Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. [quote name='Ela_and_Krzys'] Niesamowita jest, naprawdę. Jak to dobrze że Pikusia jest w takich dobrych rękach. [/quote] Od Alex wszystko się zaczęło.... U jej koleżanki jest bokserka Mysia, a jutro jestem umówiona z niejaką Charlotte, która weźmie kolejnego nieszczęśnika:lol: To już mamy 3 Anioły;)
  2. [quote name='Ela_and_Krzys']Wy to już dokładnie w tej samej minucie mówicie to samo - co za jednomyślność :)[/quote] Nie ma tak dobrze, to raczej sporadycznie się zdarza ;) Większość czasu spędzamy na kłótniach :p
  3. [quote name='anula1959']Jeden z allegrowiczów wpłacił 7 zł. Jak zejdzie przymajmniej 1000 zł to zrobię rozliczenie w wątku, czy też robić na bieżąco , bo nie za bardzo wiem :niewiem:[/quote] Może na bieżąco??? Żebyśmy wiedzieli co i jak? Mój TZ osobiście wpłacił 55zł :)
  4. [quote name='MonikaP']Otóż, Elu, cały figiel polega na tym, że to Ona nas znalazła i to jest właśnie nasze ogromne szczęście! :lol:[/quote] Ciotka, Ty mnie nie dubluj, tylko ucz się o kopytach i prąciach z haczykami :megagrin:
  5. [quote name='Ela_and_Krzys']Skąd wy ją znalazłyście? :) Taki skarb... [/quote] Wyobraź sobie, że to ona nas znalazła:lol: Na Wystawie Psów w listopadzie!!
  6. [quote name='anula1959']A jak jej poszło? Bo kciuki trzymaliśmy oczywiście jak zdawała tę "kobylę"....[/quote] Na moje pytanie w tym samym stylu usłyszalam: "eeetam, się okaże" :evil_lol:
  7. [quote name='Ela_and_Krzys'] Powtórzę się dziewczyny - ale jesteście super. Poświęcacie jej tyle czasu... ona po prostu musi wyzdrowieć.[/quote] Elu, super to jest Alex!!! My to robimy z potrzeby serca, poniekąd też z obowiązku fundacyjnego :lol: Za to Alex poświęca się bez reszty... Dziś zostawiła nas w gabinecie i pobiegła na 2 godzinny egzamin. Pytałam, jak szła nauka, a ona na to: "dobrze, że jest możliwość poprawki, no bo jak tu się uczyć, jak futrzaste kochanie ma się źle?" :Rose: Tuż po odłożeni pióra dostałam smsa z pytaniem o Pikusię, potem przybiegła jak szalona by wszystko usłyszeć jeszcze raz od samego lekarza. Bomba nie babka!
  8. [quote name='anula1959']Goniu, do tej pory wpłynęło 412 zł , czy przesłać jejuż na konto fundacji?[/quote] Anula, z wetem mamy układ... tzn. nie musimy płacić przy każdej wizycie. Koszty się kumulują, i płatność następuje po skończonym leczeniu i wystawieniu faktury. Jak więc wolisz...jak Ci łatwiej. Zastanawia mnie ta końcówka 12 zł... bo skoro zdjęcia są po 5???:evil_lol:
  9. [quote name='anula1959'] A ja zaraz Wam prześlę kolejne maile od osób, które obecnie licytują cegiełki na allegro[/quote] To dobrze, że licytują, bo ja dziś zapłaciłam 75zł za badania laboratoryjne i pewnie uzbierało się jakieś 200zł w gabinecie (z szamponem weterynaryjnym dla bardzo brudnych psów, więc powiedzmy, że to będzie prezent ode mnie dla księżniczki) No ale przynajmniej wieści napawają nadzieją... Zapomniałam napisać, że Pikusia ma spondylozę... to potwierdza jej wiek... Musi mieć cieplutko, powinna dostać też odżywkę taką jak Artroflex albo Canivitan - może ktoś z Was je ma i mógłby się z Pikusią podzielić?
