-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Donvitow'] Cioteczki Monika i Gonia oddałyście piechola na tymczas i do tej pory bez kontroli??. Poważnie zaniedbujecie swoje obowiązki:angryy: . [/quote] Chciałam powiedzieć, że ja skontrolowałam :eviltong: Co prawda nie w domu ale na polu :evil_lol: I kontrolować nie trzeba, bo nos wygi podpowada, że Bona nie mogłaby być w lepszym miejscu :cool3: No a ta obstawa, to w ogóle mnie powaliła :p Ale skoro to zaproszenie na kawę, to jak najbardziej do kontroli jesteśmy skore... Tylko Donvitow... Czy zapraszasz do siebie, czy do Carooolci.... No i czy jeśli do Niej, to czy Ona o tym wie? ;) -
[quote name='Donvitow']i jestem zawsze do Twojej dyspozycji wraz z caroolią. A na moje wtręty zawsze pierwiastek.[/quote] Hm, malagos, ale masz dobrze :diabloti:
-
Ja nie wiem, czy to cud, czy zły los... Cały czas się martwię. Ja go tylko zgarnęłam by nie dopuścić do nieszczęścia i śmierci lub kalectwa tego biedaka. I nie bardzo wiem co dalej począć:-( Kochana Saksana weźmie urlop by się nim zaopiekować, a ja muszę mu znaleźć godny dom. Nie zrobię jednak tego sama, i wołam o Waszą pomoc!!!
-
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Dziś byłam w odwiedzinach u Sonieczki... Zadomowiła się dziewczyna i obrosła w piórka. Jest kochana i przytulasta, lecz nie da sobie dmuchać w kaszę. Jest Panią na włościach i już :) Na brak towarzystwa narzekać nie może :) Natan, to jej wierny przyjaciel. Charcik odwiedził ją, ale już pojechał do nowego domu. A dziś musiala przyjąć Dyzia....Ustawia wszystkich chłopaków równo. Do miski, ani do PAńci nie podchodź :evil_lol: [B][IMG]http://upload.miau.pl/3/1740.jpg[/IMG] [/B][B][IMG]http://upload.miau.pl/3/1741.jpg[/IMG] [/B][B][IMG]http://upload.miau.pl/3/1742.jpg[/IMG] [/B][B][IMG]http://upload.miau.pl/3/1743.jpg[/IMG] [/B][B][IMG]http://upload.miau.pl/3/1744.jpg[/IMG] [/B] -
Nowa fotorelacja grubiutkiego Natanka i Babuni Sonii :) [B][img]http://upload.miau.pl/3/1737.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1738.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1739.jpg[/img] [/B]
-
[B][img]http://upload.miau.pl/3/1725.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1726.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1727.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1728.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1729.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1730.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1731.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1732.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1733.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1734.jpg[/img][/B]
-
[B][img]http://upload.miau.pl/3/1716.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1717.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1718.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1719.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1720.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1721.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1722.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1723.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/3/1724.jpg[/img][/B]
-
Mój TZ i ja właśnie wracaliśmy ze świątecznego spaceru w lesie. Zatrzymaliśmy się przy jezdni bo jechały samochody. W tym samym momencie zauważyłam pędzącego w naszym kierunku sobowtóra mojego psa w wersji mniejszej... Jeden z samochodów wykonał manewr kierownicą, i szczęśliwie minął go o niecałe pół metra. Drugi zahamował. Mój krzyk jeszcze nie przebrzmiał, ale pies już był przy mnie - cały i zdrowy. TZ trzymał mojego rozwścieczonego Bąbla, podczas gdy ja klęczałam przy przerażonym psim ciałku. TZ wyciągnął sznurek ze swojej kurtki, a ja zawiązałam go na szyi psa. Piesio jest młodziutki, myślę, że ma nie więcej niż rok. Jest chudy, ale sierść ma tak błyszczącą jak mój Bobo - ten sam typ. Jego zachowanie sugeruje, że nie miał najlepszego życia. Boi się gwałtownych ruchów i podniesionego głosu. Na widok smyczy oraz mojego TZ przywierał całym sobą do ziemi i się trząsł. Wobec mnie był bardzo uległy. Gdy zakładałam mu sznurek leżał na plecach pokazując mi brzuch, uszy skulone wzdłuż szyi:shake: Kontynuując opowieść, trochę na moich rękach, trochę podążając za Bobolem, zaszliśmy do domu. W ogrodzie dałam mu jeść i pić. Podstawiłam miskę na ziemi, a on zamiast podejść, czołgał się do niej. Potem zjadł łapczywie. Na mój przerażliwy apel o pomoc odpowiedziała Saksana. Bez wahania kazała przyjechać. Piesio jest teraz u Niej. Czasowo oczywiście. Musimy mu znależć dom! Błagam pomóżcie!!! Nie mam sumienia odwieźć go do schroniska. Uprzedzę pytania i dodam jeszcze, że piesio był bez obroży. Jego zachowanie podpowiada smutną historię. Nie chcę dawać ogłoszeń w okolicy. Uważam, że nawet jeśli ma właściciela, nie był on dla niego dobry...
-
Kopiuję ze strony Emir: [B]8.04.07:[/B]SUŁTAN - wychodzi na spacery i zupełnie dobrze sobie radzi; ma apetyt ( dziś świateczna porcja kurczaka z ryżem zniknęła w ciągu niewielu sekund(; jest spokojny i bardzo spragniony czulości i uwagi .:multi:
-
Sułtan... Sułtanik...Piesio... Nasz kochany:loveu:
-
MAŁY SZCZENIAK RUDZIK-IMBIREK W KARTONIE PO WÓDCE-ma juz nowy dom!!!:)
GoniaP replied to kaLOlina's topic in Już w nowym domu
Karolina, przepraszam, ale nie daliśmy rady zawieźć Tobie kojca. Bardzo mi przykro, ale przeceniliśmy siły. Istny kociokwik w te Święta. Wybaczysz? Jak puchaty Imbirek? -
Ricz-przepiękny czekoladowy Dobek-już w nowym, wspaniałym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy Hakito! Ja również życzę wszystkim udanych Świąt Wielkiej Nocy i radości z uratowanych psich istnień. Wczoraj zadzwonił do mnie bardzo miły i sensowny Pan z Allegro. Roztoczył przede mną wizję super domu dla Ricza... Dom, hektarowy ogród, 2 dziewczynki dorastające i zakochane w Riczu... Moja radość była jednak przedwczesna :shake: Pan, jak dowiedział się, że Ricz jest wykastrowany, więcej już nie zadzwonił, a tak się umawialiśmy :-( -
Co do życzeń Świątecznych... To ja życzę wszystkim Wam przede wszystkim zdrowia i szczęścia, oraz poczucia dobrze wypełnionych misji i wielu radosnych chwil z nimi związanych.
-
FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Bona to dobry, mądry pies... Tylko trzeba jej silnego przewodnika i zasad ;)