Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. [quote name='MonikaP']Ale Lusia nie jest rasowa, bo nie ma rodowodu :eviltong: . Zakochałaś się w psie typu bull. Może być? :roll:[/quote] Nieeeeeeeeeeeeeeee!
  2. [quote name='MonikaP']W Lusi się zakochałaś, w Lusi - czy to nie wystarczy? :cool3:[/quote] Nie bądź taka mądra!!!:angryy: Chcę wiedzieć w jakiej rasie, i już:mad:
  3. [quote name='mrowa23']czy ast czy pit to ja pojecia nie mam bo nie umiem rozpoznawac...[/quote] normalnie znawczyni :roll::evil_lol::placz: A wyglądasz na taką co się zna :roll: I co teraz??? Mam zagwozdkę!! Nie wiem w kim się zakochałam....
  4. [quote name='MonikaP']Podejrzewam,że jeszcze przez jakiś czas będzie się pozbywała tych wszystkich paskudztw, którymi była dotychczas karmiona... A kupy ma OK? Chce w ogóle jeść suchą karmę?[/quote] No i jak się zachowuje??? Nikt mi poza tym nie odpowiedział na pytanie, czy pokochałam asta czy pittbulla:roll:
  5. [B]Dzisiejsze fotki ze szkolenia... [img]http://upload.miau.pl/3/1372.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1373.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1374.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1375.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1376.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1377.jpg[/img][/B]
  6. [quote name='MonikaP']Nooo, znaczy się...od kiedy usłyszałam, że Bąbel pod Twoją nieobecność napędził stracha amstaffowi, to przyglądam mu się ze znaczną dozą szacunku :diabloti: .[/quote] yyyyyyyyyyyyyyyyyyy? Nic z tego nie rozumiem :roll:
  7. [quote name='kaLOlina']pyzulko poczekaj jeszcze troszke..los sie do Ciebie usmiechnie...[/quote] Właściwie, to Pyza mogłaby wyjść i jutro ze schronu i przeczekać w dt... Ale ja nie mogę w tym uczestniczyć z różnych względów, w tym, z braku czasu. Jeśli załatwilibyście jej adopcję plus kąpiel, plus transport w okolice Malty, plus kasę na jedzenie.... No i oczywiście to tymczas na parę dni - w przyszłym tyg. na 100% musiałaby się przenieść do KR.
  8. [quote name='MonikaP']Andzia, wtedy przetrwaliby najsilniejsi :diabloti: .[/quote] Niby co masz na myśli wredoto Ty moja???:mad::cool1:
  9. [quote name='andzia69']wow Goniu - to moze tak przygarniesz kiedyś jakiegoś bulka:p [/quote] Łomatko, dajcie mi trochę czasu ;) [quote name='andzia69'] ja tak ewoluuję w stosunku do rottków - bo jak Agnieszka P prosi jechać po jakiegoś to chcąc nie chcąc mam serce w gardle ale jadę jak mogę:eviltong:[/quote] znam to uczucie na wylot :cool1::roll::eviltong: jak trzeba, to idę!!;)
  10. [quote name='MonikaP']Gooś! Rumienimy się? Na trzy-cztery :oops: :oops: ...........................:evil_lol:[/quote] I na pięć-i-sześć-i-siedem!!!! Nie złożyłaś Don Corleone życzeń:mad: Ja to przynajmniej uczyniłam osobiście :p
  11. [quote name='MonikaP']Ew[B]o[/B]luujesz [/quote]:oops::angryy::eviltong:
  12. [B][img]http://upload.miau.pl/3/1354.jpg[/img] Musiałam sobie wstawić to zdjęcie jeszcze raz... Wzruszający widok. Normalnie nie mogę wydusić z siebie słów... Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że Sułtanik stoi o własnych siłach :Rose: [/B]
  13. Jestem ciekawa co u Lusi... Uświadomcie mnie czy to jest bardziej amstaff czy pittbull? Muszę powiedzieć, że jestem z siebie dumna - może trochę nieskromnie zabrzmiało, ale to pierwszy bull, którego trzymałam za łapy, i drugi, którego polubiłam, ba, nawet się jej specjalnie nie bałam.... Normalnie ewaluuję:eviltong:
  14. Jestem ciekawa czy by mnie poznała... Spędziłam z nią zaledwie parę godzin... ale wiecie? Nigdy ich nie zapomnę. No i wzruszyłam się :placz:
  15. Czy wiadomo jak Abra trafila do schroniska??? Bo temu co doprowadził ją do takiego stanu należałoby nogi z d.... wyrwać:angryy: Na stronach Fundacji Emir są jej zdjęcia. Ponoć w rzeczywistości wygląda jeszcze gorzej:-(
  16. KOMENTARZ ZBĘDNY!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: [B][IMG]http://upload.miau.pl/3/1332.jpg[/IMG][/B]
  17. [quote name='MonikaP']O, już jesteście :-). Ja będę później dzwonić do Pana Doktora i przekażę wszystko, co mi powie o zdrowiu Lusi. Nie wiem, czy Goni udało się do Was dotrzeć, ale z niej jest dziś bardzo zabiegane stworzenie :glaszcze: .[/quote] Udało się dotrzeć, ba nawet trzymałam Lusiowe girki podczas USG. Dzielna z niej panna. Ma spondylozę oraz zapalenie przestrzeni między palcowych, niestety z ropnymi przetokami - dlatego chodzenie sprawia jej ból. Pewnie też chore stawy, bo muszą dźwigać taki ciężar. Powinna brać leki nadciśnieniowe i mocno się odchudzić. Ma powiększoną i przekrwioną wątrobę, no i coś z nerką. Generalnie wygląda mi na to, że dziewczynę wyeksploatowali, po czym won. Powtórka z historii Pikuni. Myślę, że to dopiero początek diagnostyki. Zdjęcie rtg pokazało cień, niestety w 2 ujęciu już go nie było widać, więc mamy zagwozdkę. Ale w ogóle to jak na rasę, której się boję, jest cudowna.
  18. [quote name='D0minika']Dziewczyny gdzie można wpłacać pieniądze na Jeżynkę? na AFN? bo dostałam pieniądze z bazarku :lol:[/quote] Patrz post nr. 15 ;) Dziękujemy!
  19. Jeżynko pokaż się wszystkim na dzień dobry! Proś o wsparcie i o domek!
  20. Sułtan w górę! Proś o wsparcie!
  21. Dobrze, że ma tak wspaniałą opiekę. W schronisku już by odeszła - i to na pewno w męczarniach. Beniu, trzymam za ciebie kciuki i wysyłam najcieplejsze myśli...
  22. To ja trzymam kciuki do białości. Monika będzie miała dla was 16kg karmy. Przesyłam ciepłe myśli!!!
  23. 5.04.07: DUDI - czuje sie coraz lepiej ale w dalszym ciągu utrzymuje się ropny wyciek z łąp - choc o znacznie mniejszym nasileniu; Jest nadal chudeuszem; jego powrót do zyciowej wagi musi jeszcze potrwać; charakter zmienił mu sie zdecydowanie na łagodniejszy ; stąd wiosek,że jego "agresja" wynikała z wielkiego i długotrwałego bólu, jaki ten biedak musiał znosić.
  24. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B]05.04.2007: [/B]JEŻYNKA - po operacji czuje się świetnie, ma punkt obserwacyjny przy biurku lekarza dyżurnego, głośnym szczekaniem i warczeniem płoszy każdego przechodzącego. Porusza się bardzo sprawnie i daleko lepiej niż z chorą łapką przed operacją. Jest faworytką Pani anestezjolog. Dziś przynieśliśmy jej kilka nowych zabawek. Wszystkie, szybko zaniosła do swojego koszyka. [/SIZE][/FONT][B][img]http://upload.miau.pl/3/1263.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1264.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1265.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1266.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1267.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1268.jpg[/img] Boże, ona tak bardzo chce być kochana!!! Pomózmy jej wszyscy znaleźć kochający dom, własnych ludzi, własną kanapę i mnóstwo zabawek!!!!!! [/B]
×
×
  • Create New...