-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
MAŁY SZCZENIAK RUDZIK-IMBIREK W KARTONIE PO WÓDCE-ma juz nowy dom!!!:)
GoniaP replied to kaLOlina's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaLOlina']chrupki maluch zjadl-ale jak mi radzilas zamoczylam je, odczekalam az napecznieja i zjadl takie...:) puszke je jak glupek-bez namaczania i niczego:)dozuje mu-m alo a czesciej;) teraz Imbir spi w legowisku...ogolnie spi jak zabity ten nasz chlopiec...;) zabawki-wzbudzily jego zainteresowanie...ale nawiecej bawi sie jedna myszka-materialowa-wszystkie z wlosami usuniete!! ;) i lazi za domownikami i za kotami...ogolnie taki smieszny szczenior...kupy byly jak narazie dwie-obie w normie... dzis maluszek bedzie spal u mamyw pokoju-tam ma legowisko-a michu ze mna-bo misiek troche jest speszony... po kojec chetnie sie zgosze-bedzie nam latwiej upilnowac to szalenstwo co sie tu odbywa...gdzie ja go postawie-nie wiem;) zapewne kosztem mebli... aaaa z Imbirka TONY pchel wylazi...robale jak narazie oporniej ale juz cos sie zaczyna dziac-SZYBKO-wiec musi ich tam byc pelno...[/quote] Kibicujemy Imbirkowi z całych sił. Musi mieć chłopak sielskie życie i tyle na ten temat ;) -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
GoniaP replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='anula1959']Żadko odzywam sie w tym wątku ale bardzo kibicowałam Kropeczce vel Kropkowi bo mnie też ujęło to jej spojżenie . Ale co do tekstu powyższego powiem tylko: no comments. I jeszcze jedno, cieszę się , że Kropcia nie trafiła w rece tej osoby.................[/quote] Pomijając Kropkę i jej potencjalną adopcję ( nota bene Kropka jest dawno wysterylizowana...) to rzadko spotyka się podobną perfidię w instancjach typu instytucje powołane w celu ochrony zwierząt... -
[quote name='Ambra']a Saksano tak odnosnie narkoz to charty muszą ich solidnie unikac maja bardzo slabe serduszka i kazda narkoza moze sie zle skonczyc i nalezy ich unikać! takie slabeuszki z nich są:roll: Saksano masz maile ode mnie! czy masz aparat zeby chłopaka jutro obstrykać:cool3:[/quote] Jeśli Saksana nie ma, to ja mam...:razz: I z chęcią bym odwiedziła Soniulkę....
-
Dlaczego twierdzicie, że nie nadaje się do domu z innymi psami?
-
MAŁY SZCZENIAK RUDZIK-IMBIREK W KARTONIE PO WÓDCE-ma juz nowy dom!!!:)
GoniaP replied to kaLOlina's topic in Już w nowym domu
KaLOlina, cieszę się że poznałam Ciebie i Imbirka vel Bolsa :razz: Jest przepiękny:loveu: Mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, i mały, za "duży" tydzień będzie mógł być zaszczepiony... Wystaw go proszę na Allegro, ale chciałabym, aby tzw. pierwsze sito przeszło przez nas, tzn. przez Fundację. Proszę podaj więc namiary z wizytówki, którą Ci dziś dałam. Oczywiście ostatnie słowo co do wyboru domku będzie należało do Ciebie ;) Pamiętaj o wskazówkach P. Doktor, i pisz na bieżąco o postępach Maluszka. Obserwuj przede wszystkim kupy i ew. wycieki z noska i oczu. Przy najmiejszych wątpliwościach alarmuj! Kojec jest w każdej chwili do odbioru ode mnie. I wymiziaj Malca (dziś nie po karku;)). Czy śpi w swoim legowisku? Bawił się zabawkami? Daj mu jeszcze raz jeść dziś wieczorem. Wypróbuj chrupki. Monika ma ich dla Ciebie więcej.:lol: -
Maciupenkie jamniczki już w nowych domach !!!Podkarpacie
GoniaP replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia0607']Znalazlam temat o Orzechowskim schronisku. Mordownia .Samowola dyrektorki.Wolontariuszy jak na lekarstwo. O tym miejscu chyba Pan Bóg zapomnial. Wszystkie psy z tamtąd potrzebują pomocy a najbardziej te maleństwa. Horror ! jak jeszcze długo ?[/quote] Fundacja Emir prowadzi akcję "Stop Okrucieństwu w Schroniskach". Warto byłoby napisać do Pani Krystyny na [email][email protected][/email] -
