Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. Piekny, młody, wesoły Cudak szuka swojego miejsca na ziemi. Czy ktoś go dostrzeże?:placz:
  2. Ojej, a co tu taka cisza? Gdzie się podziali wszyscy wielbiciele Pikusi??? Przecież ona nadal wsparcia potrzebuje, i domu trzeba szukać....
  3. :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: [B][img]http://upload.miau.pl/2/19572.jpg[/img][/B]
  4. [quote name='Ela_and_Krzys']A macie jakieś ostatnie zdjęcia Księżniczki? :)[/quote] Taaaaaaaaaaaaaa, no i tu mamy mały problem.... Alex na gwiazdk dostala super aparat, który służył głównie do obfotografowywania Pikusi ze wszech stron... No i raz zabrała aparat na imprezę, no i utopila go w szklance piwa:oops: No i teraz jest mały klopsik:evil_lol: Ale myślę, że coś tam nam Alex nadeśle. Może nawet dziś jak doczekam;)
  5. [quote name='MonikaP']Goś, słowem wpadłaś jak śliwka w kompot :calus: .[/quote] No wpadłam:oops: Ale Pikusia ma dar zjednywania sobie ludzi i rozko****e w sobie wszystkich :loveu: Ja niedawno ją widziałam a już tęsknię. Pan Doktor wyznaczył kolejną wizytę "za parę tygodni" a Pani Ola wyartykułowala głośne "łeeee, dopiero?" Ludzie w poczekalni skupiali wzrok tylko na Pikusi... A Księżniczka przechadzała się w tę i spowrotem, tego dotknęła nosem, temu polizała rękę, przy kolejnym wywalała się kołami do góry, jeszcze następnego trącała łapą, na innego patrzyła z uśmiechem. No istna gwiazda!!! Ona uwielbia ludzi... I chyba lubi też koty, dzis się nawet z jednym wąchała :loveu: Bardzo ja interesują te psopodobne stworzenia, i wcale nie chce ich zjeść!!! No i chyba sie powtórzę, ale nie znam drugiego takiego psa, co biegnie do gabinetu weterynaryjnego pędem!! Ale czemu tu się dziwić??? Tyle rąk do głaskania? Orientalne stwory w zasięgu nosa, kumple i kumpelki, a do tego jeszcze w nagrodę za cierpliwość dobre jedzonko;) [B]Ten, kto zdecyduje się dać Pikusi dom, dostanie od niej więcej, niż sam jej będzie w stanie dać. Nasza Pikusia to dar z Niebios![/B]
  6. Pikusia, ach Pikusia :iloveyou: Nie mogę się nadziwić jaka ona piękna, jaka delikatna, jaka cudowna :angel: Wspominam dzień pierwszej wizyty w gabinecie, i wiecie co? Nadal nie mieści mi się w głowie, że patrzę na tego samego psa... Pikusia zmieniła się nie do poznania... Dziś zrobiliśmy ponowne USG i dodatkowo morfologię. Wyniki są zdumiewające :multi: Pikusia jest tak zdrowa jak tylko może być zdrowy pies w tym wieku i po takich przejściach! - Wątroba i śledziona w normie! - brak ropni - brak kaszlu i wycieków z nosa - brak krwawienia - brak biegunki (choć cały czas jest na RC Sensitivity) - waży 37,5 kg :multi: - rany pooperacyjne prawie się zagoiły - sierść powoli odrasta i nabiera blasku - oczy, ach te oczy, wesołe i pełne blasku - morfologia w normie (wszystkie parametry OPTYMALNE) - jedyne co mnie jeszcze martwi, to gule po bokach, ale Pan Doktor twierdzi, że to nacieki po zastrzykach... Pikusia była jak zwykle wspaniałą pacjentką i ze stoickim spokojem pozwalała na wszelkie zabiegi... Ja na chwilę odeszłam od stołu, usiadam sobie na krzesełku i postanowiłam popatrzeć z perspektywy... Moim oczom ukazał się taki obrazek (szkoda, że nie mialam aparatu). Przede mną stał stół weterynaryjny, a na nim stała Pikusia... Tyłem do mnie stała Alex i tuliła Księżniczkę. Pikusia odwróciła głowę w moją stronę, położyła ją na szyi Alex i patrzyła na mnie... Alex przechyliła głowę i nakryła nią głowę Pikusi... I tak sobie stały i sie tuliły, podczas gdy Pan Doktor pobierał Pikusi krew..... Jezu, jaki to wspaniały pies!!!
