-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Cudowne Szczeniaczki znalezione w lesie już w domkach!!!
GoniaP replied to escalade74's topic in Już w nowym domu
Strasznie mi żal tych widzianych, a nie odnalezionych:placz: Nie wspominam już o nr 11 :placz: -
Melduję posłusznie, że Mysia niedawno dojechała do swojego nowego domu:multi::multi::multi: Obecnie bawi się piłką, wskakuje na łóżko i liże swojego nowego Pana, co chwila trąca swoja Panią, strzela boksie miny, a i precelków nie szczędzi!!! Zapoznanie z nowymi Opiekunami przebiegło rewelacyjnie. Z początku Mysia była trochę nieufna, ale szybko jej przeszło, zwłaszcza, gdy nowa Pani wyciągnęła wonnego i pysznego kurczaczka ;) Były też ciasteczka, no i piszcząca piłeczka... Boksi uśmiech szybko się na paszczy pojawił, oczy się też roześmiały. Nie minęło dużo czasu, i Mysia wgramoliła się z pupą na kolana Pani Ani, podczas gdy jej Pan pstrykał fotki. Potem przechadzała się od nowych Państwa do Aleks i Catie, zahaczała o mnie, wszystkim rozdając buziaki i kręcąc precle. Wszyscy potem odprowadziliśmy Mysię na parking... Jak tylko otworzyły się drzwi samochodu, Mysia nie mogła się doczekać, aż ją tam wpuszczą:evil_lol: Wreszcie wskoczyła zwinnie i nawet dźwig by jej stamtąd już nie wyciągnął! Mysia wybierała się w podróż samochodem i już:lol: I tylko gdy samochód odjeżdżał oglądała się na naszą trójkę, trzech dorosłych bab, którym dziwnie spociły się oczy... Życzmy Mysi i jej nowym Właścicielom samych dobrych dni i wiele radości z obcowania ze sobą. Ja jestem o Mysie całkowicie spokojna. Mysia wygrala na loterii los szczęścia, wierzcie mi;)
-
A oto nasza Pikusia podczas badania USG w 5 kompletach rąk;) [B][img]http://upload.miau.pl/2/18634.jpg[/img] [/B]i na wadze weterynaryjnej.... Księzniczka waży już 36,5kg[B] :lol: [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/18635.jpg[/img] [/B]a tu już w swoim żywiole[B] :lol: [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/18636.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/18637.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/18638.jpg[/img][/B]
-
[SIZE=3][B]Chciałabym wszystkich poinformować, że zdjęcia wynędzniałej Pikusi leżącej pod kroplówką u Alex w domu (z pierwszych dni od zabrania jej ze schroniska) są w rękach oszustów, którzy próbują, od ludzi biorących udział w aukcjach charytatywnych na allegro, wyłudzić pieniądze. Miejcie sie więc na baczności!!! Podaję link do wątku o oszustach: [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=43066[/url] Jeśli ktokolwiek z Was dostał e-maile z allegro z prośbą o wpłatę na rzecz schroniska w Mirowie, Gadkach lub inne, proszę przesłać je do mnie na adres: [email][email protected][/email] Sprawa trafi do prokuratury!!!![/B][/SIZE]
-
Nikt nie zagląda do pięknej Mysi??? Trudno, ale ja za wygraną nie dam. [B][img]http://upload.miau.pl/2/18520.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/18521.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/18522.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/18523.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/18524.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/18527.jpg[/img][/B]
-
Mysia od wczoraj jest pod opieką "dog sitter'a", bo jej tymczasowa Pani wyjechała pozwiedzać Berlin. Dog sitter sprawdzony, więc Mysia nie ma na co narzekać :) A teraz kilka nowych fotek: [B][img]http://upload.miau.pl/2/18430.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/18431.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/18432.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/18433.jpg[/img][/B]