Wczoraj byłam na spacerku z Cudaczkiem... Piękny i łatwy do nauki pies. Trzeba mu tylko poświęcić trochę czasu... [B][img]http://upload.miau.pl/3/1077.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1078.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1079.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1080.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1081.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1082.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1083.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1084.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1085.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1086.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1087.jpg[/img][/B]
-
połamana Jeżynka.Już dawno w swoim własnym domku!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Czy to znaczy, że nasza Jeżynka "zarobiła" już 955 zł:crazyeye: Dziękujemy darczyńcom i prosimy o więcej!! -
połamana Jeżynka.Już dawno w swoim własnym domku!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Yona'] i moja z bazarku cioci YBOT, której wysokość w niemałym stopniu zależy od cioci GoniP :lol: -120zł.[/quote] Czy to znaczy, że mam się dołożyć? A właściwie nie ja, tylko TZ? Może być i tak!! Wszystko dla Jeżynki!! -
[quote name='emir']Sułtan już po operacji ; wybudzony; domaga się pieszczot; dostaje potrzebne leki i środki p/bólowe; teraz tylko czas i dobra i fachowa opieka lekarska mogą mu pomóc w powrocie do zdrowia aby i drugą operację szczęśliwie przeżył. Jutro więcej wiadomości i ew. zdjęcia Emir[/quote] Dziękujemy Krysiu :buzi: Mój "Synuś" już po pierwszej operacji, która da mu szansę na normalne życie :multi:
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
GoniaP replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Już jest za późno na cokolwiek dziewczyny. Bardzo mi przykro, że nie wyszło. -
Ricz-przepiękny czekoladowy Dobek-już w nowym, wspaniałym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Piękny Ricz doczekał się Allegro dzięki wspaniałej Ciotce Supergodze!!! Dziękujemy!!! [url]http://www.allegro.pl/item182549690_ricz_brazowy_doberman_czeka_na_wlasny_dom.html[/url] -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
GoniaP replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Ja nie mogę pomóc z tego samego powodu, co Monika. Jest mało czasu. Piszcie, dzwońcie do caroolci, donvitow, mm.templum, rymonki, PulinyT, Supergogi -
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='caroolcia']mi pasuje, jak potweirdzisz to daj znac o ktorej dokładnie i skąd wyruszamy ;) super jak sie uda ;) może ktośmądrzejszy coś doradzi...[/quote] Załatwione. Wyruszamy o 17.15 spod King Crossa. Zdzwonimy się później :) -
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='caroolcia']tam na miejscu?[/quote] tak, ale pojedziemy razem. -
Ricz-przepiękny czekoladowy Dobek-już w nowym, wspaniałym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Ricz ma poszarpane ucho... Długa to historia, ale bronił terenu po tym, jak jakiś wielki samiec przeskoczył płot i dobierał się do suczki z cieczką. Pies ten na dodatek nie był szczepiony, więc Ricz ma przymusową 2 tygodniową kwarantannę :shake: Mimo wszystko wystawimy go na Allegro, bo nie wiem na ile deklaracja wspomnianej wyżej Pani z Poznania jest rzetelna. -
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='caroolcia']w piatki + remont katowickiej ;( wolna bedę o 15-16, wystarczyloby?[/quote] pewnie! Czyli umawiam się na (od) 17, ok? -
połamana Jeżynka.Już dawno w swoim własnym domku!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='solito']Czy Jeżynka potrzebuje jeszcze pieniążków? Bo wystawiłam bazarek dla niej, ale teraz widzę, że Jeżynka już po operacji! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=57457[/URL] Jeżeli już nie potrzebuje, to przekażemy dochód na inną potrzebującą bidę![/quote] Solito, dziękujemy bardzo. To prawda, że Jeżynka jest już po 2 operacji, ale nadal jest w szpitalu i licznik bije. Jeśli dziś, lub wkrótce zostanie zabrana, będziemy znać koszty - a te nie będą niskie. Nie wycofuj na razie tych środków, dobrze? Jak tylko będę coś wiedziala, natychmiast dam znać. -
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='caroolcia']jestem za ;) a to już konret propozycja???[/quote] Wstępna. O której możesz w piątek wystartować z Bonką? Tam się jedzie ode mnie w piątki bitą godzinę :cool1: