-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Schronisko Gaj - najpiękniejsze psy w wlkp. - One też chcą do domu!
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga&Ares'] [SIZE=1]Moja miłość[/SIZE] [IMG]http://i650.photobucket.com/albums/uu226/photodomi/buldi.jpg?t=1239313342[/IMG][/quote] Kochliwa jesteś :) A co to? Kto To?? -
Schronisko Gaj - najpiękniejsze psy w wlkp. - One też chcą do domu!
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Czy Bubu został zdiagnozowany?? -
Niewidomy owczarek niemiecki - już znalazł swoje miejsce na świecie
GoniaP replied to asika5's topic in Już w nowym domu
Przyznam, że na początku nie byłam za tą adopcją. Ale bez bicia przyznaję się do błędu i rozkoszuję oczy tymi zdjęciami szczęśliwych, zakochanych w sobie psów! -
Zyziu, a pamiętasz jakiego "fefra" miałam oddając Ci Lalunię?? Nie sposób poznać kogoś podczas rozmowy tel. albo wymiany mailowej. Ale istnieje coś takiego jak intuicja. Ja ją miałam wobec Ciebie, myślę, że nie oddałabyś tym ludziom Zyzia gdybyś miała wątpliwości. Będzie dobrze! Nos do góry!
-
Puśka biega bez smyczy na spacerach :multi: Jest absolutnie wniebowzięta. Boże, jak ja kocham tę mordkę, wiecznie uśmiechniętą, ciałko pełne energii, twarzyczkę, której mimiki człowiek by się nie powstydził! Piękna (już gubi kilogramy) wdzięczna i karna.... Rozdaje buziaki kobietom, mężczyznom po bliższym poznaniu ;) Właściwie trzeba byłoby ją przechrzcić na Lady ;) Pipi robi postępy, ale drobi kroczki ku lepszemu. Dziś polizała mi rękę przez kraty, ale na widok większej ilości osób schowała się do budy :( Niby jest lepiej, tzn. w obecności 1 człowieka w boksie już się tak panicznie nie chowa... Potrafi wziąć parówkę z ręki, ale natychmiast szuka azylu w czeluściach budy. Trochę wyluzowała, mniej się chowa, mniej ucieka... Ale jeszcze długa droga przed nami. Jest piękna :loveu:
-
Ojej, dziś dopiero sobota.... Kciuki mi zdrętwieją :eviltong:
-
I ja dziś widziałam Pianolka, wygłaskałam jego ciałko, spojrzałam w oczęta psiego mędrca.... To nie ten sam pies, którego głowę podtrzymywałam pierwszego dnia u weta... To dobrze odżywiony, dziarski emeryt, któremu nie straszny długi spacer w prawie upale. To pies mądry, który podąża za swoją opiekunką odpowiadając na Jej gesty. On nie słyszy, ale widzi i jest zainteresowany światem. Zgadza się z innymi psami, ale w kaszę nie da sobie dmuchać... sama byłam świadkiem jak pogonił samca natręta. Dotrzymywał nam kroku, cieszył się ze swobody i sfory plątających się nam pod nogami pobratymców. Dupka wygląda dobrze w porównaniu z tym co było, ale kikut kości wystaje na zewnątrz i trochę sączy osocze. Poprosiłam Paulę by pokazała to wetowi. Piano potrafi się cieszyć, naprawdę, w realu jego spojrzenie jest inne aniżeli na zdjęciach. Ale to spojrzenie doświadczone... kryjące wiele smutków.... Są przebłyski beztroski i psiej uciechy, i to chyba najważniejsze. Piano to pies pogodzony i zadowolony z obecnego życia, a Paula wciąż potwierdza jego nowy status CHCIANEGO i KOCHANEGO psa. Pęklibyście ze śmiechu jaki dumny był Piano wskakując do samochodu na miejsce pasażera.... Bardzo mnie martwi fakt, że nie mamy nieograniczonego czasu na szukanie mu domu. 1 lipca zbliża się nieuchronnie... Co się stanie z Piano jeśli nie znajdzie się ktoś o kryształowym sercu??? Już teraz ta myśl nie daje mi spokoju...