  7. Nasz Cudak Elvis przechodzi szkolenie :) Coraz lepiej chodzi na smyczy, poznaje zasady współżycia z człowiekiem. Uwielbia spacery, ponad wszystko kocha wodę(wchodziw w każdą kałużę) Jest kochanym, przesłodkim psiakiem o pięknym uśmiechu i bystrym spojrzeniu. Patrzcie jaki slodziak :lol: [B][img]http://upload.miau.pl/2/19519.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/19520.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/19521.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/19522.jpg[/img][/B]
  8. [quote name='bigos']e-mail????[/quote] No tak, przecież Pikusi do Ciebie z tekstem nie przyślę!:evil_lol:
  9. [quote name='bigos']Goniu czekam na tekst i zaraz wystawiam Księżniczkę na allgegro:p[/quote] Bigosiku kochany, już Ci przesyłam, tylko podaj adres bo posiałam :oops:
  10. [quote name='Naia']ja mam czarną labradorkę (taką małą) i tylko pozorowałam, ale sunia była ze mną. Najbardziej pamiętam Cię, gdy nam zdjęcia pokazywałaś i o swoim psie opowiadałaś.[/quote] No to trzeba było tak od razu!!! Twoja psinka toż to przecież tam furorę robiła! :lol: I tylko o swoim psie opowiadałam???:oops::oops::oops: Łomatko, a miła chociaż byłam???:evil_lol: [quote name='Naia'] A na Pikusiowy wątek trafiłam dzięki innemu forum labradorowemu - to ja jestem ta, co mieszka niedaleko Alex i Pikusi i je w parku spotkała. :) [/quote] no widzisz, wszystko mi się pokićkało, a przecież z Tobą nawet korespondowałam :oops: Prawda, że Pikusia jest wspaniała? Teraz wygląda o niebo lepiej, ba Alex znów ją wykąpała, więc biel jej futerka bije po oczach :lol: [quote name='Naia'] Widziałam, że MonikaP jest z fundacji, ale myślałam, że fundacja to spora i wcale nie znaczy, że muszę kogoś znać. No ale zdjęcia mi podpowiedziały, że Cię gdzieś już widziała ;) Podrzucam link do naszych mordek, bo nie mogę to nic wstawić, hmmm :niewiem: [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f57d7d950172ffec.html[/URL] [/quote] Fundacja ma w sumie 4 członkinie "stałe", a reszta to przyjaciele i wolontariusze. Ale rozrastamy się ;) Bardzo dobrze współpracuje się nam również z OSP i GRS Poznań, a akcja w King Crossie była już drugą wspólną imprezą. W czerwcu planujemy następną, mam nadzieję więc, że do nas dołączysz:cool3: [quote name='Naia'] I ten szeroki nasz uśmiech dedykujemy Piskusi i wszystkim dobrym duszkom i trzymamy kciuki za domek dla Księżnizki :) [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f57d7d950172ffec.html[/IMG][/quote] A za uśmiech dziękujemy i odwzajemniamy. Dziś zobaczę się z Pikusią :sweetCyb: i zdam Wam relacje jak się nasza Księżniczka ma. Pewnie mi opowie co się działo podczas mojej nieobecności, więc czekajcie na opowieści ;)
  11. [quote name='anula1959']Podnoszę Pikulinę na dobranoc![/quote] I ja też... Pikusiu, śpij dobrze Księżniczko!!
  12. [quote name='mysiaw']Pozdrowienia od Mysi (i test przesłania zdjęcia) [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/3761/img0147qm2.jpg[/IMG][/quote] Test się udał!!!:multi::multi::multi: Mysia piękna!!! Ojej !!!!:multi:
  13. Halo, Ciotki i Wujkowie!!! Gdzie jesteście??? Szukacie dla Pikusi Domu??? Pikusia wyzdrowiala sla nas wszystkich!!!! Dała z siebie wszystko (przy pomocy Alex) Teraz oczekuje od Was/Nas równorzędnego wysiłku w zabezpieczeniu jej przyszłości!!!! Przecież nie może trafić spowrotem do schroniska!!! Zdajecie sobie sprawę, że zabiłoby to ją??? [CENTER][B]DZIAŁAJCIE!!![/B] [/CENTER]
  14. Ojej Cioteczko!!!! Ale piękne zdjęcia:eviltong: Tylko proszę tu wstawić te zabawowe z Abisią w większym formacie, ale to już:mad:
  15. [quote name='escalade74']Hopsa do góry...Elvisku...Moja Najdroższa Aneczka i Ja szukamy już dla Ciebie domku...Może być z ogrodem?? Śliczny jestes!![/quote] DZIĘ-KU-JE-MY:lol: Domek z ogrodem spodoba się Elvisowi jak najbardziej:lol::lol:
  16. [quote name='escalade74']Dobrze Gonia, poprosze zdjęcia i krótki opis charakteru i exterieru psiaków...rodowody i szukamy domu... ;) [/quote] Wysyłam linki na pw :lol: [quote name='escalade74'] No niestety żadnych wieści, cały czas tam jeździmy z Anią, któś tam się kręci i zagląda do norki, jedzenie zostawiam...znika...norka odkryta....eeechchchch...Juz teraz zalezy mi żeby dorwać szmaci..rza który to zrobił... pozdrawiam[/quote] Dziwne to wszystko... Szkoda, że nie można zamontować kamery... A czy coś w sprawie śledztwa się ruszyło?
