Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. [quote name='kaLOlina']chrupki maluch zjadl-ale jak mi radzilas zamoczylam je, odczekalam az napecznieja i zjadl takie...:) puszke je jak glupek-bez namaczania i niczego:)dozuje mu-m alo a czesciej;) teraz Imbir spi w legowisku...ogolnie spi jak zabity ten nasz chlopiec...;) zabawki-wzbudzily jego zainteresowanie...ale nawiecej bawi sie jedna myszka-materialowa-wszystkie z wlosami usuniete!! ;) i lazi za domownikami i za kotami...ogolnie taki smieszny szczenior...kupy byly jak narazie dwie-obie w normie... dzis maluszek bedzie spal u mamyw pokoju-tam ma legowisko-a michu ze mna-bo misiek troche jest speszony... po kojec chetnie sie zgosze-bedzie nam latwiej upilnowac to szalenstwo co sie tu odbywa...gdzie ja go postawie-nie wiem;) zapewne kosztem mebli... aaaa z Imbirka TONY pchel wylazi...robale jak narazie oporniej ale juz cos sie zaczyna dziac-SZYBKO-wiec musi ich tam byc pelno...[/quote] Kibicujemy Imbirkowi z całych sił. Musi mieć chłopak sielskie życie i tyle na ten temat ;)
  2. [quote name='anula1959']Żadko odzywam sie w tym wątku ale bardzo kibicowałam Kropeczce vel Kropkowi bo mnie też ujęło to jej spojżenie . Ale co do tekstu powyższego powiem tylko: no comments. I jeszcze jedno, cieszę się , że Kropcia nie trafiła w rece tej osoby.................[/quote] Pomijając Kropkę i jej potencjalną adopcję ( nota bene Kropka jest dawno wysterylizowana...) to rzadko spotyka się podobną perfidię w instancjach typu instytucje powołane w celu ochrony zwierząt...
  3. [quote name='Ambra']a Saksano tak odnosnie narkoz to charty muszą ich solidnie unikac maja bardzo slabe serduszka i kazda narkoza moze sie zle skonczyc i nalezy ich unikać! takie slabeuszki z nich są:roll: Saksano masz maile ode mnie! czy masz aparat zeby chłopaka jutro obstrykać:cool3:[/quote] Jeśli Saksana nie ma, to ja mam...:razz: I z chęcią bym odwiedziła Soniulkę....
  4. Dlaczego twierdzicie, że nie nadaje się do domu z innymi psami?
  5. KaLOlina, cieszę się że poznałam Ciebie i Imbirka vel Bolsa :razz: Jest przepiękny:loveu: Mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, i mały, za "duży" tydzień będzie mógł być zaszczepiony... Wystaw go proszę na Allegro, ale chciałabym, aby tzw. pierwsze sito przeszło przez nas, tzn. przez Fundację. Proszę podaj więc namiary z wizytówki, którą Ci dziś dałam. Oczywiście ostatnie słowo co do wyboru domku będzie należało do Ciebie ;) Pamiętaj o wskazówkach P. Doktor, i pisz na bieżąco o postępach Maluszka. Obserwuj przede wszystkim kupy i ew. wycieki z noska i oczu. Przy najmiejszych wątpliwościach alarmuj! Kojec jest w każdej chwili do odbioru ode mnie. I wymiziaj Malca (dziś nie po karku;)). Czy śpi w swoim legowisku? Bawił się zabawkami? Daj mu jeszcze raz jeść dziś wieczorem. Wypróbuj chrupki. Monika ma ich dla Ciebie więcej.:lol:
  6. [quote name='basia0607']Znalazlam temat o Orzechowskim schronisku. Mordownia .Samowola dyrektorki.Wolontariuszy jak na lekarstwo. O tym miejscu chyba Pan Bóg zapomnial. Wszystkie psy z tamtąd potrzebują pomocy a najbardziej te maleństwa. Horror ! jak jeszcze długo ?[/quote] Fundacja Emir prowadzi akcję "Stop Okrucieństwu w Schroniskach". Warto byłoby napisać do Pani Krystyny na [email][email protected][/email]
  7. Wczoraj byłam na spacerku z Cudaczkiem... Piękny i łatwy do nauki pies. Trzeba mu tylko poświęcić trochę czasu... [B][img]http://upload.miau.pl/3/1077.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1078.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1079.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1080.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1081.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1082.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1083.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1084.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1085.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1086.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1087.jpg[/img][/B]
  8. Czy to znaczy, że nasza Jeżynka "zarobiła" już 955 zł:crazyeye: Dziękujemy darczyńcom i prosimy o więcej!!
  9. [quote name='Yona'] i moja z bazarku cioci YBOT, której wysokość w niemałym stopniu zależy od cioci GoniP :lol: -120zł.[/quote] Czy to znaczy, że mam się dołożyć? A właściwie nie ja, tylko TZ? Może być i tak!! Wszystko dla Jeżynki!!
