Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. [quote name='kaLOlina']hmm tylko ktore?? nie moge sie sama zdecydowac;)[/quote] Ja optuję za 1 i 2 od góry na poprzedniej stronie :loveu:
  2. Super, ale ja bym dodała jeszcze ze 2,3 zdjecia ;)
  3. [quote name='kaLOlina'] Goniu szykuj sie na telefony bo na allegro podalam kontakt do Ciebie, i ogolny do Fundacji...:) dobrze??[/quote] No to zacieram rączki ;):mad: Tylko najlepsi z najlepszych dostaną Imbirka :razz:
  4. A może któraś z poznanianek by sie jednak ulitowała i wzięła do siebie Pyzę na tydzień? Jutro schron jest otwarty....
  5. [quote name='Neris']Dotarłam do wątku, pisałam w tym drugim... Jamniczka spod Łodzi nie potrzebuje mojej pomocy, dlatego mogę zaoferować pomoc rodzince. Odchowałam 8 miotów szczeniąt, może nie jest to bardzo wiele, ale trochę już tak...[/quote] Super, to jaki jest plan?
  6. Uff, dobrze, że to nic poważnego!! Ale słodziak z niego nad słodziakami :loveu: Normalnie Ci zazdroszczę :placz: A jak z jedzeniem?
  7. Mrówa, my możemy sponsorować wszystko, tylko nie opłatę adopcyjną - bo się z niej księgowemu nie wytłumaczymy. Wyciągaj rękę więc gdzie możesz, może jakieś Cioteczki Cię wspomogą. Ja Cię do weta zabrać jutro nie mogę, ale może Monika Cię zawiezie. W najgorszym wypadku Cię zaanonsuję i pojedziesz sama, ok? (wizyta bezgotówkowa ;))
  8. [quote name='mrowa23']ufff... nr juz zapisalam bede ok 11:30 i bedziemy na telefonie...podejrzewam ze wszytskie bull dostaja taka etykiete "nie lubi innych psow" jak jest to sie zobaczy, ale az taka wredota z niej nie moze byc;)[/quote] Mrówa, co potrzebujesz dla psa na dzień dobry? Czy od razu pojedziesz do weta? Mam Cię zaanonsować? Pamiętaj by mieć smycz i obrożę, oraz dowód osobisty. Za Lusię mogą zażądać opłaty do 150 zł...
  9. Mrówa, sunia jest i czeka - właśnie sprawdziłam. Jej numer to XNN 091 - ten nr. musisz podać w biurze. Lusia została przeniesiona do boksu K3, a w karcie ma wpis, że "nie lubi innych psów" - na ile prawdziwy - nie wiem. W biurze powiedziałam, że ktoś po nią jutro przyjedzie, więc nie musisz ukrywać, że nas znasz. Nie wspominaj natomiast o internecie - wątek Kropki dowodzi, że działa to na nich jak płachta na byka. Powodzenia!
  10. Monika była dziś w schronisku, i Lusi nie ma w jej boksie.... A numeru nie znamy... Co tu zrobić?
  11. [quote name='ania_36'] Odległość nam nie straszna, jednak sami nie damy rady wykupić rodzinki i zapłacić za paliwo. [/quote] Przepraszam, że się wtrącę, ale mam jedno ALE! Aniu, świetnie, że masz takie dobre serce i chcesz pomóc, ale pewnie zakładasz, że maluchy będą zdrowe i oprócz paliwa nie będziecie mieli żadnych innych związanych z nimi i ich matką wydatków. Nic bardziej mylącego. Uważam, że wzięcie na tymczas takiej gromadki będzie się wiązało z ogromnym nakładem finansowym. Matkę trzeba przecież zawieźć do weta, obejrzeć. Trzeba jej kupić dobre jedzenie. Maluchy czekają odrobaczenie i szczepienia. Jak macie zamiar sobie z tym poradzić? No i nie można przecież zakładać, że wszystko będzie dobrze... Niestety rzadko się zdarza, żeby cały miot (w szczególności ze schroniska) dorósł do wieku szczepiennego bez schodów.... Uważam zatem, że nie jest to dobry pomysł byście te psy brali na swoje barki.
