-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Cudowne Szczeniaczki znalezione w lesie już w domkach!!!
GoniaP replied to escalade74's topic in Już w nowym domu
[quote name='escalade74']Żeby to "dogadywanie się" i "ugadywanie się" nie skończyło się w poniedziałek...:cool3: :lol: :roll:[/quote] Nie doceniasz kobitek Mikołaju :mad: My już jesteśmy umówione :razz: -
[quote name='eria']Sprawdzony, to dom, gdzie pies będzie mnóstwo czasu spędzać z właścicielami, będzie mieć długie spacery i wycieczki (pan interesuje się archeologią i jeździ po Polsce, szuka psa który będzie mu towarzyszył) Ma być młody , duży i raczej kudłaty, bo zimą też na brak spacerów nie będzie narzekać;)[/quote] Ojej, to Cudak by się świetnie nadawał... Mocno zaciskam kciuki, żeby się Pan zakochał...
-
Cudowne Szczeniaczki znalezione w lesie już w domkach!!!
GoniaP replied to escalade74's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hakita']Widizeliśmy ją z daleka i krótko, bo od razu uciekła, ale wg mnie to piesek podobny do owczarka niemieckiego długowłosego, budowa suczki, czyli nie aż tak duża, jak wcześniej przypuszczaliśmy... Dobrze by było, żeby nas dużo jutro tam było...:razz: wtedy mielibyśmy większe szanse na złapanie Maluchów i Matki (obstawilibyśmy las :cool3:)[/quote] No ja zbieram ekipę... Dotychczas jest nas czwórka. Tylko trzeba się dogadać co do godziny i miejsca... (proponuję na pw lub gadu;)) -
Cudowne Szczeniaczki znalezione w lesie już w domkach!!!
GoniaP replied to escalade74's topic in Już w nowym domu
[quote name='ellfica']Mamusią psiaków martwię sie najbardziej.... kochana, nie zostawiła swoich Maluchów samych sobie... Z tą sterylizacją to jest dobry pomysł... a kto wie, może Sunię da sie oswoić... sami widzicie, że cuda się zdarzają :multi: :lol:[/quote] Cuda się zdarzają, to najświętsza prawda :lol: Wiele głów już nad tym myśli, gdzie by umieścić sunię (zakładając, że to dzikuska) jeśli udałoby się ją złapać... Ciężka sprawa... -
Cudowne Szczeniaczki znalezione w lesie już w domkach!!!
GoniaP replied to escalade74's topic in Już w nowym domu
[quote name='escalade74']Jasne Gonia niech Specuniu dzwoni..tylko co później z Matką, jeśli ma jechać do schroniska (a zakładam, że to dzikuska) to wolę, żeby biegała po lesie...to jej dom...[/quote] No wiem... A jaka ona jest duża??? Warto byłoby ją choć wysterylizować... -
Cudowne Szczeniaczki znalezione w lesie już w domkach!!!
GoniaP replied to escalade74's topic in Już w nowym domu
Jak na złość spec od łapania wyjeżdża... Ale mam innych chętnych, którzy już to wcześniej niejednokrotnie robili - z powodzeniem. Przestrzegają jednak przed paroma rzeczami... Nie będę tu się rozpisywać, więc jeśli Mikołaju pozwolisz, zadzwonimy do Ciebie dziś wieczorem i spec z Tobą porozmawia, ok??? -
Cudowne Szczeniaczki znalezione w lesie już w domkach!!!
GoniaP replied to escalade74's topic in Już w nowym domu
[quote name='escalade74']Plany są takie, że jutro i niedziela łapanka...dzisiaj wieczorkiem jeszcze mały wywiad. Już się ostro oddalają od norki, dosłownie biegają po lesie i mają się dobrze. No i ta Matka cały czas się ni mi zajmuje jednak. SZOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] A Matka jest dzikuską, tak? Trzeba złapać wszystkie trzy.... Oby im się nic nie stało (tfu, tfu) Jednak Hakita miała rację... -
Cudowne Szczeniaczki znalezione w lesie już w domkach!!!
GoniaP replied to escalade74's topic in Już w nowym domu
O Matko, jak fajnie!!!!!! Jakie więc są plany???? -
BESTIALSKO OKALECZONY MAJMON odnalazł swoje niebo na ziemi - MA DOM!!!
GoniaP replied to Folen's topic in Już w nowym domu
No proszę, kto by się spodziewał!!!!!!!!!!!!!!!! A kto został tym szczęśliwcem????????? :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
Ricz-przepiękny czekoladowy Dobek-już w nowym, wspaniałym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[B][img]http://upload.miau.pl/2/20047.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/20048.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/20049.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/20050.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/20051.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/20052.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/20053.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/20054.jpg[/img][/B] -
:p:p:p:p:p Madry piesek z Miśka....
-
No i się zdenerwowałam!!!!!! Zadzwoniła do mnie przed chwilą Alex ze slowami: "Gośka słuchaj, coś się stało z moim psem!!! Ktoś musiał mu coś zrobić!!!" U mnie nastąpił stan przedzawałowy... Pytam co się stało a serce chce mi wyskoczyć z gardła! A Alex się śmieje (wstręciucha, wie jak mnie podejść):mad: i mi opowiada, że właśnie spaceruje z Pikusią, w którą wstąpił szał :evil_lol: Pikusia właśnie szaleje jak szczenię z paroma psami, w tym suczką podobną do ON, biega, tarza sie w śniegu, podskakuje, podgryza i jest podgryzana, generalnie zachowuje się jak młody bóg:evil_lol: A ja, znając jej uśmiech, widzę jak się śmieje :lol: Czyż to nie wspaniałe? Szkoda, że nie można przyczepić do niej kamery internetowej, to byśmy wszyscy się uśmiali:cool3: Jutro Pikusia przyjeżdża z wizytą do Bąbla :-o Tak bardzo bym chciała, żeby mój wstręciuch sie tak z nią pobawił....
-
[SIZE=3][B]Pikusia bardzo prosi o dobry dom!!!! [/B][SIZE=2]Tak sobie leżę i marzę by już nigdy nikt mnie nie skrzywdził, i żeby było mi tak dobrze jak tu: [/SIZE][/SIZE][B][img]http://upload.miau.pl/2/19975.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/19976.jpg[/img] [/B]i żeby już zawsze tak mnie tulili nie chcąc nic w zamian.... [B][img]http://upload.miau.pl/2/19977.jpg[/img][/B]
-
Ricz-przepiękny czekoladowy Dobek-już w nowym, wspaniałym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaulinaT']Słodziak! A co ona ma ze nóżką? Nie dośc ze skóra to jeszcze gorka chora... :shake: Ale za to kupa dobra! :multi:[/quote] Na nóżkę kuleje... mam nadzieję, że to tylko ścięgno, albo uszkodzona podusia... Zapomnialam napisać, że Ricz ma pewnie jeszcze zapalenie krtani, bo prawie nie wydobywa z siebie głosu, usiłując zaszczekać:shake: Nie dziwię się, jeśli inne psy nie wpuszczały go do budy, to do spania miał zimny i mokry beton:shake: