Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. A może podczas mojej nieobecności Ciotki pomyślą i wstawią aukcję Elvisową na Allegro???
  2. Myślę, że możecie sie spodziewać wizyty nowych Państwa Mysi w wątku już wkrótce :) Mysia przespała i przechrapała noc pod kołdrą i w łóżku :p Nie zdradza oznak tęsknoty :placz::loveu::multi:
  3. Strasznie mi żal tych widzianych, a nie odnalezionych:placz: Nie wspominam już o nr 11 :placz:
  4. Jak każdy pies, Cudak uwielbia śnieg ;) [B][img]http://upload.miau.pl/2/18867.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/18868.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/18869.jpg[/img] [/B]a taki jestem przystojny [B]:loveu: [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/18870.jpg[/img][/B]
  5. MóJ POST POJAWIA SIę I ZNIKA, TERAZ ZNóW GO NIE MA!!!! Ciekawe jak tam nasza Mysia się ma....
  6. [quote name='Kluska4']Ja go czytałam, a teraz też go nie widzę.[/quote] Już jest.... Post 146
  7. Bigosiku, wybacz, ale w takim razie wstrzymajmy się z Allegro do przyszłego poniedziałku, bo jadę na zasłużone parę dni w góry. Na zastępczynię podczas mojej nieobecności w sprawach Pikusiowych i innych mianuję sznowną MonikęP, która nieudolnie, bo nieudolnie, ale mnie zastąpi:p
  8. Test - przed chwilą opisałam jak przebiegła adopcja Mysi, i mój post wsiąkł:mad: Czy Wy go widzicie???
  9. Melduję posłusznie, że Mysia niedawno dojechała do swojego nowego domu:multi::multi::multi: Obecnie bawi się piłką, wskakuje na łóżko i liże swojego nowego Pana, co chwila trąca swoja Panią, strzela boksie miny, a i precelków nie szczędzi!!! Zapoznanie z nowymi Opiekunami przebiegło rewelacyjnie. Z początku Mysia była trochę nieufna, ale szybko jej przeszło, zwłaszcza, gdy nowa Pani wyciągnęła wonnego i pysznego kurczaczka ;) Były też ciasteczka, no i piszcząca piłeczka... Boksi uśmiech szybko się na paszczy pojawił, oczy się też roześmiały. Nie minęło dużo czasu, i Mysia wgramoliła się z pupą na kolana Pani Ani, podczas gdy jej Pan pstrykał fotki. Potem przechadzała się od nowych Państwa do Aleks i Catie, zahaczała o mnie, wszystkim rozdając buziaki i kręcąc precle. Wszyscy potem odprowadziliśmy Mysię na parking... Jak tylko otworzyły się drzwi samochodu, Mysia nie mogła się doczekać, aż ją tam wpuszczą:evil_lol: Wreszcie wskoczyła zwinnie i nawet dźwig by jej stamtąd już nie wyciągnął! Mysia wybierała się w podróż samochodem i już:lol: I tylko gdy samochód odjeżdżał oglądała się na naszą trójkę, trzech dorosłych bab, którym dziwnie spociły się oczy... Życzmy Mysi i jej nowym Właścicielom samych dobrych dni i wiele radości z obcowania ze sobą. Ja jestem o Mysie całkowicie spokojna. Mysia wygrala na loterii los szczęścia, wierzcie mi;)
  10. No przed chwilą tu pisałam :mad: Gdzie ten post??? Elvis w górę!
  11. Kochani, a teraz ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ;)
  12. [SIZE=3][B]Pikusia pozdrawia wszystkich swoich Dobrodziei i prosi o wspanialy dom!!![/B][/SIZE]
  13. [quote name='Legion23'][IMG]http://www.mFoto.pl/uploads/1104/hop1_40ee1.gif[/IMG] podnoszę...[I] [B]kupę[/B][/I]... czy to jest najszczęśliwszy zwrot w temacie?... ;)[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: potem zmienię!!! Tymczasem Elvis w górę!
  14. A oto nasza Pikusia podczas badania USG w 5 kompletach rąk;) [B][img]http://upload.miau.pl/2/18634.jpg[/img] [/B]i na wadze weterynaryjnej.... Księzniczka waży już 36,5kg[B] :lol: [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/18635.jpg[/img] [/B]a tu już w swoim żywiole[B] :lol: [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/18636.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/18637.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/18638.jpg[/img][/B]
  15. [SIZE=3][B]Chciałabym wszystkich poinformować, że zdjęcia wynędzniałej Pikusi leżącej pod kroplówką u Alex w domu (z pierwszych dni od zabrania jej ze schroniska) są w rękach oszustów, którzy próbują, od ludzi biorących udział w aukcjach charytatywnych na allegro, wyłudzić pieniądze. Miejcie sie więc na baczności!!! Podaję link do wątku o oszustach: [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=43066[/url] Jeśli ktokolwiek z Was dostał e-maile z allegro z prośbą o wpłatę na rzecz schroniska w Mirowie, Gadkach lub inne, proszę przesłać je do mnie na adres: [email][email protected][/email] Sprawa trafi do prokuratury!!!![/B][/SIZE]
  16. [B][img]http://upload.miau.pl/2/18560.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/18561.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/18562.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/18563.jpg[/img][/B]
  17. Nikt nie zagląda do pięknej Mysi??? Trudno, ale ja za wygraną nie dam. [B][img]http://upload.miau.pl/2/18520.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/18521.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/18522.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/18523.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/18524.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/18527.jpg[/img][/B]
  18. Niestety, Pani się już więcej nie odezwała.... Elvis w górę!
  19. [quote name='Hakita']:multi: :multi: :multi: Totalny obłęd!!!!!!!!!! Cudowna Pikunia!!!!!!!!!!!! Szukamy już najcudowniejszego ze wszystkich domków na świecie dla Pikuniuniii?? ;) [/quote] oczywiście, że szukamy!!!
  20. Już był 1 odzew w sprawie Elvisa... Zobaczymy co z tego wyniknie, a tymczasem Cudaczku, pokaż się światu!
  21. Jak tu nie pokochać takiego słodkiego pychola........ [B][img]http://upload.miau.pl/2/18463.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/18464.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/18465.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/18466.jpg[/img][/B]
  22. [quote name='la_pegaza']dom dla boksi [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=44097[/URL] tylko musi tolerowac koty ;)[/quote] Ojoj, ale jak to sprawdzić??? Kot, kotu nie równy... Mój "swoje" toleruje, inne goni...
  23. [B][img]http://upload.miau.pl/2/18439.jpg[/img][/B]
  24. Mysia od wczoraj jest pod opieką "dog sitter'a", bo jej tymczasowa Pani wyjechała pozwiedzać Berlin. Dog sitter sprawdzony, więc Mysia nie ma na co narzekać :) A teraz kilka nowych fotek: [B][img]http://upload.miau.pl/2/18430.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/18431.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/18432.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/18433.jpg[/img][/B]
×
×
  • Create New...