  10. Oto relacja z dłuuuuugiej wizyty u weta...byłyśmy tam od 4 do 7.30... Pikusia miała robione badanie analne i waginalne (śmiejcie się śmiejcie z moich "fachowych" terminów ;)) oraz kontrastowe jelit z 4 zdjęciami rtg. Wymęczona została więc strasznie... Ale dobra wiadomośc jest taka, że nie ma tam żadnych zmian nowotworowych:multi: Krwawienie jest spowodowane obecnością rozrostów grudkowatych w jelicie cienkim i grubym spowodowanych stanem zapalnym... W miarę jak przesuwa się jedzenie, następuje podrażnienie, zaczynają one więc krwawić i pękać... Stąd śluz i krew w kale... Ale nie jest to koniec świata, lekarz zalecił ścisłą dietę i kontynuację antybiotyku. Wcześniej omawiana operacja zostanie przeprowadzona we wtorek o 13.15. Pikusia była bardzo szczęśliwa, że opuściła gabinet. Teraz pojechała do Eskulapa na imprę poegzaminową:evil_lol: Pierwsze co zrobiła, to wspięła się na kolano Alex i zaczęła je gwałcić :oops::oops::oops: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. [quote name='Malibu'][I] 5. Fundacja z Poznania ( Nazwa zostanie dopisana ) [/I][I]bedzie płaciła faktura. [/I][/quote][I] Tą Fundacją jest Fundacja Canis et Felis ;) [/I][quote name='Malibu'][B][U] Bardzo dziekujemy w imieniu Parysa i forumowiczów , Fundacji z Poznania za pomoc w zbiórce pieniedzy.[/U][/B][/quote] A ja dziękuję Sebastanowi - Seblulce, Ani z Fundacji Emir, P. Krystynie z Fundacji Emir, Malibu, Vigenowi, Blue berry oraz Beni. Ukłony dla wszystkich innych, tu nie wymienionych, którzy angażowali się w pomoc temu psiakowi.
  12. [quote name='Diegula']Goniu prosze wyjaśnij co to oznacza? Domyslam się że to niestety zła wiadomość:-(:-(:-([/quote] Znaczy to, że nie stwierdzono pasożytów w próbce... Znaczy to również, że jest inny problem. Jaki? Na to pytanie niech odpowie nam lekarz.
  13. Kupa zawieziona na badania. Rzeczywiście z krwią :( Dzięki temu, że Pan, który odbierał zlecenie pamiętał mnie sprzed lat, parazytologia będzie zrobiona na dziś. Jesteśmy umówieni na telefon około 14. Wyniki bakteriologii będą znane jutro, reszta wyników we wtorek. Widziałam Pikusię. Jest słaba. Ale poznała mnie i bardzo pięknie się ze mną przywitała wtulając łepek w dłonie. Chciała wsiąść ze mną do samochodu, a jak Alex zaciągnęła ją na drugą stronę ulicy na trawnik, oglądała się za mną i patrzyla zaniepokojona jak znikam... Nasza Pikusia...
  14. No niestety, nie mam dla Was dobrych wieści od rana. Pikusi przelewa sie w brzuchu, od wczoraj rana nie tknęła jedzenia, krwista biegunka się utrzymuje. Dziewczynka nasza traci energię... Niedługo jadę do po próbkę kału i wiozę ją do badania. Prosiłam też Alex, by nie dawala jej żadnego jedzenia, bo skoro brzusio Pikusi jest pusty, chcemy to wykorzystać i zrobić dziś ten kontrast. Biedny, umęczony piesio. Alex się martwi, a ja razem z nią :-(
  15. Alex, a tym samym Pikusia, mają jutro bardzo ważny egzamin... Uczą się więc pewnie pilnie, i stąd brak wiadomości... Ale znając Alex, brak wiadomości, to dobra wiadomość.. Pikusia dostala dziś Smectę z mojego zalecenia... Alex pisała, że choć apetyt ma nadal kiepski, zachowuje się normalnie, a i energii jej nie brakuje... Bądźmy więc dobrej myśli, i przesyłajmy dziewczynom same dobre myśli!!! Alex, Pikusia :calus:
  16. [quote name='anula1959']ń chce zdjęcie mieć wysłane listem zwykłym , Goniu :crazyeye: ........ Help![/quote] Jedno zdjęcie? Które? Nie martw się załatwię to :) Tylko prześlij mi na mail dane tej Pani...