-
Power - prawie labek wyrwany z rodzinnego dramatu! MA DOM!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='bumel']Gonia, czy można liczyć na namiar na kogoś ws. ewentualnej adopcji. Wstawiłoby się go na parę stron labkowych, tak jak Basia pisala, przede wszystkim na labradory.info. To na początek.[/quote] Proszę bardzo :) Namiar na mnie : 785 03 03 03 -
8 mies. Cavalier King Charles Spaniel - Franiu w nowym domu!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Proszę przeczytać dokładnie cały wątek. Pies był na stanie schroniska od dnia znalezienia. Widniał na stronie jako znaleziony. Zamiast siedzieć w schronisku, odbył kwarantannę u pracownika schroniska. Po upływie 14 dni został wykastrowany przez lek wet schroniska. Po kolejnych 2 tygodniach o pomoc zostaliśmy poproszeni my. Dla pani wiadomości wiele zmieniło się w schronisku poznańskim odkąd pan Lachowicz odszedł. Pepe ma już dom. Zamieszkał w Toruniu u Pani Agaty i Jej Rodziny. -
Zyziu, ta adopcja zagraniczna odpada... Mały jest na stronie schroniska w Gaju, na stronie Emira, i pamiętam o nim podczas moich adopcyjnych rozmów. Niestety ostatnio adopcje stoją w miejscu (na gg dostałam wiadomość o jakiejś klątwie rzuconej na mnie, więc może w tym rzecz ;) ) W schroniskach pełno "rasowych" i młodych psów... Może ludzi dopadł kryzys??? Ja już powoli rozkładam ręce, a tak bardzo chciałabym Ci pomóc...
-
Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Cierpliwie czekamy aż księgowa nadeśle faktury... -
Power - prawie labek wyrwany z rodzinnego dramatu! MA DOM!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Labkolubne ciotki już się zbiegły... Kto jeszcze zauważy Powerka??? -
Ma pręgi niczym tygrys, cudem przeżył - PRĘGUS MA DOM
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Bo się cieszymy zakulisowo :loveu::loveu::loveu: -
Schronisko Gaj - najpiękniejsze psy w wlkp. - One też chcą do domu!
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lilmo']O nareszcie udało mi się znaleźć Wasz wątek :) Słyszałam, że trafił do Was Kajtek moja wielka miłość :loveu: w zwiazku z tym mam pytanie co u niego ? Ostatnio odświeżyłam jego ogłoszenia i podałam już namiary, które znalazłam z stronie Waszego schroniska. Mam jeszcze pytanie. Jako, że ostatnio zorientowałam się, że mieszkam całkiem niedaleko Gaju, więc pomyślałam, że mogłabym Wam w jakiś sposób pomóc jeżeli jest taka potrzeba i stąd moje pytanie : Czy jest coś czego na aktualną chwilę psiakom bardzo potrzeba ? Przypuszczam, że zapewne karma w puszczkach zawsze się przyda, ale pytam też o to czy jakieś miski bądź koce są potrzebne ? Co prawda nie dysponuję zbyt dużymi finansami, ale zawsze jakiś grosik bym znalazła :oops: I jeszcze jedno, jak wygląda u Was wolontariat ? Czy poszukujecie wolontariuszy czy macie już wystarczająco dużo osób do pomocy ? Pozdrawiam :)[/quote] Hello!!!! :loveu: Co do Kajtka i potrzeb Gaju niech się wypowie Helga. A jeśli chodzi o ręce do pracy, to ich nigdy nie za wiele!!! Psiaki chcą wychodzić na spacerki, chcą głaskania i miziania, a i inne, brudne prace zawsze są do zrobienia, więc zapraszamy!!! -
Power - prawie labek wyrwany z rodzinnego dramatu! MA DOM!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Czy naprawdę nie ma na forum nikogo, kto specjalizowałby się w adopcji labradorowatych? -
Power to ofiara czasowej zachcianki dorosłego "dziecka". Ponoć kosztował 1500 zł... Czar szczeniaczka szybko prysł, w Rodzinie zaczęło się walić... Synuś wyprowadził się z domu, a Power został z Matką i schorowaną Babcią. Obie Panie łożyły na jego utrzymanie i szczepienia, których synuś nigdy nie zrobił... W miarę przypływu rodzinnych problemów, pies schodził na coraz to dalszy plan :-( Zdrowie nie pozwalało opiekunkom na regularne spacery, Power miał więc do dyspozycji mikroskopijny ogródek albo łańcuch przed garażem domu. Panie kochały go na swój sposób... Nie chciały go oddać do schroniska, ale zadzwoniły tam po radę. Otrzymały nasz numer telefonu i tak się zaczęło. Zabraliśmy go raz do wolontariuszki, która twierdziła, że da sobie z nim radę. Nie wyszło... Pies wrócił do właścicielek. Przez tydzień szukaliśmy dla niego rozwiązania a ono nie przychodziło. W końcu uradziliśmy, że ten psiak (zupełnie nieułożony i z ADHD) nie ma szans znaleźć domu bez szkolenia. Dziś przewieźliśmy go do hotelu, w którym obiecano nam nad nim pracować. Pies jest wygłupiony, nie wie jaką rolę ma pełnić w stadzie, jest niewybiegany, sfrustrowany. Charakter ma typowo labradorowaty. Lgnie do człowieka, łasi się, przymila. Jest tak nieokrzesany i nieprzewidywalny jak tytułowy bohater filmu "Marley i ja". Potrzebuje młodych duchem i aktywnych właścicieli, którzy będą w stanie poświęcić mu dużo czasu i zaproponować mnóstwo pracy i rozrywek. Takiego domu szukamy od dziś, choć Power musi zostać odrobaczony, zaszczepiony i przejść kastrację... