Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. Zuzia jest niesamowita:loveu: Biega tak śmiesznie, aportuje zabawki i zanosi je na swój kocyk. Rozdaje buziaki i najchętniej nie schodziłaby z kolan :evil_lol: Wczoraj jej nie kąpałam, ale dziś już nie odpuszczę, bo straszny z niej śmierduszek!
  2. Dziś przeżywam chwile zwątpienia i mam straszny dół :-( [B]Zostały nam tylko 2 tygodnie na znalezienie Pikusi domu...[/B] Nie ma żadnego odzewu z Allegro, ani znikąd. Jestem załamana! Co się stanie z Pikusią jeśli dom sie nie pojawi???
  3. Jak się uporam ze wszystkim, to wstawię nowe zdjęcia Cudaka. Tymczasem, Cudaczku wskakuj na górę!
  4. [B][img]http://upload.miau.pl/2/20612.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/20613.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/20614.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/20615.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/20616.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/20617.jpg[/img][/B]
  5. Ciotka była, wymiziała, naćwierkała [B][U]Zuzi[/U][/B] do uszka, zostawiła prezenty i poszła;) A zuzia teraz śpi. Za pół godzinki pójdzie na spacerek!
  6. Słodziak:loveu: No i duża z niej bedzie dziewczyna ;)
  7. [quote name='Hakita']Księżniczko, Księżniczko najpiękniesza!!! Szukamy, szukamy dla Ciebie tego jedynego, najcudowniejszego domku na świecie!!![/quote] AMEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  8. [quote name='basia0607'] Zdrowiej nam szybko Kruszynko,świet jest taki piekny a Ty musisz to wszystko zobaczyc.[/quote] Stawiam na sukces:multi::multi::multi: Dziewczyna będzie nie tylko żyć, ale też rządzić!!!!
  9. Kupki są w miarę... A obecnie sie tulimy... Mała śpi na kolanach. Za chwilę spacerek nocny i kąpiel :)
  10. [B][img]http://upload.miau.pl/2/20522.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/20523.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/20524.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/20525.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/20526.jpg[/img][/B]
  11. A Kruszynka wlasnie spi na moich rekach :lol: nie moge wiec nic wam wiecej napisac. jest cudowna!!
  12. [quote name='supergoga'] Jesli w tygodniu będe potrzebna, i jeśli Gonia mnie zabierze, oprócz poniedziałku i wtorku - moge wziąć urlop i tez pojechać.[/quote] Ciebie gonia wezmę i na koniec świata, pod warunkiem, że będziesz zdrowa. Bo jak o siebie nie zadbasz, to Gonia przyjedzie, i zamiast zabrać do lasu, przykuje Cie do łóżka!!!
  13. [quote name='emilka53']Chetnie przygarnelabym Pikusie ale moglabym dopiero na przelomie maja i czerwca...:-([/quote] Emilko, Pikusia ma jeszcze u Alex tylko 2 tygodnie... Dziś byliśmy w Dębogórze spotkać się z jedną dogomaniaczką (Iwonko, zapomnialam, jaki masz nick) i Jej Rodziną. Niestety ich psica warczała na Pikusię, i Pikusia ją pogoniła:-( To bardzo dobrzy ludzie, i Pikusia miałaby u nich wszystko, czego potrzebuje... No ale niestety, nie wyszło, i ryzykować nie ma co. Spotkaliśmy za to innych dobrych ludzi, którzy będą również szukać Pikusi domku. No a co najważniejsze, ja mogłam poobcować z Księżniczką, wytulić ją i ponapawać oczy jej gracją :loveu: I ustaliliśmy, że Pikusia jest bardzo przyjaźnie nastawiona do koni :) Na dowód tego, prześlę Wam potem zdjęcia;)
  14. Rozmawiałam około 2 z escalade i mowił, że nastala totalna cisza.... Niestety słychać było też strzały w oddali i pisk :-( Bardzo mi przykro, że nie mogłam dziś dotrzeć na miejsce, ale mała jamnisia jest chorutka... Jeśli planujecie jakies akcje w tygodniu, chętnie dołączę.
  15. Kruszynka jest juz u mnie :) Jest chudziutka i drobniutka. Zjadła RC Baby doga z takim apetytem, jakby nigdy nic nie jadła:shake: Kupki luźne. Jest bardzo grzeczna i bardzo, ale to bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem. Byłam z nią na malym spacerku w ogrodzie, chwilkę podreptała, zrobiła siusiu i chciała się schowac w ciepełku. Pięknie bawi się zabawkami. Idę ją teraz ponownie nakarmić, a potem porobię zdjęcia. Piękna psinka! Zasługuje na najlepszy na świecie dom. Jutro wezmę ją do weta, i w zależności od tego co powie, zaczniemy zastanawiać się nad wyborem domku dla psinki.