  17. Princessa w lustrze :) [B][img]http://upload.miau.pl/2/17402.jpg[/img][/B]
  18. [quote name='anula1959'] I cóż, licytacja trwa , cegiełek poszło 19 a ja od samego powrotu do domu prawie cały czas siedzę przy kompie i odpisuję na maile , tworzę nowe foldery w skrzynce pocztowej dla Pikusi , bo inaczej pogubiłabym się a nie chciałabym w żadnym wypadku popełnić gafy czy kogoś pominąć bo mogłabym być opatrznie zrozumiana.[/quote] Anula.... :Rose:
  19. Anula przeslała mi parę maili... Są wzruszające i cytuję: [I]"Mam nadzieje iz znajdzie sie wiele osób które zechca pomóc Pikusi a takze zapewniam ze postaram sie o to by chociazby moi znajmi takze wyrazili chec pomocy. Serdecznie pozdrawiam i zycze PIKUSI szybkiego powrotu do zdrowia. Prosze ja ode mnie ucałowac :) " "Witam :) Pieniazki juz przelalem, potwierdzenie w zalaczniku. Prosze o nie wysylanie zdjec, prosze o ponowne ich wystawienie, niech przyniosa jak najwiecej dochodu :) Mysle, ze tak bedzie lepiej. Prosze rowniez podrapac za uszkiem Pikusie :) i powiedziec jej, ze trzymam za nia kciuki i za jej szybki powrot do zdrowia :)" "Witam Prosze o podanie numeru konta na ktore moglabym wplacic datek na leczenie Pikusi.Tacy ludzie jak Panstwo sprawiaja ze swiat jest piekniejszy. pozdrawiam i zycze aby suczka wrocila do formy jak najszybciej i zapomniala o przeszlosci. Ewa C." "Witam [/I][I]Kupilam cegielki dla Pikusi na allegro, prosze mi ich nie wysylac, wplaciclam 25 zl z niku m......, bez kosztow przesylki. Prosze ja usciskac. Oby szybko wrocila do zdrowia. Dominika" "z zyczeniami, zeby Pikusia szybko zdrowiala, odzyskiwala sily i radosc zycia i zeby jej opiekunowie mieli z niej cale mnóstwo szczęścia a ona z nich". "Trzymam kciuki, aby psina wyzdrowiala i miala przy sobie kochajacego wlasciciela, ktory przytuli i powie mile slowo. powodzenia. Asia i psy"[/I] [I]"Witam![/I] [I]Bardzo się cieszę z wzięcia udziału w tej aukcji,mam nadzieję,że mój mały wkład pomoże chociaż trochę Pikusi:) Pieniążki postaram się wysłać jak najszybciej.Pozdrawiam serdecznie i życzę pieskowi jak najszybszego powrotu do zdrowia.[/I] [I] Marta B.............."[/I] [I]"Witam,[/I] [I]Dziekuje bardzo za przeslanie zdjec. Laczymy sie w bolu z biedna psinka i jestesmy bardzo szczesliwi, ze moglismy jakos pomoc. Lzy w oczach sie pojawiaja, jak sie slyszy, patrzy na to, co ludzie wyprawiaja biednym, oddanym psiakom, to w glowie sie nie miesci. Jak mozna byc tak okrutnym:( Mamy goraca nadzieje, ze Pikusia szybko wroci do zdrowia, zyczymy tego z calego serca i trzymamy kciuki!!! :)[/I] [I]Pieniazki jutro powinny byc juz na koncie." "Witam serdecznie. Chciałabym się dowiedzieć, czy jeszcze raz ta aukcja będzie wystawiona? Pozdrawiam serdecznie: Alicja " [/I][B]Ja powiem tak: inspirujące, wzruszające i dające nadzieję!!![/B]:lol:
  20. Wcale nieprawda, że nie zaglądają!! Zaglądają, tylko cicho siedzą w oczekiwaniu na nowe info!!
  21. Bogu dzięki, że psiak jest już z Wami! Uściski, a dla psiaka wszystkiego co najlepsze!!!
  22. [quote name='blue.berry']hyhyh jak tak dalej pojdzie z tym uczeniem przez przysmaki to Timon za jakis czas bedzie sie kulal po waszym domu jak wielka ruda kula:)[/quote] Nie martw się, jeszcze mu dużo do rudej kuli brakuje! Beniu! Jestem szczęśliwa, że Parysek (nie gniewaj się ale on dla mnie zawsze nim pozostanie) tak piękie sie wkomponował w Wasze "stado" i jestem pewna, że z każdym dniem będzie lepiej. Jesteście Aniołami, a nie ludźmi, i wierzcie mi, że caly Poznań Wam kibicuje i trzyma za Was kciuki! Bądźcie szczęśliwi!!! Ucałowania dla pycha i reszty!
  23. [quote name='zuziaM'] Bedzie swietnie, kiedy przyjdzie wiosna i lato - bedziemy wtrdy wszyscy na dworze - na tarasie - Kasia razem z moimi suniami. [/quote]:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Małgosiu, czy ja dobrze czytam???:eviltong:
×
×
  • Create New...