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/93/3d3895f8fc278fe6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/93/401bb0b624bf996d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/93/b88f0f31a632df09.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/93/e7011cf938be3c73.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/89/dfac8003bff10d07.jpg[/IMG][/URL]
-
8 mies. Cavalier King Charles Spaniel - Franiu w nowym domu!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='wanda szostek']Pytania miałam do Ciebie i jawnie je postawiłam. Nikomu nic nie zarzucałam tylko napisałam jak Twoja wypowiedź odebrałam. Może ktoś inny tez to tak odbierze. Dla emir zawsze miałam dużo sympatii i z tego znają mnie Ci co w ogóle mnie znają. O brak uczciwości proszę mnie nie posądzać, bo na tym punkcie jestem przewrażliwiona. Proponuję temat ten zamknąć, bo do niczego nie prowadzi a teraz zaśmieca wątek[/quote] Zacytuj tę wypowiedź, bo nie wiem o co Ci chodzi... Powiedziałaś A to powiedz i B. Link działa, możesz o nas poczytać. A o brak uczciwości posądziłaś mnie, posądziłaś zatem Emira. I to jest bardzo krzywdzące. A tak na marginesie, obeszłam lokalne schronisko... Jest MASA "rasowych" z wyglądu psów! Od szczeniaków począwszy, na dorosłych skończywszy. To jakiś koszmar. I nikt mi nie powie, że każdy z tych nieszczęśników ma niedołężnego właściciela, który nie wie, że w Poznaniu jest JEDNO schronisko, zatem nie wie gdzie szukać w pierwszej instancji swojego zaginionego pupila! -
8 mies. Cavalier King Charles Spaniel - Franiu w nowym domu!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Pepsicola, mnie też się tak wydaje, ale ponieważ to "chodliwy towar" i "kasa się za tym kryje" to grzecznie pytam na co czekać :roll: -
8 mies. Cavalier King Charles Spaniel - Franiu w nowym domu!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
W odpowiedzi na sugestie tych, którzy twierdzą, że pies się zgubił i czekają na niego kochający właściciele mimo, iż: - ponad 3 tygodnie temu straż miejska odebrała zgłoszenie o zziębniętym psiaku, samotnie siedzącemu pod drzewem podczas nawałnicy... - od ponad 3 tygodni psiak figuruje w ewidencji JEDYNEGO W POZNANIU schroniska, jest na stronie "zagubionych psów" - był znaleziony w centrum miasta, gdzie wokół są same kamienice, 0 ogrodów, za to ruchliwe trasy przelotowe - nie miał ani obroży, ani czipa, ani nic - nie widnieje jako zguba na żadnych znanych mi stronach - nie było w jego sprawie ani jednego telefonu itp. itd. PYTAM, co sugerujecie by zrobić, bo ja nie wiem. -
8 mies. Cavalier King Charles Spaniel - Franiu w nowym domu!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='wanda szostek']Już raz napisałam, nie rzucam oskarżenia tylko nie rozumiem działań. Twój post mnie zaszokował (dlaczego on zniknął?). Napisałam jak go odebrałam. Wpadłam na to, żeby przeczytać z Twojego podpisu a wiesz jaka strona się otwiera? ImageShack - Image Hosting i nic na niej nie zobaczyłam nawet zdjęcia jakiegoś. Dlatego zadałam pytania aby uzyskać odpowiedź i zrozumieć. Nie sądziłam, że poszukując wiedzy na ten temat sprawię komukolwiek przykrość. Dalej nie wiem na czym to polega. Trudno. Nie będę już tego kontynuować. Do schroniska żadnego (nie tylko poznańskiego) za wyjątkiem Ostrowi Maz (tylko 3 razy w sprawie psów z Siedlec), nigdy nie dzwoniłam.[/quote] Jaki znów post Ci zniknął? Nie wiem o czym mówisz... I niestety ale rzuciłaś oskarżenia w stronę Emir, przeczytaj proszę jeszcze raz zacytowany przeze mnie post Twojego autorstwa... Jeśli nie Ty dzwoniłaś do schroniska wypytując o mnie i nalegając na rozmowę z kierownikiem, to kto???? [COLOR=Red]Proszę się uczciwie przyznać???? Kto to zrobił??? [/COLOR]