać do oczu maść... Pracownik schroniska idzie po nią, a ona pierwsze co, to ciągnie na trawnik... Dopiero potem przychodzi się przywitać, ładnie siada, daje sobie zapuścić do oczu maść bo wie, że zaraz choć chwilkę pobiega bez smyczy... Boże jak ona się cieszy, jak pięknie uśmiecha... Serducho mam w kawałkach i wyję z powodu własnej bezsilności :placz: -
Ata w domu, jej brat Atos - w typie flata - także już w domu!
GoniaP replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
że bocian przyniósł :-D -
[quote name='piesia']To trzymam kciuki i dzięki za zaangażowanie się w sprawę suni . Wstrzymam się na razie z ogłoszeniami .[/QUOTE] Nie wstrzymuj się, działaj, tzn. dzialajmy dwutorowo.
-
Tak, właśnie tak.
-
Ja uważam, że mimo wszystko, trzeba podjąć próbę rozmowy z właścicielką firmy. Chętnie to zrobię w przyszłym tygodniu.
-
Hercules z poznanskiego schroniska.....jest w nowym domu
GoniaP replied to wieso's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']odświeżamy po dłuższej nieobecności (chyba sie czas do r0oboty wziąć)[/QUOTE] Twoja nieobecność w necie była nie do zniesienia! A teraz: "do roboty!" :diabloti: -
Czardasz, połamany 2-letni labrador z gnijacymi ranami na łapach.....
GoniaP replied to izatemka's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że ta dysplazja się doktorowi przyśniła. Za dużo nieszczęść jak na 1 psiaka... Czardasz uzbierał 215zł, za co bardzo dziękujemy ale prosimy, błagamy wręcz, o jeszcze... -
Ata w domu, jej brat Atos - w typie flata - także już w domu!
GoniaP replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
No mówiłam, że to sunia, to mi wmawiali, że to pies :obrazic: Cieszę się, że choć mała już bezpieczna choć wściekła jestem, że nie podjechaliśmy o ten dzień wcześniej :( -
Misia - sunia ON z poznańskiego schroniska ... ma dom.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Agnieszko za dobre chęci, ale nie stać nas na kolejny hotelik... Szukamy dt, najlepiej w Poznaniu lub okolicach, żebyśmy mieli Misię pod kontrolą. A Misia jest cudowna i mądra... Ktoś ewidentnie z nią pracował, ale dlaczego porzucił przyjaciółkę?? Bo nie chciał jej leczyć?? Bo nie wygląda "ładnie"?? :( Misia już 2 dzień ma biegunkę. Biedna Misia :( Stale o niej myślę. Niestety, mimo naszych starań, nikt nie zgłosił chęci wzięcia jej do dt. Mogłaby dołączyć do stada, ona jest cudownie łagodna... -
Piątka błękitnookich kociaków - wszystkie kociaki mają już dom
GoniaP replied to kmk's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='kmk']Pomocy! Akcja Oli na Facebook'u powiodła się. Dostaję już maile w sprawie kotków i nie wiem co odpowiadać, komu rezerwować, komu nie. [B]Ja to tylko od psów![/B] Sam nie dam rady! Nawet nie wiem kiedy je można wydać.[/QUOTE] Oj Krzysiu, Krzysiu, ale się uśmiałam :evil_lol: Mam nadzieję, że ciotki od kotów Ci pomogą, a te piękne kociaki w mig pójdą do nowych domów ;) -
Misia - sunia ON z poznańskiego schroniska ... ma dom.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Misia w boksie gaśnie :( Poza nim jest radosną, kochaną sunią. W tym tygodniu mamy dyżur wieczorny... Tzn. że Tamara (opiekunka schroniskowa) jest odpowiedzialna za to, by podać Misi maść rano, a my wieczorem. Czasami można spuścić Misię ze smyczy... Jest wtedy taka radosna.... Misia jest szkolona... Umie wiele komend, na przykład "siad", "leżeć", "daj głos", "do mnie".... Modlę się o dt dla Niej... -
53 zdjęcia dla Was: [url]https://picasaweb.google.com/Bolutojo/RudziaZAncucha?authuser=0&feat=directlink[/url] .
-
Misia - sunia ON z poznańskiego schroniska ... ma dom.
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Kuracja Optimune rozpoczęła się wczoraj. -
Czardasz, połamany 2-letni labrador z gnijacymi ranami na łapach.....
GoniaP replied to izatemka's topic in Już w nowym domu
Ładnie poskładane :)