  17. [quote name='Naia']AAAA!!! No to świat jednak nie jest tak wielki :) :) :) Gonię więc pamiętam, bo to ona zdaje się sporo koło nas kręciła i z Marcinem (wysokim) to i owo dogadywała... a Ciebie nie pamiętam :placz: Jeszcze mi się kojarzy jakaś drobna pani w ciemnych włoskach (bo Gonia chyba dość wysoka jest)... chyba w okularach ?? [/quote] Witaj Naia!!!:lol: No Ty miałaś zadanie ułatwione, bo ujawniłam twarz:cool3: To, że jakieś osóbki ze śmietnika były wyciągane, też doskonale wiem, byłam współpomysłodawczynią :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ale niestety tyle się wtedy działo, że pamiętam tylko osby które znamy od dawna, czyli Przemka, Marcina nr1, Marcina nr2, Renatę itd... Kojarzę natomiast psy, więc może po nitce do kłębka?:razz: Ale, ale!!! Jak trafiłaś na wątek Pikusi? No i co ja Ci wtedy nagadałam? :oops:
  18. No Saksana, gdzie te fotki???? Ciotki chcą podziwiać!!!
  19. [quote name='agnieszka30']Gonia uracz oczyska mnie fotkami... pliiiiiiisssss....[/quote] Fotki będą późnym wieczorem, jak Alex wróci do kompa. Pikusia ma się świetnie :multi::multi::multi: Ponoć bawiła się z psami, aż uszy fruwały:cool3::evil_lol::p Pikusi znudziło się suche żarcie, więc jutro muszę dostarczyć puszeczki, które zamówiłam przed wyjazdem. Będziemiala dziewczyna radochę;) Jutro idziemy do weta, więc pewnie usłyszę wszystkie opowieści i pospieszę Wam przekazać. Teraz tylko domek potrzebny!!!
  20. [quote name='anula1959']Witaj Goniu:multi: ! Jak tam urlopik sie udał?[/quote] Hej Hej!!! Urlopik fajny acz krótki - z wyboru, bo tęskniłam za zwierzami i Wami :lol: No i wyobraźcie sobie, że nie spotkałam ani jednego psa w potrzebie, a wierzcie, że się rozglądałam! Natomiast w naszym domku mieszkał Kajtek, z ktrym się zaprzyjaźniliśmy. Kajtek został uratowany przez Panie kucharki... znalazły go w lesie przywiązaneg do drzewa na skraju śmierci :-( Ale teraz Kajtek rządzi i ma się dobrze, boi się tylkoo trochę podniesionej ręki. Ale zaufał nam szybko po podaniu szyneczki :lol: Zaraz dzwonię d Alex zapytać o Princessę.
  21. N ładnie...Do Elvisa nikt nie zagląda oprócz Moniki i mnie??? Taki piękny psiak! Ludzie, przetrzyjcie oczy i pomóżcie znaleźć mu nowy dom!!!
  22. [quote name='escalade74']Nie wiem, może ten wątek należy już przenieść gdzieś do działu z psiakami, które znalazły dom?? no i ponawiam pytanie dlaczego nie mogę nic załączać. Supergoga jeśli masz jakieś psiaki, które szukają domu to informuj mnie...może uda nam się pomóc...[/quote] Wróciłam po pardniowej przerwie i tak sobie marzyłam, że jak wrócę, to może zaskoczą mnie jakieś miłe wieści :-( Mikołaj, a co do psiaków w potrzebie, to ja się do Ciebie zgłoszę z dwoma, które bardzo domów potrzebują ;)
  23. [quote name='MonikaP']Masz rację....ale wstyd :oops: ...Gosia wróci i dostanę burę za tę ciszę w wątku :nerwy: . Szukamy domu dla pięknej, białej Pikusi!!!!![/quote] No to dostajesz burę :angryy: Nasza księżniczka powinna być na 1 stronie non stop! Żarty się skończyły, lenistwo też, a teraz poważnie szukamy domku dla Pikusi..
  24. Ciotki i Wujkowie, ja Was bardzo proszę, nie zapominajcie o Pikusi podczas mojej nieobecności i intensywnie szukajcie jej wspaniałego domku!!! Pikusia to jeden z najwspanialszych psów, które znam, i zasługuje na wszystko co najlepsze, zwłaszcza po tym co w życiu przeszła. Dziewczyna się postarała, zdrowieje, toteż teraz nasza kolej by o nią należycie zadbać.
×
×
  • Create New...