Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. [quote name='anula1959']Podaj link Goniu, spróbuję wstawić.[/quote] Proszę: [url]http://zwierzakipoznan.blox.pl/html[/url]
  2. [quote name='kaLOlina']do gazety to chyba musisz daac na aaby...i doplacic 24zeta zeby byl w gazecie...ale nie jestem pewna...Goniu jak Dyzio masz gdzie go teraz umiescic??[/quote] Nie, czekam na jakiś cud:-(
  3. [quote name='basiaap'] Gosiu, OGŁOSZENIE! Wyślij supergodze razem na przykład z Jeżynką, to na raz kobita zrobi, nie na dwa:) (Mam nadzieję, ze mnie Gośka nie zabije, że ją tak reklamuję do czarnej roboty:)[/quote] Żeby odciążyć Gogę, Allegro wystawi Anula1959.:Rose: Dyzio figuruje we wszystkich portalach ogłoszeniowych - z tym, że robiłam to sama, i nie jestem pewna co do skutków, bo zupełnie nie umiem się tam poruszać. :oops: No i za nic w świecie nie umiem dodać Dyzia do poznańskich zwierzaków w gazeta.pl Robiłam to przedtem wiele razy, ale chyba zablokowali....:roll:
  4. Ja jestem jej przyjaciółką od pierwszego wpisu, ale nie potrafię jej pomóc. :-( Pamiętam jednak o niej cały czas.
  5. [quote name='PaulinaT']Jutro mam nadzieję coś naskrobię. Ogłoszenia lepiej zrobić im razem czy osobno?[/quote] Spręż się Paula... Psiaki czekają.
  6. Nie ma odzewu... Cudaczku, skacz po dom!!! Zostało mało czasu:-(
  7. [quote name='caroolcia']A jak kochane dziewczyny widzicie rozwiazanie probemu majowego? Oczywiście jeśli Bona do tego czasu domku nie znajdzie...[/quote] Jeśli Bonka do tego czasu domu nie znajdzie, to serce rozpadnie sie jej na kawałki w hoteliku:placz: Dlaczego jest tak mało domków??
  8. [quote name='Justa74']Boże, jacy oni biedni. [/quote] Wreszcie mogli się choć trochę wygrzać w wiosennym słońcu... Z salonów trafili przecież do zimnej budy i betonowego kojca...:-(
  9. Oj Dudi, jakoś nikt nie pala do Ciebie sympatią oprócz wiernej Leny... Postaraj się troszkę bardziej, co?
  10. Jeżynko pokaż się na dobranoc i proś o wsparcie najpiękniej jak potrafisz!!!
  11. [quote name='mrowa23'] lusia poki co zostaje u mnie- do domku jeszcze stalego nie trafi :-([/quote] Czy domkowi się nie spodobała? Co się stało? Cieszę się, że gruba Luśka ma się coraz lepiej! woja w tym zasługa Mrówa :loveu:
  12. Dobranoc Sułtan! Zdrowiej szybko.
  13. Jestem ciekawa, czy Pan jutro do Was przyjedzie. Brzmiał sensownie. I mieszka blisko mnie ;) W każdym razie trzymam kciuki!
  14. [quote name='supergoga']Gonia - czekamy na tekścik o psiaku. Podziałamy. Ja niestety mam trochę kłopotów domowych, nie dałam rady napisac nic - dorywczo byłam w necie. Teraz już odchodzę, jutro kolejny ciężki dzień.:-([/quote] Goniu, jestem z Tobą. A tekst masz w skrzynce. Dziękuję ci dobra kobieto!
  15. [quote name='PaulinaT']Pies ideał :diabloti: [/quote] Wstręciucha!!! Napisalam też: "Jest bardzo, ale to bardzo sympatyczny, ciekawski, skory do wszelkich kontaktów z człowiekiem. No i wołany, o dziwo, przychodzi".
  16. No i co z tą Kropką? Szkoda byłoby zaprzepaścić szansę...
  17. [quote name='basiaap']Normalnie, Gosiu. Po prostu. Kawa na ławę, szczerze. Psiak jest świetny. Mi też by pewnie serce złamał. Jest w typie Punia trochę. Zresztą mówiliśmy Ci kiedyś z moim TZ-em, że jak patrzymy na Twojego Babla to widzimy wiekszą i młodszą jego wersję:lol: . Gosia powystawiaj go na inne portale, tu wszyscy zapsieni. On jest młody, jest ładny, sympatyczny... I pamiętaj o mnie jakby co.[/quote] Dyzio i tak jak na swój wiek ma same zalety. Mój Bobo w wieku 8 mies. był koszmarem :evil_lol: Co prawda nie sikał już w domu, ale za to zjadł mi niezliczone buty, notatniki, płyty cd, a nawet żarł ściany :evil_lol: Dyzio natomiast nerwowo podsikuje, skacze na człowieka, rozrywa piłki w strzępy, kradnie skarpetki, skacze po kanapach i parapetach, rozwala się w łóżku. Jest bardzo, ale to bardzo sympatyczny, ciekawski, skory do wszelkich kontaktów z człowiekiem. No i wołany, o dziwo, przychodzi ;) Ale wymaga systematycznego układania, jasnego wyznaczenia granic, i jak dla mnie kastracji, by ukrócić jego umiłowanie do suczek.