  10. A czy wiadomo coś o jej przeszłości? Jak znalazła sie w schronisku? Czy ktoś mógłby wziąć ją na spacer i zobaczyć co i jak?
  11. [quote name='emir']Sułtan już po operacji ; wybudzony; domaga się pieszczot; dostaje potrzebne leki i środki p/bólowe; teraz tylko czas i dobra i fachowa opieka lekarska mogą mu pomóc w powrocie do zdrowia aby i drugą operację szczęśliwie przeżył. Jutro więcej wiadomości i ew. zdjęcia Emir[/quote] Dziękujemy Krysiu :buzi: Mój "Synuś" już po pierwszej operacji, która da mu szansę na normalne życie :multi:
  12. Jeśli mogę coś dodać, to uważajcie, by charciątko nie dostało się w ręce pseudohodowców. Jeśli chodzi o Saksanę, to za nią ręczę. Pies miałby wymarzone warunki i dużo serca z Jej strony, oraz ze strony Jej dzieci (dorosłych).
  13. Już jest za późno na cokolwiek dziewczyny. Bardzo mi przykro, że nie wyszło.
  14. Piękny Ricz doczekał się Allegro dzięki wspaniałej Ciotce Supergodze!!! Dziękujemy!!! [url]http://www.allegro.pl/item182549690_ricz_brazowy_doberman_czeka_na_wlasny_dom.html[/url]
  15. Ja nie mogę pomóc z tego samego powodu, co Monika. Jest mało czasu. Piszcie, dzwońcie do caroolci, donvitow, mm.templum, rymonki, PulinyT, Supergogi
  16. Żeby tylko sunia wytrzymała... Pomoc idzie, trzymaj się maleńka!!!
  17. Ona wygląda jak "nasza" Pikusia.... Nie jest wysterylizowana? Ile ma lat? Info - szybko!!
  18. [quote name='caroolcia']mi pasuje, jak potweirdzisz to daj znac o ktorej dokładnie i skąd wyruszamy ;) super jak sie uda ;) może ktośmądrzejszy coś doradzi...[/quote] Załatwione. Wyruszamy o 17.15 spod King Crossa. Zdzwonimy się później :)
  19. [quote name='caroolcia']tam na miejscu?[/quote] tak, ale pojedziemy razem.
  20. Ricz ma poszarpane ucho... Długa to historia, ale bronił terenu po tym, jak jakiś wielki samiec przeskoczył płot i dobierał się do suczki z cieczką. Pies ten na dodatek nie był szczepiony, więc Ricz ma przymusową 2 tygodniową kwarantannę :shake: Mimo wszystko wystawimy go na Allegro, bo nie wiem na ile deklaracja wspomnianej wyżej Pani z Poznania jest rzetelna.
  21. [quote name='caroolcia']w piatki + remont katowickiej ;( wolna bedę o 15-16, wystarczyloby?[/quote] pewnie! Czyli umawiam się na (od) 17, ok?
  22. [quote name='solito']Czy Jeżynka potrzebuje jeszcze pieniążków? Bo wystawiłam bazarek dla niej, ale teraz widzę, że Jeżynka już po operacji! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=57457[/URL] Jeżeli już nie potrzebuje, to przekażemy dochód na inną potrzebującą bidę![/quote] Solito, dziękujemy bardzo. To prawda, że Jeżynka jest już po 2 operacji, ale nadal jest w szpitalu i licznik bije. Jeśli dziś, lub wkrótce zostanie zabrana, będziemy znać koszty - a te nie będą niskie. Nie wycofuj na razie tych środków, dobrze? Jak tylko będę coś wiedziala, natychmiast dam znać.
  23. [quote name='caroolcia']jestem za ;) a to już konret propozycja???[/quote] Wstępna. O której możesz w piątek wystartować z Bonką? Tam się jedzie ode mnie w piątki bitą godzinę :cool1:
×
×
  • Create New...