  16. [quote name='basia0607']Cieszę się, że moje posty sprawiły że już jutro sunię wyciągniecie ze schronu. Obyście tylko wybrały dla niej najlepszy dom, w końcu w schroniskach jest jeszcze wiele jamników którym jeszcze mogę pomóc.[/quote] Trzymaj jutro o 10 kciuki Basiu!!! Ja Wam wszystko opowiem pewnie pod wieczór.
  17. Jeśli sunia jest nadal w schronie, to jutro zostanie z samego rana zabrana przez mojego TZta i Halę. Zobaczymy co i jak, a potem suncia będzie sobie wybierała najlepszy z możliwych domków ;) Byle by tylko wróciła do zdrowia;)
  18. [quote name='Hala']Był! Ale w innym boksie! Był cudowny i śłodki. Lizał mi ręce i piskał...[/quote] W którym boksie??? Czy był młodziutki? Jak Kruszynka?
  19. GoniaP

    Liczymy podpisy!

    [quote name='Agata Balu']No i widzisz Jurku co sie porobiło? Właściwie nikt już tutaj nie zagląda, więc nikt nie złoży propozycji. Ludzie poszli tam, gdzie można coś zrobić. [/quote] Zaglądają.... Ale co można dodać??? Mnie podobał sie pomysł przedłożenia podpisów prokuratorowi. Ale odpadł. Teraz mamy do czynienia z tzw. "siłą wyższą" na którą wpływu nie mamy...
  20. Hala, szybko odpowiedz na pytanie!!! Czy ten szorstkowlosy jamnikowaty tam też był??? Widzialaś go?
  21. [quote name='boksiedwa']akurat ani ulgastran ani no-spa jej nie zaszkodzą, pierwszy to lek osłonowy stosowany w chorobach układu pokarmowego a no-spa jest rozkurczowa, więc też nie zaszkodzi.[/quote] No dobra, ale no-spa w jakiej dawce? Nie mam pojecia ile waży.... Ulgastranu nie mam!
  22. Nie martw się!!! Umiemy czytać między wierszami;) Ja do was pewnie dojadę po Pikusiowej wizycie. A na dodatek będę miala od jutra nowego lokatora, a wlaściwie lokatorkę.... Nie mam jak się rozdwoić, no!!!! [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=48307&page=4[/url]
  23. [quote name='basia0607']A skąd wiecie co jej dolega ? Czy to zapalenie jelit ? Podanie nieodpowiedniego leku może tylko zaszkodzić. Należałoby zaobserwować jaką robi kupę. Nie radziłabym leczyć w ciemno. Ona jest w tak złej kondycji, że każdy nieodpowiedni krok może być dla niej fatalny.[/quote] Basiu... Obserwuję już tę sunię od dawna. Na kwarantannie siedziała z jamolkiem szorstkowłosym, i około 7 innymi malutkimi, chudziutkimi mieszańcami. Ona i szorstkowłosy przeżyły. Inne umarły. Od czego? Nie było żadnej wiremii... Umarły od żarcia!!! Większość psów, które ostatnio zabierałyśmy ze schronu, miały przewlekłe zapalenie przewodu pokarmowego... w różnym stopniu zaawansowania. Nie ulega żadnej wątpliwości, że sunia musi jak najszybciej trafić do dobrego weta... Sęk w tym, że jutro niedziela, mojego weta niet... Do tego ja musze jechać z Pikusią do potencjalnego domu, a potem powinnam łapać dzikie szczeniaki. Nie rozdwoję się:shake: Moj TZ zgodzi się ją zabrać ze schronu. Położy ją w ciepłym, da jeść wg moich wskazówek. To wszystko co jutro moge dla niej zrobić.
  24. Hakitko kochana! Mam nadzieję, że w przyszłym tgodniu dołączyy do nas spec... ale tak jak napisałam wcześniej, to strasznie trudny teren :shake: Musimy jednak próbować by nie dopuścić do całej populacji niechcianych i dzikich psów. Cieszę się, że choć 1 Klusek dostał dziś szansę... A czy jedzenie zniknęło? Poza tym myślę sobie, że dzikie psy maja inny rytm.... Od wschodu do zachodu słońca. Pewnie Malec śpi i wyjdzie dopiero jutro o świcie. Czaty o 6 rano by się przydały:roll:
  25. Czy jeśli ja zabiorę (tzn. mój TZ) jutro rano ze schronu, to moge liczyc na to, że ktoś ją ode mnie zabierze w ciągu kilku dni? U mnie będzie miała ciepły kat w piwnicy, specjalistyczną karmę, i spacerki w ogrodzie:roll:
×
×
  • Create New...