-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
[quote name='MonikaP']Podejrzewam,że jeszcze przez jakiś czas będzie się pozbywała tych wszystkich paskudztw, którymi była dotychczas karmiona... A kupy ma OK? Chce w ogóle jeść suchą karmę?[/quote] No i jak się zachowuje??? Nikt mi poza tym nie odpowiedział na pytanie, czy pokochałam asta czy pittbulla:roll:
-
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[B]Dzisiejsze fotki ze szkolenia... [img]http://upload.miau.pl/3/1372.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1373.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1374.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1375.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1376.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1377.jpg[/img][/B] -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
GoniaP replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaLOlina']pyzulko poczekaj jeszcze troszke..los sie do Ciebie usmiechnie...[/quote] Właściwie, to Pyza mogłaby wyjść i jutro ze schronu i przeczekać w dt... Ale ja nie mogę w tym uczestniczyć z różnych względów, w tym, z braku czasu. Jeśli załatwilibyście jej adopcję plus kąpiel, plus transport w okolice Malty, plus kasę na jedzenie.... No i oczywiście to tymczas na parę dni - w przyszłym tyg. na 100% musiałaby się przenieść do KR. -
[quote name='andzia69']wow Goniu - to moze tak przygarniesz kiedyś jakiegoś bulka:p [/quote] Łomatko, dajcie mi trochę czasu ;) [quote name='andzia69'] ja tak ewoluuję w stosunku do rottków - bo jak Agnieszka P prosi jechać po jakiegoś to chcąc nie chcąc mam serce w gardle ale jadę jak mogę:eviltong:[/quote] znam to uczucie na wylot :cool1::roll::eviltong: jak trzeba, to idę!!;)
-
[quote name='MonikaP']Gooś! Rumienimy się? Na trzy-cztery :oops: :oops: ...........................:evil_lol:[/quote] I na pięć-i-sześć-i-siedem!!!! Nie złożyłaś Don Corleone życzeń:mad: Ja to przynajmniej uczyniłam osobiście :p
-
[B][img]http://upload.miau.pl/3/1354.jpg[/img] Musiałam sobie wstawić to zdjęcie jeszcze raz... Wzruszający widok. Normalnie nie mogę wydusić z siebie słów... Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że Sułtanik stoi o własnych siłach :Rose: [/B]
-
Jestem ciekawa co u Lusi... Uświadomcie mnie czy to jest bardziej amstaff czy pittbull? Muszę powiedzieć, że jestem z siebie dumna - może trochę nieskromnie zabrzmiało, ale to pierwszy bull, którego trzymałam za łapy, i drugi, którego polubiłam, ba, nawet się jej specjalnie nie bałam.... Normalnie ewaluuję:eviltong:
-
połamana Jeżynka.Już dawno w swoim własnym domku!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Jestem ciekawa czy by mnie poznała... Spędziłam z nią zaledwie parę godzin... ale wiecie? Nigdy ich nie zapomnę. No i wzruszyłam się :placz: -
KOMENTARZ ZBĘDNY!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: [B][IMG]http://upload.miau.pl/3/1332.jpg[/IMG][/B]
-
[quote name='MonikaP']O, już jesteście :-). Ja będę później dzwonić do Pana Doktora i przekażę wszystko, co mi powie o zdrowiu Lusi. Nie wiem, czy Goni udało się do Was dotrzeć, ale z niej jest dziś bardzo zabiegane stworzenie :glaszcze: .[/quote] Udało się dotrzeć, ba nawet trzymałam Lusiowe girki podczas USG. Dzielna z niej panna. Ma spondylozę oraz zapalenie przestrzeni między palcowych, niestety z ropnymi przetokami - dlatego chodzenie sprawia jej ból. Pewnie też chore stawy, bo muszą dźwigać taki ciężar. Powinna brać leki nadciśnieniowe i mocno się odchudzić. Ma powiększoną i przekrwioną wątrobę, no i coś z nerką. Generalnie wygląda mi na to, że dziewczynę wyeksploatowali, po czym won. Powtórka z historii Pikuni. Myślę, że to dopiero początek diagnostyki. Zdjęcie rtg pokazało cień, niestety w 2 ujęciu już go nie było widać, więc mamy zagwozdkę. Ale w ogóle to jak na rasę, której się boję, jest cudowna.
-
połamana Jeżynka.Już dawno w swoim własnym domku!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='D0minika']Dziewczyny gdzie można wpłacać pieniądze na Jeżynkę? na AFN? bo dostałam pieniądze z bazarku :lol:[/quote] Patrz post nr. 15 ;) Dziękujemy! -
połamana Jeżynka.Już dawno w swoim własnym domku!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Jeżynko pokaż się wszystkim na dzień dobry! Proś o wsparcie i o domek! -
Sułtan w górę! Proś o wsparcie!
-
5.04.07: DUDI - czuje sie coraz lepiej ale w dalszym ciągu utrzymuje się ropny wyciek z łąp - choc o znacznie mniejszym nasileniu; Jest nadal chudeuszem; jego powrót do zyciowej wagi musi jeszcze potrwać; charakter zmienił mu sie zdecydowanie na łagodniejszy ; stąd wiosek,że jego "agresja" wynikała z wielkiego i długotrwałego bólu, jaki ten biedak musiał znosić.
-
połamana Jeżynka.Już dawno w swoim własnym domku!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B]05.04.2007: [/B]JEŻYNKA - po operacji czuje się świetnie, ma punkt obserwacyjny przy biurku lekarza dyżurnego, głośnym szczekaniem i warczeniem płoszy każdego przechodzącego. Porusza się bardzo sprawnie i daleko lepiej niż z chorą łapką przed operacją. Jest faworytką Pani anestezjolog. Dziś przynieśliśmy jej kilka nowych zabawek. Wszystkie, szybko zaniosła do swojego koszyka. [/SIZE][/FONT][B][img]http://upload.miau.pl/3/1263.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1264.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1265.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1266.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1267.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1268.jpg[/img] Boże, ona tak bardzo chce być kochana!!! Pomózmy jej wszyscy znaleźć kochający dom, własnych ludzi, własną kanapę i mnóstwo zabawek!!!!!! [/B]