  18. [quote name='basiaap']Dziewczyny, OGŁOSZENIA! Fotki są super:) Wysmarujcie tekścik, dodajcie fotki i usmiechnijcie się ładnie do ciotki supergogi, żeby Jeżynkę wystawiła! Pytanie, kto i w jakim rejonie Polski szuka.[/quote] Tekst jest. Proszę edytorów o edycję i pomysły :evil_lol: Możemy wystawić aukcję cegiełkową oraz aukcję w celu znalezienia małej domu. Czekam na sugestie ;) [CENTER][CENTER][I][B]Mała pokrzywdzona przez los, kaleka Jeżynka[/B][/I][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][I][B]prosi o wsparcie i nowy dom.[/B][/I][/CENTER][/CENTER] [I]W swoim półtorarocznym życiu Jeżynka przeżyła jakiś koszmar, w wyniku którego miała strzaskaną torebkę stawową w tylnej łapce, i źle zrośniętą przednią. Ponieważ podpierała się nią, na łapce utworzyły się okropne rany. Tylko ona wie jak bardzo cierpiała wtedy, jak cierpi teraz, podejrzewam, że to umęczone psie ciałko nie pamięta już jak to jest nie odczuwać bólu.[/I] [I]Psinka ma jednak w sobie tak ogromną wolę życia i tak wielką potrzebę kontaktu z człowiekiem, że żadne kalectwo nie odebrało jej radości życia i bardzo dzielnie znosi leczenie. Będziemy walczyć o nią i jej przyszłość, ale potrzebne jest nam Wasze wsparcie finansowe.[/I] [I] [/I] [I]Dzięki współpracy Fundacji Canis et Felis oraz Fundacji Emir, Jeżynka opuściła schronisko i obecnie jest intensywnie leczona w szpitalu SGGW w Warszawie.. 16 marca lekarze dokonali resekcji główki stawu biodrowego lewej tylnej nóżki. Pomoc dla Jeżynki przyszła zbyt późno - w lewej nóżce przedniej lekarze stwierdzili zamartwicę i kończyna nadawała się tylko do amputacji; operacja została wykonana 29 marca…[/I] [I]Tak o Jeżynce piszą wolontariuszki:[/I] [I]„Obserwowałam ją często przez kraty, w końcu nadszedł jej czas i mogłam ją zabrać z piekła, nakarmić, poprzytulać. Niesamowite, jak to małe stworzonko z podkulonym ogonkiem i przerażonymi oczkami, w ciągu pół godziny zaufało na tyle, by odsłonić brzuszek, pozwolić się drapać i brać na ręce. Lizała mnie przy tym po twarzy i rękach, gramoliła się na kolana i mocno tuliła - byle być blisko...”[/I] [I]„Nigdy mnie nie przestanie zadziwiać i zachwycać metamorfoza, którą przechodzą psy po wyjściu za schroniska. Kaleka? Tak! Poraniona? Niestety. Zastraszona? A gdzież tam!!! Jej po prostu musi się udać”[/I] [I]Uda się z Waszą pomocą!!![/I]
  19. Ja trzymam kciuki za oba!!! Do białości ;)
  20. Lena, nie martw się. Dziękujemy!! Dudi, przygotuj się na odwiedziny Ciotki Goni we wtorek!! Co Ci przywieźć?:cool3:
  21. Jeżynko, jaką zabawkę chciałabyś zanieśc do swojego koszyczka we wtorek :cool3: ?? namyśl się, bo jadę do Ciebie:cool3:
  22. Sułtanie, do zobaczenia we wtorek :) Przygotuj żołądek na pyszności! I kizianko1 Werbuj siły na spacerek. Popraw włos, bo będa fotki ;)
  23. :placz: Dobranoc kochany Dyziu. Jutro znów powalczę o Ciebie. Nie martw się, jakoś to będzie ;)
  24. [quote name='kaLOlina']Goniu!!!! ty wariatko;) :loveu: :loveu: :loveu: my potrzebujemy tylko zwyklej obozy bo szeleczki jeszcze do mnie nie dotarly;) moze jutro z rana zawita do mnie listonosz?? ;) jak cos to odwiedze wasz skelp ale zakupy zrobia sama i ogarnicza sie do paru zlotych;) jedzonmko dla zwierzow juz mam...miski tez znalazlam dla Pyzulki...legowisko tylko na 1noc wiec nie ma problemu;) :cool3: :cool3: :cool3:[/quote] Zawsze do usług :cool3:
  25. [quote name='kaLOlina']hala-nie kracz... Goniu nie wiem czy dam rade...chyba ze z samego rana:( problem w tym ze znajoma sie zrywa z zajec i ma samochod miedzy 10 a 11:30...nie wiem czy wszystko damy rade zalatwic?? ja nawyzej kupie jutro jakas taka AWARYJNA za pare zlotych...bo ta kolczatka-od Ciebie-na ktorej Misiek jest miodzio chyba Pyze przerazi...haha i nie moge zapomniec o kagancu-Pyza moze zeby pokazac;)[/quote] Mam pomysł. Jedź o 10 do tego sklepu w którym byłyśmy razem. Powedz, że to awaryjna sytuacja. Niech dadzą Ci wszystko czego potrzebujesz, i powiedz, że ja przyjadę później i ureguluję.. (no tak do 50zł;)) Gdyby mieli problem, to poproś by zadzwonili, albo zadzwoń sama i daj mi słuchawkę...
×
×
  • Create New...