  12. [quote name='kaLOlina']biala ropa...nic wiecej-brak kataru wysieku z nosa kaszelku..ale po nocy byl zaropialy...teraz tez niestety-nowa ropa sie pojawia...[/quote] Możesz z nim podjechać do weta? Przyjmuje od 12...
  13. [quote name='kaLOlina'] leje mu sie biala ropa z oczek:([/quote] Jak to leje się ropa?? Jak to wygląda?
  14. [quote name='caroolcia']Cos niecoś słyszałam. Ale na pewno została mu miłość do ogrodnika :evil_lol:[/quote] Ależ sobie żartujecie z mojego dobrze ułożonego, acz nie łagodnego :cool3: Księcia Bąbla Pierwszego :mad: Żeby Bonka poszła w jego ślady, to byłoby dobrze :eviltong: A tego ogrodnika to sama bym ugryzła, o!!
  15. Samochód Emir jest już w Bielsku. Jak chcecie coś z Nią załatwiać to JUŻ!!
  16. [quote name='pajunia']I za to mu chwala, podziekuj prosze, rowniez w moim imieniu, sledzilam losy Agatki, zreszta proszono mnie rowniez o porozmawianie z p. Anna. To bardzo, bardzo kochana osobka. Gdybysmy wczesniej wiedzieli o tej rodzince, bym wyblagala u Twojego TZ, aby je rowniez wzial. Mam tez swietny tymczas w Leverkusen, to nie jest daleko od Bonn. Musze cos pokombinowac, one mi spac nie dadza. Ja sie strasznie nad takimi schroniskowymi szczylkami rozczulam I boje sie , gdyz juz tak czesto bylo za pozno. I nie zdazylam. :placz:[/quote] Pajunia, bądźmy w kontakcie. Mój nr +48661-955-880. Zapisz sobie w razie czego. Prześlij mi też swój ;) Coś pokombinujemy.
  17. [quote name='pajunia']Goniu, ja rozumiem, wiem, ze to daleko. Kurcze, moze je gdzies na razie na tymczasie ulokowac, ale kto wezmie cala rodzine? Matko, tak bym chciala je stamtad wyciagnac.:placz: Co robic?[/quote] Nie wiem :( TZ właśne wrócił(szczęśliwie) z Bonn... Nie pojedzie tak szybko :((
  18. [quote name='MonikaP']Jak to "nie spal"? Przecież ja i tak handluję psami - i to od dawna. A jak myślisz, dlaczego zabrałyśmy z Gonią Sułtana? Teraz nie możemy się pogodzić co do podziału zysków :diabloti: .[/quote] Naradzamy sie ile za niego wziąć:p
  19. Pajuniu, dzięki za zaproszenie. Będę miała je na uwadze w związku z jamniczą sforą. Ale nie sądzę by sie nadarzyło prędzej niż w maju :shake:
  20. [quote name='pajunia']Hm, od Swiecka, gdzies okolo 700 km. Ale to najlepiej wie Ibanez, bo tedy juz do mnie jechal.[/quote] Łomatko, strasznie daleko Cię wywiało :placz:
  21. [quote name='pajunia']Goniu, kolo Heidelbergu. To sa poludniowe Niemcy, 100 km do Frankfurtu, 30 km do Mannheimu.[/quote] Łomatko, a od Świecka?
  22. [quote name='pajunia'][IMG]http://farm1.static.flickr.com/221/446452734_34f8593a37.jpg[/IMG] kurcze, nie wiem, co robic? A moze by ktos mial ochote pare dni urlopu w Niemczech zrobic , u mnie i by rodzinke przywiozl? Wiem, ze to prawie nierealne, ale mimo wszystko pytam? Moze akurat.[/quote] Pajunia, a gdzie dokładnie stacjonujesz?
×
×
  • Create New...